Jump to content

SJSa nam biją :-/


Azrael
 Share

Recommended Posts

:lol: dobre, widze że kolejny nauczyciel się znalazł :lol: gdzież on się ukrywał :?

 

Ale tak poważnie to ciekaw jestem jak to się przekłada na wyniki. Z tego co mi wiadomo to istnieje w Krakowie Rajdowa Szkoła T. Czopika. Jednak, pamiętam jak to pewna osoba stwierdziła: "Przechodze do Rajdowej Szkoły TC bo SJS mnie już nic nie nauczy", może i racja, tylko dlaczego na zawodach wszyscy z SJS objechali tego Pana :?: Pewnie auto którym jecham nie domagało :roll: :wink: (Subaru Impreza N 10) Jakieś wadliwe chyba te subaraki że leciwy Cossi je objeżdża :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jako nauczyciel Andrzej L. jest bardzo w porzadku, jesli chodzi o szkole T. Czopika to mialem okazje byc na takim szkoleniu w zimie tego roku (kraków, lotnisko czyzyny) generalnie zle miejsce jak na taka impreze i za duzo kursantow wiecej stania niz jazdy, SJS jest duzo lepiej zorganizowany i ja przynjamniej duzo z tego szkolenia sie nauczylem :)

Link to comment
Share on other sites

Póki co to ów Scyzor wydaje z siebie jakiś słowotok i zero konkretów. "Śmieszy mnie, bo mnie śmieszy" :? Pociągnij go Azrael za język to pewnie się zacznie męczyć, pocić i przepraszać. Ja sam na SJS nigdy nie byłem, ale lubie merytorczyczną dyskusję. M.in. dlatego dołączyłem do tego forum :lol:

 

Uprzejmie proszem Matkiem Forumowom o nie penianie i dacie czada na tamtem forum. Zobaczomy tiedy kto jest twardziel, a kto sraczka. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

najbardziej mi się podoba "można pośmigać ich samochodami" yyyyy

tzn ja w piątek chce jeździć ich STi, zostało jeszcze GT i Yarisek - prosze się zapisać już teraz bo nie starczy dla wszystkich... :wink: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kowalzki, dopiero po powyższej odpowiedzi na post Kropka przyjrzałem się Twojemu nowemu avkowi... I tak patrzę, patrzę... :roll: I widzę, że...

 

TY MASZ TERAZ BIUST!!! :D

 

Cholerka. Może i ja bym sobie zmienił płeć na trochę...? 8) :mrgreen:

 

PS. Hej, laska! :twisted::lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...