Skocz do zawartości

Uprasza sie moderatora o zwrot swieżego miensa


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm..... tak jak napisalem wyzej, nie bede wdawal sie narazie w idiotyczne gadki, nikt mi jeszcze za skore nie zalazl, to jest forum Subaru a nie towarzyskie.

Ale mam takie jedno pytanko bo juz sie pogubilem.... jestes mezczyzna czy kobieta? Jakas wojna płci? Czyzby mamy na forum "Miriam" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Milek, Wyluzuj, Mamusia jest sercem tego forum i sprawia, że ono żyje (podobnie jak kilku innych forumowiczów). Wojując z Mamusią skazujesz się na porażkę i wieczne potępienie na najbliższych plejadach :) Sprawienie by forum było czysto techniczne a nie towarzyskie jest nierealne - i całe szczęście, bo było by nudno jak cholera. Zawsze można użyc przycisku ingnoruj, ale kto z tych co osobiście zna mamusię by to uczynił? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, Wyluzuj, Mamusia jest sercem tego forum i sprawia, że ono żyje (podobnie jak kilku innych forumowiczów). Wojując z Mamusią skazujesz się na porażkę i wieczne potępienie na najbliższych plejadach :) Sprawienie by forum było czysto techniczne a nie towarzyskie jest nierealne - i całe szczęście, bo było by nudno jak cholera. Zawsze można użyc przycisku ingnoruj, ale kto z tych co osobiście zna mamusię by to uczynił? ;)

 

Wzialem to do siebie aflinta, przemyslalem swoje perfidne zachowanie, doszedlem do wniosku, ze zachowalem sie jak gowniarz i wiecej tego nie zrobie ;)

Mowie powaznie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzialem to do siebie aflinta, przemyslalem swoje perfidne zachowanie, doszedlem do wniosku, ze zachowalem sie jak gowniarz i wiecej tego nie zrobie ;)

Mowie powaznie :!:

 

Milek - już też nie bądź taki miły, bo nam się na forum mdło zrobi :wink: :twisted:. A tu się cholera musi coś dziać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KL - Kejdi lank, Koszerne Laski, koncentranszyn lagier, kurna l-'olek!

 

No, tu sie mniej więcej zgadzam.

 

 

To jest naśmiewanie się z wyższych wartości, czyżbyście chcieli dołączyć do "elyty" ?

 

 

Zawsze można użyc przycisku ingnoruj, ale kto z tych co osobiście zna mamusię by to uczynił? ;)
Ja, a o ile się zakładasz ?

 

Mowie powaznie :!:
On pyskuje, on pyskuje ! Poważnie w niepoważnym temacie ! To już gorzej niż OT na w Pytaniach do Dyrekcji ! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek - już też nie bądź taki miły, bo nam się na forum mdło zrobi :wink: :twisted:. A tu się cholera musi coś dziać :twisted:
Ten amator teniej sensacji znowu tutaj ?! Dobrze, że kupujesz STI wtedy będziesz miał sensacje na każdym kroku, znaczy kapciu tfu kilometrze.

 

Wituś, koleżko, wódki z Tobą nie piłem, także sobie nie pozwalaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam takie jedno pytanko bo juz sie pogubilem.... jestes mezczyzna czy kobieta? Jakas wojna płci? Czyzby mamy na forum "Miriam" :?:

 

