Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle na to nie patrzę co mówią....... pod tych sponsorów z Rosji :biglol:  . Kubica rozpracuje opony, okiełzna FW41 i Sirotkinowi zginie kombinezon na pół godziny przed GP :biglol:

Kubica już napisał historię. Pierwszy rezerwowy na starcie lepszy od dwóch pierwszych kierowców. Parafrazując Muska - zjem swojego smartfona jak Kubica odpuści piątkowe treningi i nie pokaże prawdziwego ognia. Będą jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to tak trochę cicho się zrobiło tu .... o Kubicy 

kontrakcja

Tak się zwierzę - ale jednak samochody i motocykle to dwa różne środowiska, chyba.

 

śledzę motosport zarówno samochodowy  jak i motocyklowy i czytam wpisy twitterowe Mikołaja, Cezarego, Micka Fiałkowskiego, Adama Badziaka, Grzegorza Jendrzejewskiego, ci trzej ostatni to motogp. I wiecie co, tak jak tam (motogp) chłopaki prawie zawsze odpowiedzą na pytanie zadane, tak Mikołaj, a już w ogóle Cezary to nie ma co liczyć.

Ot takie spostrzeżenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wolnemiasto napisał:

Cezary to nie ma co liczyć.

 

Burak, w głowie mu się poprzewracało. Nie zgodziłem się z nim na FB w jakiejś sprawie dotyczącej F1 i zaczął "gównoburzę", po czym się chyba zorientował jak się pięknie zaprezentował, więc wszystko skasował. 

 

1 godzinę temu, wolnemiasto napisał:

ci trzej ostatni to motogp.

 

Motocykle i wiara od motocykli to inna liga. Za czasów jak śmigałem na Ducati to zobaczyłem co to znaczy ekipa, zawodnicy podjeżdżali po wyścigu pod naszą trybunę, dziękowali za doping, zawsze jak mieli chwilę to znajdowali czas na pogaduchy a nawet aby razem polatać. 

 

Inny świat, bardziej pozytywny i luźny. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chojny napisał:

 

Burak, w głowie mu się poprzewracało. Nie zgodziłem się z nim na FB w jakiejś sprawie dotyczącej F1 i zaczął "gównoburzę", po czym się chyba zorientował jak się pięknie zaprezentował, więc wszystko skasował.

serio, tobie też ? Ale jaja co za typ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj raczej odpuściłem śledzenie news'ów, czekałem aż kurz opadnie...

https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2018/2/kubica-to-make-three-fp1-appearances-in-2018.html

Ale czy ja to dobrze rozumiem, że Robert w całym sezonie 2018 przejedzie tylko trzy piątkowe treningi? Wiem, że szum medialny jest wokół niego mega, ale jakoś słabo to rokuje na choćby jeden wyścig w tym roku, jak wszystkim się marzyło, nie mówiąc o angażu w 2019... Mimo wszystko trzymam kciuki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta prezentacja straszna kicha, chyba nie mają pieniędzy na nic.. Bardzo źle to wygląda, samochód na rzutniku, kierowcy poubierani od Sasa do Lasa. Totalna amatorka.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:

polecam stronę fanów C.G ;)

https://www.facebook.com/CerataCezarego/

robią beke z chłopa, no ale jest raczej dość pretensjonalny - ale przyznaje, że On i Mikołaj to moje główne źródła informacji na temat RK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wolnemiasto napisał:

robią beke z chłopa, no ale jest raczej dość pretensjonalny - ale przyznaje, że On i Mikołaj to moje główne źródła informacji na temat RK

 

Mógłby częściej jakieś ziółka na uspokojenie pić. Polecam od 14m40s.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wiechu100 napisał:

Mowi jakby sie porobil :biglol: ale przyznac trzeba, ze to co powiedzial od tej 14:40 (tyle tyle obejrzalem ;)) minuty filmu to swieta prawda.

dlatego warto zacisnąć zęby i go posłuchać. Jest On i jest Mikołaj i raczej już nie widzę nikogo innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wolnemiasto napisał:

dlatego warto zacisnąć zęby i go posłuchać. Jest On i jest Mikołaj i raczej już nie widzę nikogo innego...

