Skocz do zawartości

SJSa nam biją :-/


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: dobre, widze że kolejny nauczyciel się znalazł :lol: gdzież on się ukrywał :?

 

Ale tak poważnie to ciekaw jestem jak to się przekłada na wyniki. Z tego co mi wiadomo to istnieje w Krakowie Rajdowa Szkoła T. Czopika. Jednak, pamiętam jak to pewna osoba stwierdziła: "Przechodze do Rajdowej Szkoły TC bo SJS mnie już nic nie nauczy", może i racja, tylko dlaczego na zawodach wszyscy z SJS objechali tego Pana :?: Pewnie auto którym jecham nie domagało :roll: :wink: (Subaru Impreza N 10) Jakieś wadliwe chyba te subaraki że leciwy Cossi je objeżdża :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nauczyciel Andrzej L. jest bardzo w porzadku, jesli chodzi o szkole T. Czopika to mialem okazje byc na takim szkoleniu w zimie tego roku (kraków, lotnisko czyzyny) generalnie zle miejsce jak na taka impreze i za duzo kursantow wiecej stania niz jazdy, SJS jest duzo lepiej zorganizowany i ja przynjamniej duzo z tego szkolenia sie nauczylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to ów Scyzor wydaje z siebie jakiś słowotok i zero konkretów. "Śmieszy mnie, bo mnie śmieszy" :? Pociągnij go Azrael za język to pewnie się zacznie męczyć, pocić i przepraszać. Ja sam na SJS nigdy nie byłem, ale lubie merytorczyczną dyskusję. M.in. dlatego dołączyłem do tego forum :lol:

 

Uprzejmie proszem Matkiem Forumowom o nie penianie i dacie czada na tamtem forum. Zobaczomy tiedy kto jest twardziel, a kto sraczka. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...