Jump to content

telewizor do kuchni(konkretne kryteria) jaki?

kjecik

Recommended Posts

-musi sie zmiesci miedzy drzwiami(max szerokosc 81cm)(musi byc wiszacy ale chyba kazdy jest)

-glownie do ogladania tv naziemnej (czyli analog o dosc slabej jakosc)wiec chodzi o to zeby byla jak najlepsza jakosc obrazu przy slabym sygnale

i to nasuwa pytanie czy wtedy nie lepiej zmniejszyc ekran (max jaki tam wchodzi to 32 cale)ale czy to jest potrzebne?

odleglosc ogldania jest 1.2m do 2.5m w zaleznosci co sie robi w kuchni

-jaka technologia bedzie lepsza led lcd plazma(do kuchni od polnocnej strony lecz okno jest naprzeciwko tv)

-www.telewizja-cyfrowa.com/nadajniki.html

czy jesli mam upc analogowe to oni w tym kablu maja ta tv cyfrowa( bo wtedy moze nie ma tego problemu kabla ze slaba jakoscia analogowa?) (trojmiasto)

-czy warto inwestowac w interent tv i czy jest on w mniejszych rozmiarach niz 32 cale bo ja nie widzialem

-czy sa mniejsze full hd niz 32 cale?

OGROMNE PODZIEWKOANIA ZA WSZELAKIE RADY

Kuchnia ma to do siebie, że kłębią się po niej tłustawe opary, nawet niewidoczne dla oka (a czasem aż nadto widoczne). Efekt jest taki, że po dłuższym czasie używania urządzenia mające kratki wentylacyjne zaklejają się wewnątrz brunatną mazią, powodującą zwarcia, przegrzewanie i inne uszkodzenia. Usunięcie owej mazi jest możliwe tylko przez kąpiel w jakimś silnym środku. Tak więc - jeśli Twoja kuchnia nie jest naprawdę duża i doskonale wentylowana - lepiej sobie to podarować (i np. kupić sobie coś do Subaraka :wink: ).

...

Dobrze prawi, mam do czynienia z komputerami pracującymi "na grylu". Mimo że stoją osłonięte, to syf i malaria wewnątrz. Dopóki się tego nie dotknie, to działa siłą rozpędu.

-musi sie zmiesci miedzy drzwiami(max szerokosc 81cm)(musi byc wiszacy ale chyba kazdy jest)

-glownie do ogladania tv naziemnej (czyli analog o dosc slabej jakosc)wiec chodzi o to zeby byla jak najlepsza jakosc obrazu przy slabym sygnale

i to nasuwa pytanie czy wtedy nie lepiej zmniejszyc ekran (max jaki tam wchodzi to 32 cale)ale czy to jest potrzebne?

odleglosc ogldania jest 1.2m do 2.5m w zaleznosci co sie robi w kuchni

-jaka technologia bedzie lepsza led lcd plazma(do kuchni od polnocnej strony lecz okno jest naprzeciwko tv)

-www.telewizja-cyfrowa.com/nadajniki.html

czy jesli mam upc analogowe to oni w tym kablu maja ta tv cyfrowa( bo wtedy moze nie ma tego problemu kabla ze slaba jakoscia analogowa?) (trojmiasto)

-czy warto inwestowac w interent tv i czy jest on w mniejszych rozmiarach niz 32 cale bo ja nie widzialem

-czy sa mniejsze full hd niz 32 cale?

swoja droga dziwne wymagania odnosnie telewizora w ujeciu forumowym :roll:

dla mnie jak ma 175 cm wzrostu i dlugie blond wlosy, to juz jest dobry start :P

(mam nadzieje, ze zart nie jest "too soon" :wink: )

myslalem o tym ale dzieki

kuchnia jest jakby w korytarzu przejsciowym i telewizor bedzie w miare daleko od kuchenki

ale teraz sie zastanawiam nad tym czy moze i tak nie wystarczyc

stary kineskop lezy tam i dziala juz od ponad roku niby...