Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Luk77 napisał:

Robert nawet gdyby wrócił to na krótką chwilę .Ma już swoje lata . Do kategorii cudu i gestii Renault i Williams należy zaliczyć jego próby i występy .

 

Zrobili sobie tanią reklamę i pobłysk  , niestety . 

 

Szkoda tylko Roberta :(

 

Ktoś mi wytłumaczy skąd się wzięła ta magiczna teza, że kierowca po 30tce powinien kończyć karierę? To, że do F1 trafiają coraz młodsi to fakt, ale poczytajcie sobie trochę w jakim wieku różni kierowcy odnosili sukcesy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Crazy_Ivan napisał:

 

Ktoś mi wytłumaczy skąd się wzięła ta magiczna teza, że kierowca po 30tce powinien kończyć karierę? To, że do F1 trafiają coraz młodsi to fakt, ale poczytajcie sobie trochę w jakim wieku różni kierowcy odnosili sukcesy...

Trochę ta teoria jest nie prawdziwa - jesli RK przyniósłby np 30 baniek to On by jeździł....wszystko, prawdopodobnie, rozbiło się o kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnemiasto - nie twierdzę, że WMR decydowałby na podstawie wieku. Nie wiem skąd takie pomysły u kibiców.

 

A co do tego o co "wszystko się rozbiło", to nieśmiało przypominam, że ogłoszenia składu jeszcze nie było... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Crazy_Ivan napisał:

Wolnemiasto - nie twierdzę, że WMR decydowałby na podstawie wieku. Nie wiem skąd takie pomysły u kibiców.

 

A co do tego o co "wszystko się rozbiło", to nieśmiało przypominam, że ogłoszenia składu jeszcze nie było... ;)

już tyle razy termin ogłoszenia składu był przekładany, że ciekawe czy zdążą go ogłosić przed rozpoczęciem sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to trochę dziwne ,że Wiliams dokonawszy (ponoć) wyboru nie ogłasza Sirotkina. Już bardziej bym się spodziewał właśnie jakiegoś zaskoczenia po takiej zwłoce czyli ogłoszenia Kubicy ale już o Sirotkinie zdążyli napisać wszyscy.

 

Ja rozumiem, w jakiej sytuacji jest Wiliams  i że jednak wstyd jest niemały ale wkoncu jak każdego i tego bąka trzeba będzie kiedyś puścić.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co On z kółkiem kwalifikacyjnym,  - https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/730810/dziennikarz-bbc-kubica-nie-wroci-do-f1

 

a tak na marginesie - jak sobie poradzili z tym, że ich kierowcy nie mogą reklamować Martini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przemekka napisał:

Hmm. Ciekawe z tą słabą adaptacją do nowych opon. 

Może niech wsadzą Sirotkina do Citroena WRC2 skoro się tak dobrze adaptuje. ;)

 

lepiej brzmi - zawodnik był do dupy niż poleciałam na kasę..... no nie?. oczywiście otwarcie tego nie powiedzą ale kontrolowany przeciek jak najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszy jest ten fragment:

Cytat

W przeciwieństwie do reszty kierowców Polak nie przejechał żadnego z ostatnich sześciu sezonów, odkąd Pirelli zostało partnerem F1. W Grove (angielskie miasto, gdzie znajduje się siedziba Williamsa - red.) nie zastanawiano się, kiedy Kubica sprosta temu zadaniu, tylko czy w ogóle uda mu się to uczynić. Williams postanowił, iż w obecnym położeniu nie ma miejsca na ryzyko. Stąd wybór Sirotkina.

A ile to w F1 przejeździł Sirotkin, że nie ryzykują kontraktując go? :D

 

Teraz przed ogłoszeniem oficjalnego składu zacznie się cykl artykułów wybielających Williams jak to dla nich pieniądz nie jest najważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jacky X napisał:

Czy Kubica ma jeszcze te 8 mln ? Przecież to nie może się zmarnować :)

W WRC z taką kasą wiele by mógł.

pewnie ma te 8 mln ale na f1 i na nic innego. I pewnie nie ma w domu tylko u sponsorów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, QSY100 napisał:

Ten uśmiech na końcu dla mnie osobiście jest w pewnym sensie zaprzeczeniem Twojego ostatniego wpisu w temacie ;). Ale to tylko moje i pewnie innych życzenie. 

Sorry ale nic z tych rzeczy , po ostatnim moim wpisie i krytyce m.in.  @antikos i innych , nie mam zamiaru się kompletnie udzielać w kwestii przyszłości takiej czy siakiej , będę jeśli mogę biernym obserwatorem wątku , czasem dla humoru coś się wtrące i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, było pięknie zobaczyć Roberta w pędzącym białym bolidzie Wiliamsa.  I  biorać pod uwagę jak nudne są teraz wyścigi i jak niekonkurencyjny jest Wiliams to może nawet lepiej się złożyło , że ścigał się sam ze sobą. Brawo Kubica .

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...