Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Yoshii napisał:

w takim razie co tam będzie robił Sirotkin jak Robert jest klepnięty ?

Obstawiam, że wchodzi na testowego. Zauważcie, że Di Resta nie testuje w Abu Dhabi. Serio myślicie, że Sirotkin może wskoczyć za Massę ? To już Kwiat miał o wiele większe szanse.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biglol: Panowie, jakby co, to ja żartowałem z tą zrzutką: 

 

W dniu 20.11.2017 o 19:24, outsider napisał:

Zwariować można!!! Za chwilę wszyscy się złożymy na kolejną dotację dla Williamsa, byle tylko już potwierdzili oficjalnie kontrakt Roberta... :D

 

Bo dziś się pojawiła taka informacja:

http://eurosport.interia.pl/f1/news-oszustwo-na-roberta-kubice-fikcyjna-zbiorka-pieniedzy-na-sta,nId,2469161

 

tak, że jakby co, to nie ja B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od wczesnego otwierania szampana, będziemy świętować dopiero po oficjalnym komunikacie.

Sirotkinem nie ma co się martwić, pewnie płaci za możliwość testu i dzięki temu chce załapać się na rezerwowego. Nie wyobrażam sobie, że przy zmianach w Williamsie zdecydowali się na Strolla i Rosjanina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wolnemiasto napisał:

coś mi mówi, że długo poczekamy na decyzję i nie wiadomo jaka ona będzie...

http://www.przegladsportowy.pl/motosporty/formula-1,paddy-lowe-wciaz-sprawdzamy-roberta-kubice,artykul,831288,1,474.html

eee tam, może koszulki i kubeczki z Massą im nie schodzą i dają sobie trochę czasu więcej na ich sprzedaż... albo kubeczki i koszulki z Kubicą jeszcze nie są gotowe... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem WIlliams jest zdecydowany, a dotychczasowe testy wypadły dobrze. Zabezpieczają się tylko na wypadek gdyby się jednak okazało, że są jakieś przeciwwskazania jeśli chodzi formę fizyczną RK. Pozostaje teraz na testach tylko postawić kropkę nad i, i RK to zrobi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldona Marciniak powiedziała, że Renault już podczas testów na Hungaroringu wiedzieli, że nie podpiszą z Kubicą kontraktu .......  bo ukazała się inna opcja Sainza i dilu silnikowego.

no i masz...

https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-w-f1-decyzja-bedzie-nalezec-do-lekarzy-fia/j2v9r0t

4 godziny temu, marcyk4 napisał:

Na Eleven Sport 1 cały czas pompowany balon o Robercie. 

nie zauważyłem, raczej chłodna analiza np. Mikołaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sezon za nami... oby kolejny przyniósł nie tylko bardziej zaciętą walkę o tytuł, ale też powrót pewnego woźnicy, któremu większość z nas bardzo kibicuje - a wtedy pozostaje nam tylko zbiorowy wyjazd na GP Węgier czy gdzie tam jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...