Skocz do zawartości

I Trening Zimowy - Tor Wyrazów k/Częstochowy - 05.12.2010


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 05.12.2010 (niedziela)

Godzina: od rana do zmroku

Miejsce: Tor Wyrazów k/Częstochowy -> http://www.zumi.pl/,,,19.0020332,50.782 ... =50.782192

Nawierzchnia: śnieg/lód

Koszty: 800zł do podziału na ilość uczestników

Warto zabrać: linkę holowniczą.

Cel: trening i nauka jazdy w warunkach zimowych, test możliwości samochodu na śliskiej nawierzchni, wymiana doświadczeń.

 

LISTA: (proszę o wpisywanie się osób pewnych swojego przyjazdu)

1. Organizator (BMW)

2. Robert (Impreza N/A)

3. Tomasz_555 (Forester Type-N/A)

4. Thelyn ( Impreza N/A)

5. Shyha ( Impreza N/A)

6. Rolek ( Impreza GT )

7. ...

 

Informacje: Tor ma nawierzchnię asfaltowo-betonową. Zimą pokryta jest śniegiem i lodem - tor raczej nie jest odśnieżany więc warunki zwykle są dobre. Wszystkie rozwiązania napędowe mile widziane.

Tor jest bezpieczny. Jest płasko, zimą zwykle są bandy, ewentualny wylot z trasy nie grozi poważnymi uszkodzeniami. W zeszłym roku było kilka edycji i największe uszkodzenia to połamane ramki tablic lub jakieś plastikowe osłony podwozia. Tor jest bardziej techniczny niż szybkościowy.

Brak infrastruktury gastronomiczno-sanitarnej. Należy zaopatrzyć się w prowiant.

Każdy uczestnik jeździ na własną odpowiedzialność !!!

 

Zapraszam !

 

W razie pytań lub wątpliwości pisać w tym temacie lub do mnie na PW. Telefon do mnie podaję na PW.

 

P.S. Osoby ze Śląska zwykle spotykają się w Katowicach i kolumną jadą do Wyrazowa. Ta informacja będzie w sobotę.

 

-- Pt, 3 grudnia 2010, 18:48 --

 

UWAGA ! Mam bardzo złe informacje :( Wyjazd na tor odwołany bo właściciel toru okazał się krętaczem. Nie raczył nam podczas pierwszej rozmowy powiedzieć, że od dłuższego czasu na torze nie ma szlabanu na wjeździe. Z tego względu non stop ktoś upala tam na nielegalu. Usilnie próbował nas zachęcić, że za "600zł" możemy pojeździć. No ale sorry, miejscowi upalają za free, na torze jest wszystko rozjeżdżone i ja mam za to płacić ?? Więc podziękowaliśmy ładnie.

 

Wygląda na to, że nie będzie w tym roku wyjazdów na Wyrazów, chyba, że właściciel skończy liczyć kasę i zacznie pilnować swojego biznesu.

 

Bardzo mi przykro, że tak wyszlo, ale może lepiej, że dowiedzieliśmy się telefonicznie, a nie po dojechaniu na miejsce. Wiem, że niektórzy mieli smaka na upalanie, ale musimy znaleźć nową miejscówkę, tam już raczej nikt nie pojeździ.

 

Temat do zamknięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...