Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Ricardo napisał:

To nadal tylko spekulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką mam nadzieję, bo to się "dziwnie" zbiegło w czasie - wtorek/środa były testy a już w czwartek niby "oficjalne" potwierdzenia, że diResta w przyszłym sezonie startuje w jednej z załóg w wyścigach długodystansowych w jułesej, sam PdR także był cytowany gdy się wypowiadał na ten temat. Niemniej jednak coś musi być "na rzeczy", takie plotki nie biorą się znikąd i nic nie jest jeszcze pewne - a tak bardzo chciałoby się już otworzyć Martini...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, outsider napisał:

:( a tu dziś od rana takie wieści: https://sport.onet.pl/formula-1/szanse-roberta-kubicy-na-angaz-w-f1-spadly-ted-kravitz-przekazuje-nowe-informacje/66hyvrt

 

i komu tu wierzyć? poziom stresu niebezpiecznie rośnie...

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/717784/paddy-lowe-skomentowal-sytuacje-roberta-kubicy-zobaczymy-gdzie-nas-to-zaprowadzi

Nie wierz we wszystko co przeczytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, outsider napisał:

:( a tu dziś od rana takie wieści: https://sport.onet.pl/formula-1/szanse-roberta-kubicy-na-angaz-w-f1-spadly-ted-kravitz-przekazuje-nowe-informacje/66hyvrt

 

i komu tu wierzyć? poziom stresu niebezpiecznie rośnie...

Tak na prawdę to Ted Kravitz nie powiedział nic sensacyjnego. Di Resta też sroce spod ogona nie wypadł, więc to że na testach pokazał się z dobrej strony to nic dziwnego. Tak jak mówicie, to że Di Resta ogłosił, że pojedzie w 24h Daytona sugeruje, że jest to jakiś element szukania sobie opcji na przyszły sezon, więc jest dobrze ;) Tak samo ciągłe wylewanie żali przez Masse też świadczy o tym, że zwyczajnie nie jest brany pod uwagę przez zespół, no bo kto podczas rozmów o umowie na następny sezon tak by się zachowywał ?
Będzie dobrze, keep calm B)

 

Wypowiedź Teda jest tutaj, od 21:31:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sluf napisał:

Sam wyścig też całkiem niezły

No akcji było tyle że zasnąłem dopiero po pół godziny :P

Ale to chyba przez to że rano wstałem aby moto gp obejrzeć, to był niezły wyścig nawiasem mówiąc ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sluf napisał:

Był tak nudny, że zupełnie go przespałem :lol:

 

:P taaaaaak, baaaaaardzo nudny - ciagle się tylko wyprzedzali i wyprzedzali... nic ciekawego :D

 

 

...przez godzinę skakałem przed telewizorem jak kangur z Philip Island :biglol:

Edytowane przez outsider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, outsider napisał:

 

:P taaaaaak, baaaaaardzo nudny - ciagle się tylko wyprzedzali i wyprzedzali... nic ciekawego :D

 

 

...przez godzinę skakałem przed telewizorem jak kangur z Philip Island :biglol:

Ja wszystkie paznokcie obgryzlem w palcach dłoni, jakby tak były jeszcze z 2 okrążenia pewnie zaczął bym i w stopach nadgryzac :biglol: nawet małżonka się przyłączyła  (oczywiście do oglądania, nie obgryzania :D)

 

Wracając do F1 to komentatorzy na eleven sa tak zabawani, jak proboszcz na wielkanoc.. po co na siłę próbować być dowcipnym jak widać że nie idzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...