Skocz do zawartości

klimatronik JDM forek Igen


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

Na podszybiu - w tym bananie pod sama szyba - umieszczony w JDM jest czujnik temperatury/naslonecznienia - w tym co ja rozebralem jest to takie kolko a pod spodem jest czujnik - zrobie fotke i Ci zamieszcze. Pokazuje Ci dobrze temperature zewnetrzna ? Climatronic ma czujnik temperatury zaraz przed chlodnica z przodu.

 

EDIT

 

A zrób najprostsza rzecz - sprawdz poziom chlodziwa i odpowietrz uklad - moze sie zapowietrzyl - bo w sumie to nagrzewnica odpowiada za ogrzewanie i jak dostaje podczas jazdy powietrze to nie ma co grzaac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ był zalewany i odpowietrzany z 3 razy przedmuchiwalem kompresorem weze układ jest drozny.

Temeratura płynu stoi idealnie w miejscu.Tem zewnetrza jest ok zgadza sie

Jak zwalniam zaczyna grzac cieplejszym a na postoju goraco

Chłodnica jest nowa, termostat jest nowy, Zaslepilem wlot powietrza styropianem dalej nic nie pomaga jak jest mniej jak -5C wychladza.

Co jeszcze zauwarzylem z nawiewów po stronie pasarzera wieje zimniejsze powietrze niz po stronie kierowcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeszcze zanotowalem...na postoju wieje tym cieplejsze powietrze im wieksza predkosc nawiewu ustawie.

1bieg letnie -4 gorac i jeszcze jedno auto na postoju wolne obroty letnie powietrze im wiecej gazu daje tym cieplejsze powietrze ..... nie wiem u mnie caly układ mieszania powietrza to jeden wielki wynalazek i rekodzielo pan marek duzo sie napracowal zeby upchac to po prawej stronie auta....

 

 

ps Mirek wersja zimowa to kurtka na trasy jak narazie:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym ciezej dojsc do rozwiazania. Przegladanelm climatronica u siebie - mam w czesciach - wyglada mi tylko na klopot na nagrzewnicy - albo na jakims czujniku /na nagrzewnicy tez jest jeden/ - czyli czeka Ciebie demontaz deski i wyciaganie nagrzwnicy ze srodka

 

-- 14 gru 2010, o 15:22 --

 

http://www.subaruforester.org/vbulletin ... val-62915/

 

zobacz fig 12 - i na pierwszym zdjęciu - na bananie /zdj 1/ masz po lewej stronie - Ty powinies miec po prawej - takie kolko w bananie a w srodku czujnik - widoczny na zdjeciu 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...