Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

i chyba powinni wprowadzić przepis - wyścigi tylko na mokrym - zawsze wtedy są emocje ;)
a i po kawkę/piwko można spokojnie się wybrać, gdy na torze czerwona flaga ;)

młody Verstappen - skubany ma szansę zdominować F1 jak Vettel lat temu kilka - jedyne, czego mu brakuje to nieco bardziej konkurencyjne wozidło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie akcje uczą pokory...a jego nic to nie nauczyło i zachował swoje obłędne tempo. Świetnie, takich kierowców się lubi.

Zatrudnienie go do F1 wyglądało na marketingowe posunięcie, a tu niespodzianka, będzie z niego wielki i co najważniejsze bezkompromisowy kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli Nico przetrwa pierwszy zakręt i Merc się nie rozkraczy podczas wyścigu, to raczej Lewisowi będzie ciężko wygrać mistrzostwa w tym roku.  

nie takie rzeczy już widzieliśmy - np. Massa w 2008 był mistrzem... przez niecałe 39 sekund ;)

 

Akurat w Abu Dhabi na deszcz bym nie liczył. Ponadto obaj mają "identyczne" bolidy, więc zakładam równe tempo. Trochę mało tych zmiennych, ażeby można było liczyć na jakieś przewrotne rozstrzygnięcie, aczkolwiek jeden kapeć, urwany nos, meteoryt itp. rzeczy mogą zadecydować ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trochę mało tych zmiennych, ażeby można było liczyć na jakieś przewrotne rozstrzygnięcie, aczkolwiek jeden kapeć, urwany nos, meteoryt itp. rzeczy mogą zadecydować ;)
zawsze pozostaje burza piaskowa, atak nomadów na wielbłądach i inne takie, więc nie trać wiary ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chłopaki zareagowali na prośbę prowadzącego konferencje o podanie ręki do zdjęcia :D

30xdket.jpg

 

No i tekst Buttona hehe

Lewis ma dużo pieniędzy, lata wszędzie prywatnym odrzutowcem, więc z pewnością stać go na to, aby mi za to zapłacił - żartował podczas oficjalnej konferencji prasowej. - Jedyną szansę będą miał niestety, gdy Nico będzie mnie dublował, ale... jestem otwarty na oferty. I tak odchodzę na emeryturę... znaczy, na przerwę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu głównego. Tytuł na 90% zdobędzie Nico. Znaczy ja trzymam kciuki za te pozostałe procenty oczywiście.

No i moim zdaniem jeśli tak się stanie to przy tych pechach Lewisa w tym roku większość kierowców ze stawki by zdobyło ten tytuł prowadząc drugiego Mercedesa. Jak sobie przypominam jak Nico jeździ w deszczu i to on ma być mistrzem świata to tu jednak coś nie tak jest :P

Mam nadzieje, że w przyszłym roku nie tylko RedBull, ale i Ferrari będą bliżej. Chciałbym po prostu zobaczyć ile będzie miał punktów na koniec sezonu jak w trakcie będzie musiał cały czas walczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak: 2/3 wyścigu za nami, jedzie HAM, ROS, RIC, VES i VET. Merce mają spokojnie 25-30s przewagi. Na pitstop zjeżdża HAM, wyjeżdża za ROS a przed RebBullami. Ale ale, na kolejnym kółku zjeżdża ROS i tu dramat, panowie w boksie się pogubili... ROS rozwścieczony wyjeżdża ZA VET. No i teraz się zaczyna - czy ROS mając sporo kółek do końca przeskoczy VET i VES i udowodni, że jest najlepszym kierowcą w 2016?;)

Oczywiście nie wykluczam burzy piaskowej i ataku zmutowanych grzechotników!

Edytowane przez super_bolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny, piekny wyscig. Ostatnie 5 okrazen to puls mialem jakbym sam siedzial w bolidzie ;) Respekt dla Rosberga - z jednej strony staral sie panowac nad sytuacja, z drugiej pokazal w pojedynku z Verstappenem, ze jest sklonny podejmowac ryzyko i uprawiac piekny motorsport :) Nalezy mu sie ten tytul!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...