Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

od wielu lat jestem fanem motorsportu. Robert to nasz skarb narodowy w tym światku. Bardzo szkoda z powodu jego wypadku, ale czasu nie cofniemy. Możemy gdybać, ze gdyby nie wypadek, trafiłby w kolejnym roku do Ferrari w miejsce Massy i być może byłby mistrzem świata, ale niestety tak się nie stało. Dzisiaj mimo niesprawnej ręki ten człowiek potrafi zdziałać cuda i jest niesamowicie szybki. Niestety ma już swoje lata i bardzo chciałbym być optymistą w tym temacie, ale racjonalnie podchodząc do tematu, Robertowi w F1 trudno będzie już cokolwiek spektakularnego osiągnąć.

F1 to technologia, a technologia to pieniądze. Tylko Mercedes i Ferrari je mają, wiec to te dwie stajnie dyktują warunki, a przez najbliższe 2 lata stołki tam są obsadzone. 

Ostatnie dwa lata w F1 to dominacja Mercedesa, czyli nuda, nuda, nuda...

Ostatnio znacznie bardziej widowiskowe są wyścigi w MotoGP gdzie w pierwszych 10 wyścigach było 8 różnych zwycięzców, wiec każdy wyścig jest nieprzewidywalny.

W F1 wiadomo już przed wyścigiem, gdzie Merc będzie miał 1s przewagi na okrążeniu, a gdzie 0,5s.

WRC tez jest ciekawsze, ale tam niestety brakuje sponsorów....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz, że Robert już nic spektakularnego w F1 nie osiągnie jak właśnie już to zrobił wracając do niej i zasiadając za sterami bolidu. Może nie zdobył mistrzostwa ale za to napisał wspaniałą historię i w dalszym ciągu to robi.

A co do MotoGP to się zgadzam, z tym że na końcu mistrza i tak zawsze zdobywa 93, a wcześniej robił to 46:P;)

Edytowane przez brahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, brahu napisał:

Dlaczego piszesz, że Robert już nic spektakularnego w F1 nie osiągnie jak właśnie już to zrobił wracając do niej i zasiadając za sterami bolidu. Może nie zdobył mistrzostwa ale za to napisał wspaniałą historię i w dalszym ciągu to robi.

Zgadzam się, że Jego powrót do F1, choć będzie tylko testował 3 razy w roku jest spektakularny choć niewiele zabrakło, żeby Robert siedział w kokpicie Franka co wyścig. Tak jak pisałem, chciałbym więcej tak jak Wy wszyscy, ale wiemy jakie są realia - Robert nie jest już najmłodszy, tylko Kimi i Alonso w stawce są starsi, a zapewne za max 2 lata już ich w F1 nie zobaczymy. F1 to przede wszystkim pieniądze, a jak widać bez nich nawet największe talenty nie są w stanie się przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rosaskc napisał:

Gdyby nie to, że na zdjęciu są czarne prostokąty, to nie miałbym problemu z wyborem :P

 

 

Musiałem zasłonić bo by bana kosztowało ;)

 

13 minut temu, Gazik napisał:

chojny nie wiadomo które lepsze ;)

 

Niezatapialna Maryla śpiewała jak to jest... najlepiej pełna pula ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rosaskc napisał:

Gdyby nie to, że na zdjęciu są czarne prostokąty, to nie miałbym problemu z wyborem :P

 

 

 

Pewnie jesteś jeszcze młody i nie wiesz, że jak masz tyle takich paczuszek, to nie masz problemu ze zdmuchnięciem prostokątów. Niekoniecznie czarnych i niekoniecznie czworokątów. Powiem, że figury o jednym boku mniej są jakby bardziej atrakcyjne. :DB)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEC-negatywnie czy pozytywnie ?

 

Pozytywnie- Kubica dużo jeździ i buduje formę wyścigową.

 

Negatywnie-praca dla Williamsa nie jest intensywna i czasu ma aż za dużo. I pełni raczej rolę honorową niż rozwojową ....

 

Jak odbieracie ostatnie newsy o startach w WEC ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że nie jest źle. Poczytaj.

 

http://disq.us/url?url=http%3A%2F%2Fsokolimokiem.com%2Fkubica-to-dobry-przystanek-cel-blizej-niz-dalej%2F%3ApQ_wpMLxksD6cbSFbhC8YcrRZQU&cuid=2382497

 

A to już nie takie dobre:

No i, jak to w Polsce, BSS Group chwali się, że pomogło Robertowi w wejściu do F1, Robuś to dementuje. Smrodek będzie chyba z tego.

 

 

Edytowane przez wezyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Ale kwas z tym BSS-em. Niechybnie chcą kasy. Spotkałem się już  takimi praktykami.  Jakieś umowy prowizji , pełnomocnictwa niby bez kosztów jak nic z tego nie będzie a potem takie jak powyżej.
  2. Robert powinien być ostrożniejszy przed składaniem podpisów.
  3. Mam nadzieję, że ma swojego papugę co im zrobi jesień średniowiecza.
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, różnie może być. Jednak Kubica jakieś pismo im dał. Po co ? Ma swoich ludzi , po co takie rzeczy robi ? Co Rosberg czy Bravi nie wie jak się z Zarządem Lotosu skontaktować ?

 

Inna sprawa, że w newralgicznym momencie mogli go "nakręcić", że znajdą hajs, który wtedy był potrzebny. Dostali pismo bo zapewne powiedzieli , że bez pisma to nawet palcem nie ruszą. Potem zrobili sobie zdjęcie, napisali kilka maili,w których użyli słowa "LOTOS" i koniec końców twierdzą, że należy im się ...... milion :biglol:

 

Ja tam nie wiedzę na tym piśmie jakiś zobowiązań, kwot i umów co za co. Ale nie była by to pierwsza sprawa, żeby ktoś poleciał do sądu ze zdjęciem i mailem. Sprawa dęta. Ale głowę Kubicy zawraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kukson napisał:

Jeżeli chodzi o malowanie to dla mnie bardzo fajnie wygląda Red Bull w tym przejściowym i mogliby tak zostawić.

Nie wiem, jak u nich chłopcy od marketingu sobie radzą, ale jak bym wykorzystał połączenie RB+AM

 

Red Bull gives you wings -> i tu wjeżdża logo Astona ze swoimi wielkimi skrzydłami :D

 

61WuuBzrVmL._SL1000_.thumb.jpg.395aff2850a505a2432d9d51b55c0b60.jpg

 

Król painta powrócił :biglol:

Edytowane przez rosaskc
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...