Skocz do zawartości

dane techniczne


Paweł C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

jestem bardzo zainteresowany zakupem Forestera i mam w związku z tym pytanie, kiedy wreszcie będą na stronie umieszczone dane techniczne i wyposażenie?

Byłem w trzech salonach i za każdym razem otrzymywałem inną informację!!!

Raz prędkość max wynosi 214 km/h, drugi raz 221, w jednym salonie niższy model 2,5 XT ma xenony, w drugim już nie itd. Powiem szczerze, że można zwariować, nie ma żadnej kompetentnej osoby która może wszystko wyjaśnić. Jeśli teraz już jest taki bałagan, boję się co będzie dalej, gdy zakupię już moje wymarzone autko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum (choć dział powitań jest zupełnie gdzie indziej), niestety odpowiedzi od dyrekcji raczej się tutaj nie doczekasz (można o tym przeczytać w wątku: Absencja Dyrekcji). Najlepiej zadzwoń to SIP i tam powinieneś się wszystkiego dowiedzieć - chyba, ze ktoś z kompetentnych współpracowaników udzieli tutaj informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Aflinta, rzeczywiście jestem tu zupełnie nowy.

Dzwoniłem do SIP, rozmawiałem z jakimś człowiekiem który wyjaśnił mi, że xenony są w niższej wersji. Gdy zapytałem, kiedy mogę się spodziewać odbioru Foresia, gdybym go dzisiaj zamówił, uprzejmy pan przełączył mnie do jakiejś uprzejmej pani z działu sprzedaży, która, gdy powiedziałem o jakie auto mi chodzi - powiedziała:

aha, to bez Xenonów, skóry, panoramicznego dachu i navi... Ręce mi opadły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest tak specjalnie. Że trzeba się wykazać, że faktycznie chce się subaru. A niecierpliwe japiszony (nie mam tu nikogo konkretnego na myśli) by chciały najlepiej na wczoraj ;-)

 

W takim układzie to się nawet trzyma kupy. A potem żeby serwisować, to trzeba naprawdę kochać markę. Jak wszędzie, przez sito prześlizgnie się jeden lub drugi, ale generalnie system działa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C - mam dla Ciebie rozwiązanie alternatywne; sądzę, że powinno zadziałać: wejdź na www.subaru.de - tam już są dokładne specyfikacje nowych modeli, a prawdopodobieństwo, że wyposażenie wersji oferowanych w Niemczech i Polsce będzie identyczne (albo przynajmniej baaaaardzo zbliżone), jest bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz prędkość max wynosi 214 km/h, drugi raz 221, w jednym salonie niższy model 2,5 XT ma xenony, w drugim już nie itd. Powiem szczerze, że można zwariować, nie ma żadnej kompetentnej osoby która może wszystko wyjaśnić. Jeśli teraz już jest taki bałagan, boję się co będzie dalej, gdy zakupię już moje wymarzone autko...

 

Jak były dni otwarte w zesły weekend zaopatrzyłem sie w ulotkę z danymi technicznymi jak i wyposażeniem Forestera 2.5 XT.

 

Prędkość maksymalna - manual 216 km/h, automat 214km/h

 

Wg. tego co jest w ulotce xenony są standardem we wszystkich wersjach 2.5 XT

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość maksymalna - manual 216 km/h, automat 214km/h

 

Wg. tego co jest w ulotce xenony są standardem we wszystkich wersjach 2.5 XT

 

I dokładnie tak jest napisane w specyfikacjach na www.subaru.de 8). Dokładny adres pliku: http://www.subaru.de/forester-spec-preis.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj owoc666,

jak już napisałem na początku, byłem w trzech salonach:

Poznań Kocar, Łódź i Warszawa Koper. Dziś dzwoniłem do Krakowa...

Pozdrawiam

Polecam Dawoja w Łomiankach mają bardzo fajnego sprzedawcę-na pewno sie dogadasz.

Ale za to co będzie pózniej nie biore odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...