Dla ludzi interesujacych sie motorsportem to o czym mowil C.G w powyzszym filmie (tzn jego fragmencie) jest oczywista oczywistoscia. To, ze powiedzial cos  z sensem nie znaczy, ze warto zagryzac zeby i go sluchac ale oczywiscie kazdego dnia gdzies na fejsie czy The Forum przewija sie jego postac wiec sila rzeczy cos tam sie zawsze od niego przeczyta, ale chyba nie dal bym rady ogladnac calego tego filmu ;)

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, wolnemiasto napisał:

Jest On i jest Mikołaj i raczej już nie widzę nikogo innego...

Mikołaj to klasa gość , ma świetne "pióro" o C.G nie chce pisać ...... mimo że sie znamy a nawet mi kiedyś pomógł i dał naklejki "Media"  na którymś rajdzie , natomiast słuchać i czytać w mediach , dosłownie nie mogę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

Mikołaj to klasa gość , ma świetne "pióro" o C.G nie chce pisać ...... mimo że sie znamy a nawet mi kiedyś pomógł i dał naklejki "Media"  na którymś rajdzie , natomiast słuchać i czytać w mediach , dosłownie nie mogę ....

no dobra podbijam temat kto prócz Mikołaja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wolnemiasto napisał:

no dobra podbijam temat kto prócz Mikołaja? 

W Polsce , nikt :) kiedyś pracował w TVP1 Eryk Mełgwa , i on był super , ale już nie pracuje

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Już w przyszłym tygodniu Robert Kubica będzie testował z zespołem Manor i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to Polaka zobaczymy w tegorocznym sezonie WEC, w tym w 24h Le Mans!

Trzydniowe testy rozpoczną się w poniedziałek na torze Aragon w Hiszpanii, a Robert będzie jeździł Ginettą G60-LT-P1 z silnikiem Mecachrome zespołu EFC TRSM Racing.

Jeżeli Polak spisze się dobrze, powinien dołączyć do Olivera Rowlanda i Charlie Robertsona, którzy są już potwierdzonymi kierowcami ekipy na sezon 2018/2019.
 

 

https://powrotroberta.blogspot.com/2018/02/kubica-bedzie-testowa-lmp1-starty-w-wec.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość z tymi testami :yahoo:

 

W dniu 16.02.2018 o 11:19, chojny napisał:

Burak, w głowie mu się poprzewracało. Nie zgodziłem się z nim na FB w jakiejś sprawie dotyczącej F1 i zaczął "gównoburzę", po czym się chyba zorientował jak się pięknie zaprezentował, więc wszystko skasował. 

Ja właśnie się zorientowałem, że mam zablokowaną możliwość komentowania u jaśnie pana na facebooku :biglol: Najlepsze jest to, że nie przypominam sobie żebym prowadził tam jakąś dyskusję w ostatnim czasie, normalnie hit. Może dlatego, że mam polubioną "Ceratę Cezarego" na fb  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, WRC fan napisał:

Świetna wiadomość z tymi testami :yahoo:

 

Ja właśnie się zorientowałem, że mam zablokowaną możliwość komentowania u jaśnie pana na facebooku :biglol: Najlepsze jest to, że nie przypominam sobie żebym prowadził tam jakąś dyskusję w ostatnim czasie, normalnie hit. Może dlatego, że mam polubioną "Ceratę Cezarego" na fb  :mrgreen:

 

Fiksum dyrdum na całego. 

 

Może się jeszcze chłopaczek otrząśnie i będą z niego ludzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Czaruś rozbraja jak już uda mu się dobrze strzelić w jakimś jednym temacie na dziesięć, o których pisze. Wtedy 1/3 wypowiedzi to przypominanie wyznawcom, że "SUGEROWAŁEM, PISAŁEM, SYGNALIZOWAŁEM, UDOWADNIAŁEM, PRZEWIDYWAŁEM/NA FACEBOOKU, TWITTERZE, INSTAGRAMIE, YOUTUBE/TYDZIEŃ, MIESIĄC, ROK TEMU..."

 

O proszę, nawet przykład z jego oficjalnego FB z dzisiaj:

 

"Trochę więcej o nadchodzących testach Roberta w LMP1 i możliwości startów w WEC.

Tak przy okazji: Kto pamięta, jak w zeszłym roku KILKAKROTNIE sugerowałem Wam, żebyście przyglądali się projektowi Ginette? :D".

 

No, kto pamięta? No kto? 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...