Skocz do zawartości

Outback - czy przy zakupie bać się wersji amerykańskich?


marekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja z ciut innej beczki tylko w tym sęk, że boje się zapytać bo mnie zbesztacie... jak zamknąć klapę bagażnika aby nie można było jej otworzyć z zewnątrz? Od godziny 18 jestem zajebiście szczęśliwym posiadaczem Obk`a w wersji USA, gdy zaparkowałem na bogatości przed blokiem nie potrafię zamknąć klapy...gdy klikam 2 x przyciskiem w pilocie od zamykania drzwi te się zamykają a klapa nie chce i jest non stop otwarta ...

Edytowane przez satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z ciut innej beczki tylko w tym sęk, że boje się zapytać bo mnie zbesztacie... jak zamknąć klapę bagażnika aby nie można było jej otworzyć z zewnątrz? Od godziny 18 jestem zajebiście szczęśliwym posiadaczem Obk`a w wersji USA, gdy zaparkowałem na bogatości przed blokiem nie potrafię zamknąć klapy...gdy klikam 2 x przyciskiem w pilocie od zamykania drzwi te się zamykają a klapa nie chce i jest non stop otwarta ...

 

A przycisk centralnego zamka w drzwiach kierowcy zamyka/otwiera klapę bagażnika?

Masz odboje klapy bagażnika? Bo jak US spec był walnięty to może ktoś ich nie umieścił i cos sie nie zgadza w położeniu zamek/klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odboje są, powinno być wszystko ok bo akurat tył był nieruszany...zobaczę jutro z tym bezkluczykowym motywem, może to to, a co się tyczy centralnego w środku to zamyka on wszystkie drzwi, kalpy bagażnika jeszcze nie sprawdzałem. Czy u Was też tak jest, że jak zamykacie drzwi kluczykiem nie działa Wam centralny zamek?

A co się tyczy byłego właściciela, zostawił on wywołane foty w schowku i niewywołaną kliszę ;P

Dzięki Wam piękne za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się coś zdaje, że keyless w 2008 to dopiero w EU wszedł, a w US to chyba z nowym modelem i to nie odrazu. Centralny w wersji EU zamyka wszystko 4 dzwi + klapę, w USDM powinno byc podobnie. Tam w zamku klapy jest jakiś przełącznik, coś z instrukcji pamiętam, ale nie wiem czy to nie jest do otweirania klapy od środka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem przyczynę nie zamykania klapy bagażnika z kluczyka....zdjąłem zaślepkę i nie był podłączony do niej jeden z kabli, połączyłem wtyczki i śmiga .... :)

Zostało jeszcze rozwiązać problem niedziałających świateł awaryjnych, tz nie da się ich odpalić za pomocą przycisku, może jakieś sugestie?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktos przerabial swiatla z tylu w spec US aby bylo przeciwmgielne?

 

Chodzi mi o my11

 

Ja zamierzam dołozyć p-mgielne pod hakiem, pośrodku, jak kiedyś chyba w Pugu 206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to znaczy ze lampy zostaja... Wystarczy dopasowac w to mijsce jakas lampe z homologacja.

 

Dziś, obejrzałem dokładnie te moje odblaski i wygląda to obiecująco - na razie jestem w Londynie, to nie mogę kupić w UK, bo są na drugą stronę... Ciekawe ile taka lampa będzie kosztować w ASO, bo na rynku wtórnym nic nie znalazłem. :faja:

 

A podłączę to po prostu do przeciwmgłowych przednich. :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...