Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie nie wpuszczało do pokoju :rolleyes: z powodu braku kompatybilności sieciowej z gospodarzem :rolleyes:

następnym razem powinno być ok (chyba znalazłem problem)

 

możesz podpowiedzieć jaki to problem, bo początkowo miałem podobny komunikat a po zresetowaniu konsoli chłopaki poszli sobie spać :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj coś rozwaliło w pewnym momencie połączenie. :huh: Dlatego wszystkich włącznie ze mną wywaliło z pokoju. :wacko: Założyłem drugi, ale nie wszystkich mam w znajomych.

 

Włosi nam trochę hałasu narobili, ale poza tym było super. : :D Mam nadzieję, że następnym razem zbierze się większy skład.

 

Co do słuchawek polecam te przewodowe z Emipku. Nie dość, że kabel długi(wyglądają jak typowe telemarketerskie) to jeszcze jest taki mały panel sterowania do włączania i wyłączania mikrofonu i słuchawki oraz regulacja głośności słuchawki. :) No i odpada kwestia łądowania. Koszt: niecałe 50 PLN.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podpowiedzieć jaki to problem
po pierwsze primo nie miałem JapaneseFanatics wśród znajomych - ale zaproszenie zaakceptowane momentalnie - nic to nie dało więc wyłączyłem i włączyłem grę - ok mam JF wśród swoich ale dalej mnie nie wpuszcza.. myślę że jak Kaiser_Sowza odpali ponownie grę wszystko będzie cacy bo ja się pojawię u niego.. liczę że to o to chodzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...