Płeć ni ma znaczenia ....ważne so uczucia. Ten kto zna mamusie osobiście - wie. Kto nie zna, nie musi wiedzieć, jak pozna to sie dowie. Do techniki na forumi sie nie wtrancam, ponieważ interesuje mnie ona tak samo jak dresiarza... konwenanse dyplomatyczne. Moje poglądy zależo od stopnia nawilżenia organizmu. Jak mi sie chce to jestem baba i wtedy jezdem emancypiętką a jak se golne to sie robie szowinistyczno świnią męską i nigdy sie ze sobo nie kłuce ... znaczy sie normalna przyjaźń polsko niemiecka. A Miriam nie znam bo nie jezdem gospodyniom domowom i nie oglondam seriali, nawet gdyby one zdobyły wenezuelskiego Oskara. Na forum pisze bo mam ochote. Można To czytać abo ignorować. Jak sie czyta to można komentować abo nie. Jak sie komentuje to można chwalić abo krytykować. Jak sie krytykuje, można sie spodziewać odpowiedzi abo nie. Jak dostaniesz odpowiedź to nie licz na emotionki. Musisz posiadywać na tela inteligencji, żeby wiedzieć co jest żartem a ja przwie wcale nie pisze poważnie. Udziwnienia gramatyki i interpunkcji zostały zastosowane w odpowiedzi na Wasz żargon typu nara, zara, pozdro i niejednokrotnie koszmarną stylistyke w pisowni. Ja tez cierpie jak Was czytam.

\

pozdrawiam serdecznie

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć ni ma znaczenia ....ważne so uczucia. Ten kto zna mamusie osobiście - wie.

 

Już chciałem napisać gorącego posta w obronie mamusinego honoru, ale tak potem pomyślałem, że nie ma sensu, bo mamusi adwokatów nie trzeba (a przynajmniej nie na forum :wink: :twisted:). Natomiast powiem szczerze, że dziwi mnie to, że mamusia się tłumaczy - bo kto to słyszał, żeby mamusia się musiała dzieciom tłumaczyć, ha?!? To jakieś nowe porządki...

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast powiem szczerze, że dziwi mnie to, że mamusia się tłumaczy - bo kto to słyszał, żeby mamusia się musiała dzieciom tłumaczyć, ha?!? To jakieś nowe porządki...

:roll:

 

Jako że nie jesteś matką, nie wiesz że w stosunku do dzieci należy mieć dużo cierpliwości i wszystko im tłumaczyć. Czemu mam mieć opinie wyrodnej matki?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć rozmiar sie nie liczy..

Musze przyznac, ze tez zaczalem pisac pismo wyjasniajace i dosc obrazliwe. Ale podobnie do ob Przemqa ( KTOREG NIK ZNIEKSZTALCONY naszych adwersarzy NIE drazni) Dlaczego nie drazni? Bo jest w nowej poetyce znieszktalceniowej. I to mlodzi rozumieja i nie musza mozgiem krecic. Ale jak matka stosujac najrozniejsze regionalizmy, stosujac zasade Licentia poetica i pare innych wymyslow typu palindromy, oksymorony oraz inne gromobicia ciszy walnie cos ciekawe, to sie mlodzi - o leniwych mozgach - obrazaja, ze jejich drazni. WSTYD! WSTYD sie przyznawac do niezrozumienia konwencji. Zle to o was mlodzi swiadczy.

Zreszta daje sie zauwazyc dosc silny trynd antystarczy i obawiam sie ze wypowiedzi alfoluba traca troszke tym smrodkiem. Przypomne teraz termin historyczny - Rugowanie. Czyzbysmy byli w przededniu rygowania emerytow z Forum? Czyzby taki oddolny ruch mial wlasnie to na celu? Idzie nowe. Wiec sie strzezta: matko Galu WiSku i Arno i kilku innych panow.

Ostatnio podalem palec jednemu mlodemu na privie, juz widze ze reka bedzie urwana na otwartym. Ja bury the hatchet a on go rekopuje.

Ale coz koledzy generation gap. Co robic, ustapic miejsca i niech pisza o turbolkacyjnych kompresorach podcisnieniowych.

 

najpierw wydawalo mi sie, ze atak na matkie ma podtekst zartobliwy, a tu sie okazalo ze ni CHU CHU. Ze to serio leci. A jak takie teksty serio, to jest to dla piszacego intelektualna dyskwaligfikacja w przedbiegach. Normalnie wstyd poznawczy. A gdzie sie podzialo poczucie humoru sie pytam grzecznie? no gdzie?

 

Aha, zastosuje metode młodych:

ten tekst nie miał na celu obrażenia kogokolwiek a wszystkie podteksty sa niesitniejące, choc ich byty moga być zauwazalne. Błędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...