Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam już dosyć tych codziennych bzdetniusów.. Jak nie było nic cidkawego to rzucili nawet temat Roberta grającego w RBR.. Teraz kolejny kandydat.. Mnie osobiście ta taktyka (o ile to można nazwać taktyką) Williamsa mocno wqrfywuje.. Nie będę śledził. O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz newsa.

https://powrotroberta.blogspot.com/2017/12/chinchero-williams-wybra-sirotkina.html

 

Cytat

Niestety, wygląda na to, że to Sergey Sirotkin będzie w przyszłym sezonie kierowcą Williamsa w Formule 1. O tym, że teraz faworytem ekipy z Grove stał się młody Rosjanin pisze nie kto inny jak dobry kolega Roberta Kubicy, Roberto Chinchero.

 

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2017 o 18:31, Jacky X napisał:

1) Czy można gdzieś np. w Warszawie pograć na takim sprzęcie jak Robert ostatnio grał ???

 

 

Capsule albo przy okazji targów moto czy gaminowych przywożą też różne wynalazki i można potestować.

Dzisiaj to już nic specjalnego bo i w domu można mieć taki zestaw. 

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2017 o 16:31, wolnemiasto napisał:

 

Mikołaj Sokół podziela moje obawy.... niestety

Dobra nasza? zobaczymy..... niepokoi mnie ten Sirotkin...

http://sokolimokiem.com/testy-z-kubica-i-sirotkinem/

obym nie wykrakał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie jedyne pewne źrodła ktore cos wiedza to RK , Rosberg i WMR.

reszta to niczym niepotwierdzone plotki zarówno te o szansach RK jak i innych zawodników.Trzeba czekać i tyle.

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie co ma byc.Pamietajcie ze Frank miał pod swoimi skrzydłami największe gwiazdy i mistrzów i zapewne wie ze jezeli chce wrócić na to to na pewno nie zrobi tego mlodzianami.A zeby wrócić na top trzeba mieć niesamowita motywacje a w tej chwili jest tylko jedentaki co ma jeszcze w tym sporcie cos do udowodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm podziękowali Massie i być może Kubicy i Stroll albo Sirotkin mają rozwijać i ustawiać bolid? :D chyba, że chodzi tylko o hajs ale ja czekam na oficjalne info od Williamsa, a nie kolejny artykuł który nie ma żadnego potwierdzenia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...