Skocz do zawartości

Uprasza sie moderatora o zwrot swieżego miensa


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musze przyznac, ze tez zaczalem pisac pismo wyjasniajace i dosc obrazliwe. Ale podobnie do ob Przemqa ( KTOREG NIK ZNIEKSZTALCONY naszych adwersarzy NIE drazni) Dlaczego nie drazni? Bo jest w nowej poetyce znieszktalceniowej. I to mlodzi rozumieja i nie musza mozgiem krecic. Ale jak matka stosujac najrozniejsze regionalizmy, stosujac zasade Licentia poetica i pare innych wymyslow typu palindromy, oksymorony oraz inne gromobicia ciszy walnie cos ciekawe, to sie mlodzi - o leniwych mozgach - obrazaja, ze jejich drazni. WSTYD! WSTYD sie przyznawac do niezrozumienia konwencji. Zle to o was mlodzi swiadczy.

Młodzież na psy schodzi, to już stwierdził mój dziadek po tym, jak wakacje u niego spędziłem.

Zreszta daje sie zauwazyc dosc silny trynd antystarczy i obawiam sie ze wypowiedzi alfoluba traca troszke tym smrodkiem. Przypomne teraz termin historyczny - Rugowanie. Czyzbysmy byli w przededniu rygowania emerytow z Forum?

 

Emerytów do Skód. Niech się cieszą, że im jeszcze prawa jazdy nie zabrali.

 

Ostatnio podalem palec jednemu mlodemu na privie, juz widze ze reka bedzie urwana na otwartym. .

 

Żesz ty... Ja, w chwili słabości, też list na priva wysmażyłem. Ale go przed wysłaniem ciach - wyciąłem. I nie poszedł.

Bo ja już raz próbowałem. Efektu było brak. Pełna, kompletnie nieprzemakalna impregnacja. Producenci namiotów mogliby się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...