Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Ci tak zalazło auto za skórę, co rozumiem, nie lepiej sprzedać? Wiadomo, że ze sporo kasy wydałeś, ale święty spokój jest cenniejszy moim zdaniem :)

 

Bardzo chętnie, tylko że byłoby mi wstyd kłamać aby uzyskać jakieś rozsądne pieniądze. A tak będę mógł je zniszczyć i mieć dziką satysfakcje... bo jeden mniej ;) wiem i szanuję to, że ktoś świadomie jest z tym modelem i silnikiem.

 

I całkiem serio w Polsce akcyza zabije cenę, a tu nie ma amatorów na ''dziwne'' ''nicht deutsche auto''. Młodzi wybierają imprezy, a dorosli outbacki i forki N/A. I to w ilościach śladowych. Mój był jeden i wisiał dość długo zanim ja kupiłem i do tej pory nie pokazał się inny.

 

Taki lajf ;) wiem. Jeśli marudze czy mazgaję się Waszym zdaniem to sory. Tylko tu mam jakiś kontakt z właścicielami subaru i tylko tu mogę czegoś się dowiedziec. Mój mechanik tutaj nie chce ingerować zbyt mocno w boksery - przynajmniej jest szczery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum żeby wyrzucić to co komu na wątrobie leży :)

 

Jak mówiłem, rozumiem złość. Z każdym moim autem mam taki układ, że jedna poważna awaria i się rozstajemy (oczywiście po naprawie), odpukać żadne nie zawiodło :) Nawet studencki polonez :)

 

A może spróbuj sprzedać tutaj na forum, ludzie mają różne pomysły i potrzeby. Legacy GT to rzadki model, może ktoś chce kupić i zrobić pod siebie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi wprost nabij 100 postów minimum i możesz sie ogłosić. Nie chcę latać po tematach i pisać byle by nabić.. myślę, że wystarczy to co już namieszane i jak nie mam nic sensownego do powiedzenia to wolę milczec... choć teraz akurat temu przeczę. To wyjątkowa sytuacja ;) cóż jeśli to nie złamie regulaminu forum to ''oddam dziada za paczkę fajek ;) no może nie na serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi wprost nabij 100 postów minimum i możesz sie ogłosić. Nie chcę latać po tematach i pisać byle by nabić.. myślę, że wystarczy to co już namieszane i jak nie mam nic sensownego do powiedzenia to wolę milczec... choć teraz akurat temu przeczę. To wyjątkowa sytuacja ;) cóż jeśli to nie złamie regulaminu forum to ''oddam dziada za paczkę fajek ;) no może nie na serio ;)

A za dwie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6641712671#b3e9223527

 

Oglądałem dziś speca b GT z Gliwic no i niestety opduściłem. Auto choć brudne to widać ze nie zniszczone ale bagnet byl praktycznie suchy, trzeba bylo dolac kolo litra oleju, rozrząd głośny (rolki halasuja) a z alternatora dochodzi bzyczenie przy włączonym zapłonie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=6641712671#b3e9223527

 

Oglądałem dziś speca b GT z Gliwic no i niestety opduściłem. Auto choć brudne to widać ze nie zniszczone ale bagnet byl praktycznie suchy, trzeba bylo dolac kolo litra oleju, rozrząd głośny (rolki halasuja) a z alternatora dochodzi bzyczenie przy włączonym zapłonie.

 

Olej w LGT to podstawa trzeba go b.często sprawdzać bo silnik lubi go spijać, ja od zmiany do zmiany dolewam 1,5 litra a wymianę robię co 7 tyś!! pilnuję tego i legac służy mi już siódmy rok.

Brak takiej ilości świadczy że właściciel tego nie wiedział i nie pilnował- też bym się bał brać go!! ale to rodzyn i może dla fana marki wart takiego ryzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto, ale do ceny trzeba doliczyc pewnie drugi silnik. :)

Chociaz zeby przy 42 tys mil az tak żłopał..... myslałem ze to specyfika tych co maja 100 tys mil i wiecej...

Zjazd cenowy tez piekny....

 

Juras, siódmy rok z LGT, fajnie.... ja dopiero czwarty z kawałkiem. Ale tez dobije do siedmiu lat lub dłuzej.

Myslałes o jakims nastepcy, zamienniku?

Na jakim oleju smigasz?

Ja zmieniam co okolo 5 tys km  zawsze na Motulu 5w40, ale mysle coraz mocniej o jakims innym oleju, moze Millers CFS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

moze Millers CFS

 

Wiem że mnóstwo osób na tym jeżdzi, ale z mojego doswiadczenia (na turbodziadku co prawda) motul x-cess 5w40 jest o niego lepszy. Na CFS klepią w dziadku popychacze hydrauliczne, na motulu zaś cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras, siódmy rok z LGT, fajnie.... ja dopiero czwarty z kawałkiem. Ale tez dobije do siedmiu lat lub dłuzej. Myslałes o jakims nastepcy, zamienniku? Na jakim oleju smigasz?

 

Myślałem O Legacy IV GT po lifcie lub SpecB , następny model odpada bo drzwi z ramkami,automat i brak bulgotu !!! chyba będę Go miał do emerytury bo na wiosnę zaczynam budowę domu. Teraz na jesień doprowadziłem lgt do stanu salonowego - więc cieszy dalej !

Olej mam Mobil 5W30 na liczniku 80 tyś mill

 

Przy okazji pochwalę się- mój LGT będzie w kalendarzu forumowym na rok 2017

 

gallery_3110_19_380885.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos auto:

 

http://allegro.pl/subaru-legacy-gt-2-5-turbo-2005r-i6643799493.html

 

Kolega szuka Legacy GT lub WRXa z podobnych roczników.

 

 

W tym z ogłoszenia wnętrze wydaje sie byc w super stanie, przynajmniej ze zdjec wydaje sie byc zadbane.

 

A jak Wam sie widzi te auto? I dlaczego taka cena? czyzby walnięta UPG? To powinno byc w ogłoszeniu napisane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Co u Waszych LGT słychac??

U mojego wszystko w porządku, od czasu rozszczelnionej chłodnicy na jesieni usterek brak. Średnie spalanie z jazdy po Warszawie zimą , tylko jazda miejska 12,5 litra/100 km.

Niedługo czas na letnie kapcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...