Skocz do zawartości

Podświetlenie konsoli i przycisków w MY00


Eisley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Otóż, w moim Forku (MY00) niektóre elementy/przyciski nie są podświetlone choć na logikę biorąc powinny. Mam problem z dostępem do polskiej/angielskiej instrukcji, z autem dostałem niestety niemiecką. A więc:

 

1. Czy przełączniki lusterek obok świecącego u mnie przycisku do szyb "AUTO" powinny świecić?

2. Czy włącznik świateł awaryjnych na środkowej konsoli powinien być podświetlony?

3. Czy włącznik podgrzewania tylnej szyby oraz lusterek bocznych umieszczony na środkowej konsoli powinien być podświetlony?

 

W piątek jadę do p. Jarka do Józefowa na wymianę wszystkich płynów i przy okazji wymieniłbym przepalone żaróweczki.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wymiane na żaróweczki 14 V - dłużej działają.

 

Podśweitlone w forku jest /winno być:

 

nad lewym kolanem wszystkie dostępne przełączniki - światła p/mgłowe - ew. podgrzewanie pasa na szybie.

w drzwiach kierowcy - swieci sie AUTO lub kreska w przelaczniku od szyby kierowcy

na konsoli srodkowej idac od gory:

wlacznik awaryjnych

wlacznik ogrzewania tylnej szyby/luster

przelacznik poziomowania reflektorów

- przelacznik od spryskiwaczy reflektorów - nie ma zarowki ale jak ja tam dolozysz to tez sie bedzie swiecil bo ma piktogram przygotowany do swiecenia.

- swiecic sie powinna obramowka zapalniczki - po otwarciu popielniczki tez jest swiatelko w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odgrzebię temat i spytam jak bezboleśnie dobrać się do żarówek podświetlenia pokręteł temperatury? Nie chciałbym czegoś połamać.

Jeżeli nie chcesz tego robić bez rozbierania całej dolnej części deski rozdzielczej, bo w innym wypadku nie uda Ci się wyjąć tego całego panelu, to musisz zdjąć ramkę z radiem i od tyłu wymacać gdzie znajdują się żarówki. Są one w oprawkach, które wkręca się w panel jednym (może nawet niecałym)obrotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam wszystkich. Zabieram się właśnie za wymiane żarówek w środkowej konsoli I pytanie brzmi, jakie żarówki tam wchodzą, W3W czy W1,2W?  Chodzi mi O Podświetlenie górnych przycisków jak awaryjne I podgrzewanie tylnej szyby, panel nawiewów i następnie poziomowanie reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tequila napisał:

Witam wszystkich. Zabieram się właśnie za wymiane żarówek w środkowej konsoli I pytanie brzmi, jakie żarówki tam wchodzą, W3W czy W1,2W?  Chodzi mi O Podświetlenie górnych przycisków jak awaryjne I podgrzewanie tylnej szyby, panel nawiewów i następnie poziomowanie reflektorów.

do przycisków "Żarówka Miniaturowa do Skali 3mm, 14V Czerwona" , do panelu nawiewów z tego co pamietam są wciskane w1.2w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...