Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Mesquida pisze, ze Robert wchodzi w gre tylko od 2018 i będzie testował dopiero po zakonczeniu sezonu ... ?

 

Dnia 12.07.2017 o 23:14, carfit napisał:

Czy Wy naprawdę myślicie i wierzycie we wszystkie info prasowe ? 

Myslicie ze Renault drugi raz wydało dziesiątki tys. $$$$ aby ot tak dać pojeździć Robertowi ? ........ Zastanówcie się :);) a będzie łatwiej . ! Pozdrowki serdeczne i do zobaczenia ;) 

Historia F1 piesze się na nowo !!!! :) Wspomnicie moje słowa :) 

 

plotki mówią, że Sainz ma zastąpić Palmera , to by za dobre dla Roberta chyba nie było :/

Edytowane przez domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to co mi w tym nie gra to po co placic 8 milion za Sainza, jezeli moga Roberta za darmo tam posadzić i jestem pewien ze zrobi dobrą robotę

 

 

Robert podobno jezdzil jeszcze w symulatorze Redbulla tylko po co

 

 

 

mam nadzieje, ze carfit przyjdzie i nas tutaj uspokoi :D

Edytowane przez domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno niektórzy członkowie ekipy renault zostali zapytani przez jakiegoś reportera o plotki o Carlosie Sainzu, na które odpowiedzieli że nie należy zapominać o pewnym polskim kierowcy

 

 

ciekawe, ciakawe.....

Edytowane przez domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jeżeli Robert by testował na Węgrzech to zahaczyłbym z żoną o sam wyścig i wycieczkę na parę dni do Madziarów. Problem w tym, że do wtorku w pracy muszę dać znać jeżeli chciałbym wyjechać w tym terminie. Nie wiem co robić... brać w ciemno, czy może do wtorku będzie coś więcej wiadomo. Trudna decyzja. Nosz karwasz twarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dudu napisał:

Cholera, jeżeli Robert by testował na Węgrzech to zahaczyłbym z żoną o sam wyścig i wycieczkę na parę dni do Madziarów. Problem w tym, że do wtorku w pracy muszę dać znać jeżeli chciałbym wyjechać w tym terminie. Nie wiem co robić... brać w ciemno, czy może do wtorku będzie coś więcej wiadomo. Trudna decyzja. Nosz karwasz twarz. 

zespół musi zgłosić chyba kierowców na 72 h przed testami, wiec podejrzewam ze do tego czasu nie bedzie wiadomo , ewentualnie jakies plotki wczesniej

Edytowane przez domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, domso napisał:

zespół musi zgłosić chyba kierowców na 72 h przed testami, wiec podejrzewam ze do tego czasu nie bedzie wiadomo , ewentualnie jakies plotki wczesniej

Wiem, wiem. Chociaż można się spodziewać, że w każdej chwili mogą to ogłosić. Mercedes np.już dawno to zrobił i się trochę łudzę, że do wtorku może coś ruszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dudu napisał:

Nie wiem gdzie taką bzdurę wyczytałeś. Ma swój i to jeden z najlepszych. 

dokładnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dudu napisał:

Nie wiem gdzie taką bzdurę wyczytałeś. Ma swój i to jeden z najlepszych. 

Gdzieś tak mi się obiło o uszy. Chyba w którymś wywiadzie Horner mówił że Renault korzysta z ich symulatora bo nie ma swojego. 

 

Anyway, przepraszam za wprowadzenie w błąd i dzięki za poprawne informacje :-) 

Edytowane przez Tutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tutek napisał:

Gdzieś tak mi się obiło o uszy. Chyba w którymś wywiadzie Horner mówił że Renault korzysta z ich symulatora bo nie ma swojego. 

 

Anyway, przepraszam za wprowadzenie w błąd i dzięki za poprawne informacje :-) 

Możliwe, że chodziło Ci o tunel aerodynamiczny, który przechodził gruntowną renowacje, ale to już dawno temu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg informacji Bensona test Roberta poszedł wyjątkowo dobrze, udowadniając możliwości do skręcania nawet w najciaśniejszych nawrotach

zespół ponoć ma rozważać czy posadzą Roberta już na testach po Węgrzech czy dopiero po Abu Dhabi

http://www.bbc.com/sport/formula1/40625816

Edytowane przez domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...