Jump to content

Oklejenie auta w plejady - ala rajdowo

ares

Recommended Posts

Czesc, zastanawiam sie gdzie mozna kupic naklejki dobrej jakosci na auto jak w wersji rajdowej, widzialem kilka razy cywilne imprezy tak oklejone i nie ukrywam, ze chetnie bym naklejil na swoje boki plejady w kolorze np grafit lub czarny mat w duzym wymiarze. Wystepuja takie naklejki w ASO czy zostaje jakas firma poligraficzna/ag.reklamowa, ktora podejmie sie takiego wydruku?

0509_frankfurt_01%2B2006_subaru_impreza_wrc%2Bfront_left_view.jpg

Ja swoją oklejałem w firmie zajmującej się produkcją reklam zewnętrznych. Musiałem im tylko dostarczyć fotki o co mi chodzi. Projekt i całą resztę wykonali oni.

• Upvote 1

w/w dekor nie występuje nigdzie do kupienia, bo i tak sam byś tego nie nakleił, chyba, że pracowałeś albo pracujesz w agencji reklamowej która zajmuje się takimi sprawami. ogólnie prosta sprawa dla średnio wykwalifikowanego oklejacza, koszt w zależności kto i gdzie, i co jeszcze oprócz plejad robi - od 500pln w górę, zwróć uwagę na grubość/jakość folii, bo od niej bardzo dużo zależy, lepiej zapłacic parę zetów drożej i zrobić z dobrej folii, jak chcesz dłużej pojeździć tak oklejonym autem

• Upvote 1

To prawda, jakość folii ma ogromne znaczenie. Najlepsza jest tzw. siedmiolatka (bez głupich skojarzeń poproszę :twisted: ) ale jest najdroższa...

To prawda, jakość folii ma ogromne znaczenie. Najlepsza jest tzw. siedmiolatka (bez głupich skojarzeń poproszę :twisted: ) ale jest najdroższa...

bez głupich skojarzeń.... :twisted: to niektórzy twierdzą, że może mieć i siedem lat, byleby młodo wyglądała... :mrgreen:

w Gliwicach na Adersa kilka razy taką widziałem ale nie wiem do kogo należy, idealna replika WRC.

Na Szybach miał jeszcze Solberga i sądząc po "odgłosach" Anti Lag, takie body paint widziałem kiedyś na ebay ale kosztowały koło 2000zł.

Zagadaj w nie-ASO bo na ich podwórku widziałem takiego Hawka na Czeskich rejestracjach :wink:

ja sie ostatnio orientowalem za oklejeniem calego szuwarka w czarny mat i od kilku firm dostalem info ze cena to ok 3k zl. Moze potanialo :)

dziwi mnie, ze sama cena naklejek to ok 100-120netto a usluga naklejenia to 100 netto za strone

moj znajomy ma hawk eye tak oklejonego, a raczej blob'a zrobionego na hawk'a. jego Sti czesto stoi w serwisie Volvo na ul. Woronicza. Robota wyglada profi. Jak bedziesz potrzebowal to zapytam co gdzie i jak:) aaale nie sadze zeby zaplacil jakas atrakcyjna cene za to wszystko, bo robota robi wrazenie.

ja sie ostatnio orientowalem za oklejeniem calego szuwarka w czarny mat i od kilku firm dostalem info ze cena to ok 3k zl. Moze potanialo :)

dziwi mnie, ze sama cena naklejek to ok 100-120netto a usluga naklejenia to 100 netto za strone

Potwierdzam, oklejenie całego auta zamyka się w 3k PLNów. Jak by się dobrze rozejrzeć to można znaleźć taniej i wcale nie gorzej.

Potwierdzam, oklejenie całego auta zamyka się w 3k PLNów. Jak by się dobrze rozejrzeć to można znaleźć taniej i wcale nie gorzej.

mam kumpla, ktory ma kumpla, ktory ma kumpla, ktory zna kogos kto ma taki specwarsztat i po znajomosci mozna to zrobic i za 2k folia takiej samej jakosci, wiec pewnie i z tych 3k mozna sie sporo potargowac w warsztacie

wiem że na bank na allegro możesz znalezc ja własnie z tamtej firmy zamawiam bo własnie chce tak jak pierwsze zdjecie tu u góry wklejone na rajdowo :twisted: i juz ustalam termin zamówienia (łącznie 72 naklejki razem z pasami przeciw słonecznymi)w cenie dla mnie super 999zł mam od nich naklejke na maske i super folia powaznie i ten kolor żólty ale taki fajny :wink: jaskrawy

luknijcie w link, ktory podalem wyzej :)

http://www.crawfordperformance.com/imag ... 09_500.jpg

dla mnie ta szara jest mega, na innych aukcjach pisze, ze wszystko co widac na obrazku wchodzi w sklad zestawu wiec pewnie w tym wypadu tez.

tylko zastanawiam sie czy to folia do pokrycia calego auta czy zestaw lat do naklejenia i zrobienia sobie moro? :D

podejrzewam, ze za 1000-1500 znalazlbym w PL firme, ktora okleila by mi auto ta folia...