Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Kubica pojechał do Grove to było by bardzo dziwne, żeby tam jechał usłyszeć , że kontrakt jest nieważny. Conajwyżej mógłby jechać negocjować zerwanie kontraktu i odszkodowanie. Tyle tylko , że gdyby to Kubica miał godzić się na ustępstwa i rekompensatę to przy Jego pokerowych zagrywkach olałby towarzystwo i na pewno w Grove by się nie pojawił po to właśnie. Ni hu hu nic tu nie pasuje. IMHO jeśli Kubica jest osobiście w Grove to negocjacje trwają. Albo Lotos dołoży albo nie dołoży ale jeszcze wszystko się waży w takich okolicznościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jacky X napisał:

Jeśli Kubica pojechał do Grove to było by bardzo dziwne, żeby tam jechał usłyszeć , że kontrakt jest nieważny. Conajwyżej mógłby jechać negocjować zerwanie kontraktu i odszkodowanie. Tyle tylko , że gdyby to Kubica miał godzić się na ustępstwa i rekompensatę to przy Jego pokerowych zagrywkach olałby towarzystwo i na pewno w Grove by się nie pojawił po to właśnie. Ni hu hu nic tu nie pasuje. IMHO jeśli Kubica jest osobiście w Grove to negocjacje trwają. Albo Lotos dołoży albo nie dołoży ale jeszcze wszystko się waży w takich okolicznościach.

na negocjacje w sprawie zerwanego kontraktu i odszkodowania by nie pojechał od tego ma managerów.... tak mi się wydaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś go tam widział? Być może to kolejne spekulacje dziennikarskie. Być może takie spotkanie było planowane przed pojawieniem się $$ stąd taka informacja. Pytam bo przestałem już czytać portalowe "nowinki". Liczę jednak po cichu na prezent na święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Yoshii napisał:

Przecież Carfit napisał, że ni hu hu w 2018, więc po co dalej drążyć temat. Było naprawdę blisko , były emocje . Zobaczymy czym zaskoczy nas Robert w 2018.   

 

Po prostu nie ma pewności czy management Wiliamsa zna treść postu @Carfita  .

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie Frank czy Claire ( jak juz to grubo trzeba fantazjowac) na the forum to byloby intrygujace.. jaki watek... 

watek olejowy czy kiedy powiem sobie dosc? 

poczekajmy. 

co prawda milczenie Carfita bralem za dobry omen.. wiec po ostanim poscie mina mi zrzedla... ale tak naprawde to pomimo i na przekor przeczuciu cokolwiek nie bedzie wkrotce to RK i tak bedzie parł do przodu. pytanie tylko gdzie. 

ja w kazdym razie kciukow nie puszczam jeszcze. 

teoretycznie Frank czy Claire ( jak juz to grubo trzeba fantazjowac) na the forum to byloby intrygujace.. jaki watek... 

watek olejowy czy kiedy powiem sobie dosc? 

poczekajmy. 

co prawda milczenie Carfita bralem za dobry omen.. wiec po ostanim poscie mina mi zrzedla... ale tak naprawde to pomimo i na przekor przeczuciu cokolwiek nie bedzie wkrotce to RK i tak bedzie parł do przodu. pytanie tylko gdzie. 

ja w kazdym razie kciukow nie puszczam jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, carfit napisał:

Kochani, motorsport na najwyższym poziomie  , to mega ogromne pieniądze , czy to F1, WRC , WEC , DTM itd.  niestety polityka , układy , i pieniądze i to grube pieniądze !!! żądzą  tym sportem niestety . Nasze i pewnie Roberta marzenia o F1 o powrocie  ( w tym i moje ) na które strasznie liczyłem , są niestety na rok 2018 nie realne . Jak znam tego wpaniałego człowieka , to sie nie załamie , i będzie dalej walczył na przekór wszystkiemu , i wszystkim , KEEP CALM AND SUPPORT RK   !

czyli f1 już raczej nie realne,  w 2018 roku to już 35 lat..... a to już wiek , na dzisiejsze standardy spotu,nie tylko motorowego, zacny..... pojawią się owe nazwiska, talenty,,,, jedno wiem... życzę w tym nowym roku zespołom Renault i Williams miejsc odpowiednio 18-22..... bo dżentelmeństwa tam nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kukson napisał:

Robert był podobno wczoraj na spotkaniu wigilijnym zespołu rajdowego o ciekawej nazwie E?Suka więc jego wizyta w Grove to wymysł dziennikarzy.

 

Aha - Twoje "podobo" jest lepsze od dziennikarzy "podobno". :)

Poza tym co za znaczenie ma gdzie był, co jadł i z kim ? Ma dużo znajomych i bywa tu i tam. Nie róbmy tutaj plotkarskiego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RoadRunner napisał:

Aha - Twoje "podobo" jest lepsze od dziennikarzy "podobno". :)

Poza tym co za znaczenie ma gdzie był, co jadł i z kim ? Ma dużo znajomych i bywa tu i tam. Nie róbmy tutaj plotkarskiego wątku.

 

Esuka się żywo interesuje losem Roberta w Williamsie.

 

 

https://www.facebook.com/DKPresidente/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...