Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, frisco napisał:

 

@Farmer sprawdzę tą przednią szybę ale ja już ją pare miesięcy mam, więc albo jestem ślepy albo jest ok:

Będę wdzięczny. Mam nadzieje, że wszystko z tą szybą jest w porządku. Bo jak nie to montuje Pilkington.

Niestety brak niebieskiego paska i europejskie mocowanie lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bonless napisał:

Było jakieś zainteresowanie autem?

Dostałem dwie konkretne oferty, było blisko, ale finalnie stwierdziłem jednak, że nie ma sensu pozbywać się GT. 

W dniu 22.11.2018 o 18:20, Farmer napisał:

Będę wdzięczny. Mam nadzieje, że wszystko z tą szybą jest w porządku. Bo jak nie to montuje Pilkington.

Niestety brak niebieskiego paska i europejskie mocowanie lusterka.

Sprawdzilem dziś na spokojnie. Nie widzę żadnych zniekształceń czy ognisk etc. Jak dla mnie wszystko jest ok. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia to możemy zrobić spota i obejrzysz na żywo ale ja kompletnie nie widzę różnicy w stosunku do serii. Także polecam. Jakby był pilkington w wersji USA to na pewno bym wziął, ale jak ja zamawiałem to był to jedyny dostępny zamiennik do wersji USA w PL, a kilka miejsc obdzwoniłem;) Były też używki ale wg mnie to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2018 o 18:22, frisco napisał:

Sprawdzilem dziś na spokojnie. Nie widzę żadnych zniekształceń czy ognisk etc. Jak dla mnie wszystko jest ok. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia to możemy zrobić spota i obejrzysz na żywo ale ja kompletnie nie widzę różnicy w stosunku do serii. Także polecam. Jakby był pilkington w wersji USA to na pewno bym wziął, ale jak ja zamawiałem to był to jedyny dostępny zamiennik do wersji USA w PL, a kilka miejsc obdzwoniłem;) Były też używki ale wg mnie to nie ma sensu.

Dzięki

Dopytuje bo miałem okazje oglądać szybę z allegro zamontowaną w samochodzie i niestety na wysokości moich oczu zniekształca.  Takie coś jest gorsze od pęknięcia.

Używki będą wypiaskowane, nie ma sensu. Mieszkam w okolicach stolicy, więc z przykrością ale się nie wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy czujniki ciśnienia w oponach TPMS da radę jakos na stałe wyłączyć? Wkurza mnie ta paląca sie cały czas kontrolka. Ciśnienie mam w zwyczaju sprawdzać dość często, więc dla mnie jest to po prostu nieprzydatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, thomson0073 napisał:
W dniu 29.11.2018 o 07:15, Juras K napisał:

 

@Juras K ależ Ci zazdraszczam tego Legasia.

 

 

Już trochę gorzej w realu wygląda , ale mam w planie na wiosnę zadbać o niego. 

Dzisiaj założyłem stabilizator Wheteline 21 mm na tył jeszcze mam w planie na przód  i amory Bilstein na przód i tył. Przedni fotel muszę dać do tapicera bo boki przetarte od wsiadania ,przednią dokładkę zderzaka pokleić- pomalować , nakładki na tylny zderzak pomalować i założyć. Zaciski Brembo przód i  tył pomalować. Jak to ogarnę to będzie fura naprawdę miodzio. 

20190205_180948.jpg

20190205_190711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bonless napisał:

Ten Whiteline to jest dedykowany do LGT czy jest od jakiegoś innego Subaraka?

 

 

Dedykowany do legacy IV , jest do kupienia na stronie czterech wiatrakow. Ja mam regulowany.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bonless napisał:

Jakie masz pierwsze wrażenia po montażu? 

 

Oryginalny Stanowy stab miał 15 mm i jak założyłem 19 mm z H-6  kombi to różnica była b. duża, na 15- tce przewracał się na rondach i wyjeżdżał przód na tym z H-6  przestał przód myszkować ale na dł.łukach też jeszcze trochę się przechylał na Wheteline wszystko b,fajnie- będę się zastanawiał czy przód warto zmieniać.

Jeden z najlepszych modów w moim LGT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...