Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Z wejsciem do GA jest tak, że wszystko zależy od pogody. Jak bedzie słonecznie i bez deszczu to bedzie sporo ludzi ale jakieś miejsce do ogladania na pewno sobie znajdziesz. Jak bedzie padać to miejsca przy samej siatce jest zawsze wiecej. My jeździliśmy zawsze na 9-10 zeby poogladac wczesniejsze serie, porsche itd.

Stalem kiedyś w okolicach miejsca o ktorym myślisz ale na telebim nie było nic widać, mało tego, drugi byl nawet z boku przysłonięty - niby żeby ludzie z trybun mogli lepiej widzieć - wg mnie zeby ludzie z trawki nie widzieli. Generalnie nie nastawiaj sie ze cokolwiek poza tą szykaną, czy miejscem gdzie bedziesz stał zobaczysz. Fajnie na wyścig pojechać, poczuć klimat, pokibicować swoim  ale duzo wiecej zobaczysz w telewizji. ;-)

 

Aaa i zabierz sobie jakiś prowiant, bo jak zgłodniejesz to bedziesz zmuszony kupic sobie na torze  burgera lub mała pizze za 20 euro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty z trawki chcesz, czy z trybuny? Ja byłem na trybunie przy szykanie. Widać było dojście i hamowanie do lewego, niecały prawy, wyjście z niego, hamowanie przed szykaną, wyjście z niej i lewy, prawy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że niestety, ale może być to prawdziwa wiadomość. Roberta zobaczymy dopiero w przyszłym roku we współzawodnictwie. Najprawdopodobniej zerwanie kontraktu z Palmerem jest zwyczajnie nieopłacalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pewnie zależy od czasów jakie zrobi Robert w MY17. Jeśli będą zbliżone do czołówki ( a łatwo to teraz będzie porównać), jestem pewien, że zobaczymy go w tym roku. A Abiteboul ściemnia jak zwykle...żeby nie zdemotywować Palmera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram słowa Cyrila tak, że Węgry i Spa pojedzie jeszcze Palmer, a potem zobaczymy. Chociaż jeszcze w maju mówiło się, o deadlinie Palmera właśnie na Węgry. Słowa szefa przed weekendem też jakby wskazywały bardziej krytyczny ton o konieczności punktowania dwóch Renówek, a nie ciągle jednej.

 

Nie ma co się łamać. Ja jestem optymista i wierzę, że jeszcze zobaczymy RK w tym roku w jakimś GP, np od Monzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wolnemiasto napisał:

jak dadzą mu bezawaryjny samochód to może zdobedzie punkty

Ten gość w 31 wyścigach dla zespołu fabrycznego zdobył jeden punkt, podkreślam JEDEN! Spa raczej jeszcze pojedzie, ale później, to mam już wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ogromny pech brytyjskiego kierowcy - to pewnie przeczytamy, bądź usłyszymy na Sky ;)

Bardzo dobrze, jestem ogromnym fanem tych podwyższonych tarek. To one powinny wyznaczać granicę toru i jak ją przekraczasz to czeka cie kara.

Tylko żeby znowu kierowcy się nie pożalili do Charliego, tak jak miało to miejsce w Azerbejdżanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...