Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Wam to dobrze, bawicie się, upalacie sobie po pięknych trasach GT5... a ja dzisiaj cały dzień w trasie, srebrnym Porsche z Katowic do częstochowy, do Łodzi, do Poznania, do Piły... do Poznania, do Sieradza, do Wielunia... do Katowic :roll:

Ale cóż... niektórzy muszą zapiepszać, żeby inni mogli sobie w GT5 pojezdzić :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, oj bieeeedny, strasznie wspolczujemy!

 

btw, widzielkiscie to...?

 

 

557481_456540311043330_493213148_n.jpg

 

W takich chwilach strasznie zaluje, ze EA ma wszystkie prawa do Porsche :(

 

-- 1 sie 2012, o 07:50 --

 

Ha ha, nie chcecie powiedziec to nie, jutro was tą padaczką nawet objade

 

354jye.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie poprawilem, widze mozliwosc zejscia na wysokie 1:36.... ale ten twoj czas jest na prawde wyśrubowany :!: , albo GC8 są jakieś wolniejsze... :roll:

 

Eeee tam wysrubowany... GC8 nie skręca i cieżko nim jeździć na takich torach ;-) jak wsiadlem w nowe sti to pierwsze okrazenie 0.144 za Juniorem, drugie 1:35,936 :wink: i dziękuje bardzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie new age duuuzo szybsze :shock: Głupia gra, wszyscy na świecie wiedzą ,że GC8 jest najlepsze i najszybsze ,a tu taki kwiatek. Co ciekawe przy tym samym PO, podobnej mocy i tych samych "gratach".

 

Tak czy inaczej zrobiłem swoje czyli 1:35,3 :P . Ide na piwo, miłego grania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie new age duuuzo szybsze :shock: Głupia gra, wszyscy na świecie wiedzą ,że GC8 jest najlepsze i najszybsze ,a tu taki kwiatek. Co ciekawe przy tym samym PO, podobnej mocy i tych samych "gratach".

 

Tak czy inaczej zrobiłem swoje czyli 1:35,3 :P . Ide na piwo, miłego grania :mrgreen:

 

 

te Twoje 1:35,3 zostało szycbciutko łyknięte ale zejść niżej jest mega probelm. Wiem jak optymalnie przjechać wszystkie zakręty ale zgrać to w jeden przejazd jest problem. Będe trzezwiejszy to dogonie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak optymalnie przjechać wszystkie zakręty ale zgrać to w jeden przejazd jest problem.

Dokładnie :!: Dziś na chwilę usiadłem, 1:35,2, ale ta jak mówisz to jeszcze nie było złożone idealne okrążenie - usiądę jeszcze do tego później :P

 

Ale, mysle ze 1:34:8 jest do zrobienia Lanosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się męczę z japońcami z lat 80' - mam problem z dojechaniem na złoto na Tsukubie i w Londynie. Może jak w Londynie się zepnę i nie popełnię ani jednego błędu to się uda, ale tsukuba to jakaś masakra... 10sekund w plecy i nie wiem jak odrobić po 2 sekundy na okrążeniu. Najciekawsze, że na innych torach nie miałem żadnego problemu z pierwszym miejscem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się męczę z japońcami z lat 80' - mam problem z dojechaniem na złoto na Tsukubie i w Londynie. Może jak w Londynie się zepnę i nie popełnię ani jednego błędu to się uda, ale tsukuba to jakaś masakra... 10sekund w plecy i nie wiem jak odrobić po 2 sekundy na okrążeniu. Najciekawsze, że na innych torach nie miałem żadnego problemu z pierwszym miejscem :shock:

 

ja z londynem nie miałem problemu (jeżdżę lekko dłubniętym Isuzu Piazzą) Ale na Tsukubę chyba będę musiał zrobić ją kompleksowo z skrzynią sprzęgłem i wyczynowym zawiasem bo tak to było niewykonalne i sporo mi brakło do 1. miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...