Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety, ja heble mam seryjne całkowicie. Jak dla mnie (jezdze spokojnie i przepisowo) w zupełności wystarczają. Oczywiście dobre klocki i opony to podstawa.

Przed wakacjami wisiał na sprzedaż na allegro w Łodzi fajny z wyglądu LGT w kombiaku za 17 tys zł. Tanio, bo ponoć żłopał oleum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim turbodziadku założyłem przewody stalowe HEL i o ile poprawa była, to nie jakaś mocno odczuwalna. Myślałem że będzie dużo lepiej, tym bardziej że wymieniałem przy okazji tarcze i klocki, i do tego regenerowałem zaciski. W GT zostawiam seryjny zestaw, ale zakładam zestaw Hawka na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was może montował przeciwmgielne tylne w zderzaku, tak jak jest w wersji EU (polift)? To podchodzi zamiast odblasku (chodzi o sam wymiar i spasowanie - wiem że musze dorobić przycisk...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Watek troche mało ostatnio aktywny więc dla odświeżenia wrzucam fotę mojego LGT.

 

I przy okazji pytanie. Kilka dni temu pekła mi przednia szyba, ot tak bez niczego, po prostu. Z tego co znalałem na forum, europejska szyba pasuje, ale różni się paroma szczegółami, w kazdym razie wg. tego watku (konkret na samym końcu):

Pytanie czy ktoś z Was przerabiał wymianę szyby w swoim LGT na zmiennik? Jest coś dedykowanego (i dostępnego w PL) do wersji US?

 

 

IMG_20180724_211912.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, frisco napisał:

Watek troche mało ostatnio aktywny więc dla odświeżenia wrzucam fotę mojego LGT

 

Swojego mam tak długo że mam już drugi dowód. Też wrzucam fotę. 

DSC_0803.JPG

 

Tematu z szybą nie przerabiałem. 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Juras K napisał:

 

Swojego mam tak długo że mam już drugi dowód. Też wrzucam fotę. 

DSC_0803.JPG

 

Tematu z szybą nie przerabiałem. 

Ładny, rzadko spotyka się dokładki w przed liftach  :)  Grill był przerabiany? Czy jest to jakiś aftermarket?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Juras K napisał:

 

Swojego mam tak długo że mam już drugi dowód. Też wrzucam fotę. 

DSC_0803.JPG

 

Tematu z szybą nie przerabiałem. 

 

Piękna sztuka, i do tego bordowy...:wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bonless napisał:

 

Kiedyś wspominałeś o spoilerze, przyszedł już do Ciebie?

Ja jeszcze na swój zamówiony czekam :angry:

 

Spojler mam od dawna - przyszedł dosłownie kilka dni po zmówieniu. Czekam z montażem, bo najpiew chciałem powyciągac wgnioty z auta i zrobić korekte lakieru, a musiałem to odłożyć.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, frisco napisał:

 

Spojler mam od dawna - przyszedł dosłownie kilka dni po zmówieniu. Czekam z montażem, bo najpiew chciałem powyciągac wgnioty z auta i zrobić korekte lakieru, a musiałem to odłożyć.

Pochwal się jak już założysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.08.2018 o 19:27, frisco napisał:

Pytanie czy ktoś z Was przerabiał wymianę szyby w swoim LGT na zmiennik? Jest coś dedykowanego (i dostępnego w PL) do wersji US?

 

Na chwile wrocę jeszcze do tematu szyby czołowej. Zamiennik (firmy XYG)  dostepny jest w sklepie szyby24.pl i wprowadzony został do sprzedaży dosłownie kilka dni temu:

https://szyby24.pl/pl/iv-2003-2009/17335-Subaru-Legacy-Outback-2003-2009-USA-version-17335-2000010198832.html

 

Dzwoniłem po różnych serwisach etc i nigdzie nie oferowali szyby czołowej dedykowanej do wersji US, więc zamówiłem z powyższego sklepu, dzis wymieniłem. Pojęźdżę i zobaczę, ale wyglada ok. Jest podgrzewanie (w porównaniu do szyby fabrycznej druty podgrzewania są niewidoczne, a nie pomarańczowe - co dla mnie jest na plus:), błękitny pas i prawidłowe mocowanie do amerykańskiego lusterka (kompas i fotochrom:D ). Uszczelka szyby montowana była od wersji europejskiej (wymiary szyby są takie same w obu wersjach).

 

Można też kupic oryginał w ASO, jest dostepny w cenie około 2800 netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 17.08.2018 o 18:41, frisco napisał:

 

Na chwile wrocę jeszcze do tematu szyby czołowej. Zamiennik (firmy XYG)  dostepny jest w sklepie szyby24.pl i wprowadzony został do sprzedaży dosłownie kilka dni temu:

https://szyby24.pl/pl/iv-2003-2009/17335-Subaru-Legacy-Outback-2003-2009-USA-version-17335-2000010198832.html

 

Dzwoniłem po różnych serwisach etc i nigdzie nie oferowali szyby czołowej dedykowanej do wersji US, więc zamówiłem z powyższego sklepu, dzis wymieniłem. Pojęźdżę i zobaczę, ale wyglada ok. Jest podgrzewanie (w porównaniu do szyby fabrycznej druty podgrzewania są niewidoczne, a nie pomarańczowe - co dla mnie jest na plus:), błękitny pas i prawidłowe mocowanie do amerykańskiego lusterka (kompas i fotochrom:D ). Uszczelka szyby montowana była od wersji europejskiej (wymiary szyby są takie same w obu wersjach).

 

Można też kupic oryginał w ASO, jest dostepny w cenie około 2800 netto.

Dołącze do tematu szyby. Mógł byś dokładnie obejrzeć, czy w całym polu widzenia nie pojawiają się załamania widoczności? Tak zwany efekt soczewki.

Moja oryginalna szyba pękła na słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, house_1 napisał:

Halo.... jest tam kto?

 

 

Zastój jakiś no.....

 

 

Jakby co, to mój NIEBYWALE ;) szybki Legacy GT w dziale "Sprzedam"....

@house_1Wszyscy czekamy na foty tego twojego szybkiego GT:) a być to jesteśmy, ale że LGT za dużo u nas nie ma to wątek troszke ostatnio uśpiony;) Ja mojego GT speca dalej mam choć różne mi tam już pomysły chodziły po głowie. 

 

@Farmer sprawdzę tą przednią szybę ale ja już ją pare miesięcy mam, więc albo jestem ślepy albo jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bonless napisał:

Nie był przypadkiem ostatnio wystawiony na sprzedaż w jednym z portali?

Był, ale rozsądek wziął górę. Ostatnio więcej dłubałem przy turbodziadku, stąd troche przestoju w temacie GT, ale za tydzień oddaje w końcu do lakiernika na poprawki, potem na wgnioty i korektę lakieru. Wczoraj kupiłem komplet żarówek, wiec może w końcu zacznie świecić, bo teraz to szkoda gadać haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...