Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Jacocz napisał:

Tak tak już raz kontrakt w Renault był podpisany :wacko: . Informatorzy pewni na 100% ;)

Przecież Robert już by Renówką jeździł od jakiegoś czasu jakby nie rozbrat Mclarena z Hondą ;) tego akurat "informatorzy" przewidzieć nie mogli..

Edytowane przez Bartek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla odmiany nie o Kubicy:

 

http://www.sport.pl/F1/7,96296,22612661,sprawa-paradise-papers-lewis-hamilton-zamieszany-w-afere-finansowa.html#BoxSportLink

 

:blink:nie do końca to rozumiem - facet ma forsy tyle, że do końca życia pewnie jej nie wyda, a tu jeszcze prawdopodobnie robi jakieś numery, coby trochę przyoszczędzić... a może właśnie dlatego ma tyle forsy, że oszczędza... sam nie wiem :krecka_dostal:tak, czy inaczej, słabo to wygląda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, przemekka napisał:

Może ma dobrych doradców. ;)

Tak sobie myślę, że od pewnego pułapu zarobków zamiast dobrych doradców wystarczą uczciwi, ale ja tam naiwny jestem, więc pewnie się mylę :unsure:

 

32 minuty temu, przemekka napisał:

Messi też nie musiał "oszczędzać", a miał podobne problemy. 

Ładny eufemizm określający skazanie przez sąd ;)

 

Edytowane przez Gość
nie ten temat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikanie podatków w tym zawodzie to nic nowego. Jak widać z biegiem czasu nie wystarcza zameldowanie w Monte Carlo, a doradcy stają się coraz bardziej kreatywni. Uważam, że w przypadku osób ze świecznika, a zwłaszcza sportowców, którzy mogą potencjalnie być wzorem dla naśladowania dla młodego pokolenia, wszelkie praktyki takiej kreatywnej księgowości powinny być surowo piętnowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sluf napisał:

 

 

Cały świat wiedział o testach a on nie... 11 miejsce w stawce... Hamilton punktów 336, Massa 36 uważa za dobry wynik?

 

Beksa i tyle a wszyscy w koło winni. Czasem lepiej trzymać dziób na kłódkę niż takie rzeczy opowiadać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

Cały świat wiedział o testach a on nie...

On nie wiedział, bo mu zespół nie powiedział, przecież to jasne :P

 

5 minut temu, chojny napisał:

Hamilton punktów 336, Massa 36 uważa za dobry wynik?

Przecież to świetny wynik, gdyby miał samochód jak Hamilton, gdyby nie miał pecha, gdyby go zespół o testach Kubicy poinformował... gdyby ;)

 

6 minut temu, chojny napisał:

Czasem lepiej trzymać dziób na kłódkę niż takie rzeczy opowiadać. 

Amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcyk4 napisał:

"Każde miejsce poza Pierwszym jest Słabe...:" RK  Takie powinno być motto wszystkich kierowców F1 :thumbup:

 

 

To zgrabna parafraza słów Ayrtona Senny ;) 

Ogólnie między tymi Panami można znaleźć dużo podobieństw... może to jeden z powodów, dlaczego RK wzbudza tyle emocji, szczególnie tych dobrych.

Edytowane przez nyndz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem przed chwilą wspaniały film biograficzny o Franku Williamsie (jest dostępny na Netflixie) i powiem Wam, że jeśli po tym co on przeszedł nie zatrudni WŁAŚNIE Kubicy to ja naprawdę tego nie zrozumiem. 

Poza tym dziś już napływają takie wiadomości:

"Z kolei francuski dziennikarz Canal+ Julien Fabreau podczas kwalifikacji w Brazylii poinformował, że Williams już postanowił jaki będzie skład kierowców na sezon 2018. Barwy ekipy z Grove reprezentować mają Stroll oraz Kubica. Należy dodać, że Fabreau jest wiarygodnym źródłem. To właśnie on jako pierwszy poinformował o testach Kubicy w aucie ekipy z Grove z roku 2014. Podobną informację podał Roger Benoit ze szwajcarskiego Blicka."

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/721130/media-pierwszy-dzien-testow-w-abu-zabi-dla-roberta-kubicy

Edytowane przez outsider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ManoLEE napisał:

 film chętnie obejrzę ;-) 

 

Polecam, jest naprawdę świetnie zrobiony - to jeden z tych "dokumentów" które ogląda się z zapartym tchem, o wiele lepiej niż fabularne "filmy akcji" - głęboko wierzę, że RK będzie kierowcą Franka (a właściwie po obejrzeniu tego filmu jestem tego pewien) więc daje nam masę wiedzy o zespole któremu prawdopodobnie będziemy wkrótce kibicować.

Poza tym okazuje się, że historia Franka Williamsa jest po prostu niesamowita - nawet moja Kobieta która raczej średnio interesuje się motosportem obejrzała ten film razem ze mną z zapartym tchem i niejednokrotnie łzami w oczach a na koniec powiedziała, że koniecznie musi gdzieś zdobyć książkę oraz, że jest teraz pewna, że Kubica będzie startował w barwach Williamsa. 

Celowo piszę tak enigmatycznie, żeby nie odbierać radości tym, którzy ten film zobaczą - powiem tylko tyle (dla tych którzy z kolei tego filmu nie zobaczą), że historia RK jest bardzo, bardzo zbieżna z tym co przytrafiło się w życiu Williamsowi wiec jeszcze raz powtórzę, że jeśli on nie zatrudni właśnie Roberta to ja tego naprawdę tak po ludzku nie zrozumiem.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałem ten film. Genialny to tak jednym słowem. Zdecydowanie polecam jeśli ktoś jeszcze nie widział (pierwszy miesiąc netflixa jest darmowy). Nawet mnie się łza zakręciła pod koniec :)

 

Podobnie jak kolega wyżej - nie ma innej możliwości. RK musi do Williamsa trafić. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-po-slowie-z-williamsem/509fx1p

:)

W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎08 o 11:52, Tutek napisał:

Unikanie podatków w tym zawodzie to nic nowego. Jak widać z biegiem czasu nie wystarcza zameldowanie w Monte Carlo, a doradcy stają się coraz bardziej kreatywni. Uważam, że w przypadku osób ze świecznika, a zwłaszcza sportowców, którzy mogą potencjalnie być wzorem dla naśladowania dla młodego pokolenia, wszelkie praktyki takiej kreatywnej księgowości powinny być surowo piętnowane. 

Nigdy nikomu nie zaglądam do kieszeni ,ludzie bardzo ciężko pracują i im się należy (czasami sprzyja temu talent a czasami był w odpowiednim miejscu i czasie) natomiast jak ma już kupe kasy i robi takie numery to powinien być pozbawiony majątku może następny kombinator by się zastanowil co robi:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...