Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

haaaaaaaaaa...wygrałam butelke dobrego wina :mrgreen: wiedziałam że nadejdzie taki dzień :D

 

..smutne tylko jest to że trzeba AŻ tyle żeby portale ogólne przypomniały sobie o tym że istnieje też coś takiego jak sport motorowy..może więc jutro w dziennikach napiszą choć jakieś trzy zdania..gdzieś między całostronnicowym wywiadem z piłkarzem X.Y. który ma katar a drugim gdzie w trzecioligowym klubie Kopanka Piździbącze Górne wykryto kradzież trampek z jednej szafki.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nedzarze! (nedznicy?) Czy Wy nie widzicie? Kubica w F1 to smierc polskich rajdow!

 

Ja bym powiedzial, ze wrecz przeciwnie. Bo skorzysta na tym caly sport motorowy w Polsce. Moge sie zalozyc, ze ta dzisiejsza wiadomosc bedzie w glownym wydaniau Faktow lub Wiadomosci.

 

A samemu Kubicy to nic innego jak tylko POGRATULOWAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jak bylo w Niemczech? Rajdy byly tam niegdys popularne! Po tym jak Röhrl wygrywal i wogole. Ale pewnego dnia pojawil sie ktos taki jak Michael Schumacher i sie skonczylo. Tam sie praktycznie nikt juz nie interesuje rajdami (a przynajmniej nie w takim stopniu, jak to mialo miejsce wczesniej). Obawiam sie, ze tu bedzie podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie ?...to ja bym sie nie obrazil jakby Rajd Polski zostal el. MS, nie obrazilbym sie tez jakbysmy mieli taka lige jak DTM. Zreszta uwazam, ze to porownanie jest jakies dziwne..bo jesli chodzi o zaplecze wyscigowe w Polsce i w Niemczech to kazdy wie jak to wyglada...i sadze ze, na naszym podworku nie grozi wyniszczenie rajdow przez wyscigi i jak juz wczesniej napisalem, pozytywnie to sie odbije na calym motosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie TJa.

Zainteresowanie sportami samochodowymi skanalizuje się na F1.

 

Czy po sukcesach Małysza jest więcej narciarstwa alpejskiego w TV?

 

 

Ale SIP może na tym zyskać - bolidy F1 są dostępne w ograniczonym zakresie, więc jak ktoś chce się poczuć Kubicą na drodze, to może Impreza...? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam miodowe duże, że na wiosnę liczba ekspertów od F1 w Polsce wzrośnie o 1000 % :)

 

Już się zaczyna :) ..... jak wyżej :)

Jak by Kubica został mistrzem Świata w F1 to gotów jestem poświęcić te polskie rajdy i całą naszą ligę :) Eeee, a co mi tam i z 4 Mundiale dorzucił bym do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z WRCfanem. Teraz przeciez jest tyle N-ek, ktore (teoretycznie) moga walczyc o tytul. Uwazam, ze jest to nawet lepsza sytuacja niz jak byly 2-3 WRCe, a N-ka traktowana byla jak puchar Seicento (czyli zerowe zainteresowanie)

 

A jakie masz teraz zainteresowanie? Kilka tysięcy maniaków, którzy pojadą wszędzie i dwie godziny wszystkich materiałów w telewizji na rok, których nikt nie ogląda? Jaki sponsor chce się dokładać do czegoś takiego, oprócz firm, które należą do samych zawodników lub rodzin/znajomych zawodników?

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...