Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Juras K, bardzo fajne autko, gratuluje! Jedyne co ja bym zmienił i to natychmiast to przednie lampy i zderzak ne EU-spec! Zderzaki mozna znalezc oryginalne na otomoto i allegro nawet niedrogo, bo za 200/300 zlotych wiec sie zastanow nad tym :)

 

Sikor, 3.0 MT to realnie około 6. Pamiętaj, że przyspieszenie do setki to tyle co 0-62mil a nie 60 :idea:

 

Albo inaczej: roznica w dynamice praktycznie nieodczuwalna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej: roznica w dynamice praktycznie nieodczuwalna. :)

Osobiście nie mam porównania, ale czy 3.0 nie będzie ciągnął równiej od samego dołu, natomiast 2.5T słabiej na początku, a później kopniak jak się turbinka rozkręci :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, bardzo fajne autko, gratuluje! Jedyne co ja bym zmienił i to natychmiast to przednie lampy i zderzak ne EU-spec! Zderzaki mozna znalezc oryginalne na otomoto i allegro nawet niedrogo, bo za 200/300 zlotych wiec sie zastanow nad tym :)

 

Juras nic nie zmieniaj :idea: Teraz Twoja "turbo-wisienka" wyglada zacnie a jak zmienisz przod na EU spec to bedzie wygladal tak jak wiekszosc Subaru z za wielkiej wody... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej: roznica w dynamice praktycznie nieodczuwalna. :)

Osobiście nie mam porównania, ale czy 3.0 nie będzie ciągnął równiej od samego dołu, natomiast 2.5T słabiej na początku, a później kopniak jak się turbinka rozkręci :idea: :?:

 

To tak, chodzilo mi o to, ze w zblizonym czasie przyspieszaja i nie ma co sie zastanawiac ktore szybsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby otworzyc klape bagaznika pilotem musisz przytrzymac dluzej guzik niz normalnie np otwierajac drzwi!

U mnie przytrzymanie otwartej kłódki nie chce działać , czym to może być spowodowane? kiedyś się nad tym zastanawiałem ale odpuściłem:(

 

Do bagaznika jest osobny przycisk na ktorym widnieje rysunek otwartej klapy. Byly chyba wersje bez tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sorcerer- witam we właściwym temacie użytkownika LGT - powiedz mi czy masz hill- holder :?:

 

ale jak dla mnie musial by byc w kombii :mrgreen:

 

Kombi już nie ma tego pazura - moim zdaniem :!:

 

Juras nic nie zmieniaj :idea: Teraz Twoja "turbo-wisienka" wyglada zacnie a jak zmienisz przod na EU spec to bedzie wygladal tak jak wiekszosc Subaru z za wielkiej wody...

 

Nie będę nic zmieniał :!: - wisienka jest jak w spirytusie nie rzuca się w oczy a ostra jest :mrgreen:

 

Do bagaznika jest osobny przycisk na ktorym widnieje rysunek otwartej klapy.

 

Ja mam trzy przyciski na pilocie :!:

 

To teraz tylko downpipe i program.

 

Przy silniku też nie będę tworzył !! ani z wydechem !!- bo jest wspaniale jak jest cicho :!: Już nie muszę głośnym wydechem nadrabiać braku mocy :mrgreen:

 

Jedyne co mam w planie- to na wiosnę zrobić obsługowe czynności ( oleje, klocki ) i założyć zegar od turbo i zawór spustowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy silniku też nie będę tworzył !! ani z wydechem !!- bo jest wspaniale jak jest cicho :!: Już nie muszę głośnym wydechem nadrabiać braku mocy

Dlatego napisalem tylko o downpipe, bo podwójne tlumiki beda duzo kosztowaly. Do tego remap podniusl by osiagi i obnizyl spalanie a koszt niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy silniku też nie będę tworzył !! ani z wydechem !!- bo jest wspaniale jak jest cicho :!: Już nie muszę głośnym wydechem nadrabiać braku mocy

Dlatego napisalem tylko o downpipe, bo podwójne tlumiki beda duzo kosztowaly. Do tego remap podniusl by osiagi i obnizyl spalanie a koszt niewielki.

 

Ile taki remap ?

 

A co do reszty http://cgi.ebay.co.uk/SUBARU-LEGACY-TURBO-EXHAUST-SYSTEM-DOWN-PIPE-DUAL-/120650923529?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c175afe09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowy ten Twój Legasiak ;)

 

Ja mam ten samo rocznik ... zakupiłem 2 miechy temu i jestem BARDZO zadowolony :)

Jak się trochę ogarnę to może porobię jakieś foty ... choć kilka osób już go chyba na allegro widziało ... to taki biały GT co stał w Poznaniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten zestawik rurek :mrgreen: ciekawe za ile by poszedl :idea:

 

Juras K, zegary cool, silnik tez :twisted: tylko ten stozek :| chociaz jak tam jest ponad 300KM to moze ma sens :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć kilka osób już go chyba na allegro widziało ... to taki biały GT co stał w Poznaniu ...

Interesowałem się też nim !!!! ale za długo sprzedawałem swojego starego i jak dzwoniłem do faceta się dogadać to mówił że 2 tygodnie temu go sprzedał - był w moim ulubionym kolorze :!:

 

Jest nas już trzech

 

1 - sorcerer

2 - Sierak

3 - Juras

 

eMTe :arrow: PW

 

Mój silnik zasysa zimne powietrze :!: te stożki co nie mają nadmuchu zimnego powietrza są bez sensu może tyle że fajnie wyglądają !!

 

komora1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten stozek :| chociaz jak tam jest ponad 300KM to moze ma sens :roll:

Trzeba by sobie odpowiedzieć na pytanie, czy wogóle ma sens zasysanie ciepłego powietrza z komory silnika :?

no chyba to oczywiste ,ze nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten stozek :| chociaz jak tam jest ponad 300KM to moze ma sens :roll:

Trzeba by sobie odpowiedzieć na pytanie, czy wogóle ma sens zasysanie ciepłego powietrza z komory silnika :?

no chyba to oczywiste ,ze nie :wink:

Jasne, ja tak bardziej retorycznie :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...