Jump to content

Zimowa rozeta Wróbla - nowa trasa

elberoth

Recommended Posts

Byłem dzisiaj na 'rozecie' u Wróbla, w wersji zimowej - trasa mega !

Rok temu zimą jeździło się po czymś na kształt owalu, natomiast w tym roku jest normalny OS, 2km długi, czas przejazdu ok 3m (zrobiłem 3:02s). Śniegu ok 50cm, wszystko PUCH, więc można walić w bandy ile wlezie :mrgreen: Uczucie doprawdy przednie, szczególnie jeżeli ktoś ma w pamięci bandy z NMnP z zeszłego roku ...

Jutro też chyba na chwilę wpadnę, gdyby ktoś był chętny to zapraszam, jazda 7-16, tylko trzeba wcześniej do wróbla dzwonić.

Tradycyjnie, od 4 lat, na lotnisku Bemowo w W-wie :D

Wróbel: 605 612 812

Nie wiem tylko czy trasa do weekendu wytrzyma przy tak intensywnej eksploatacji jeżeli nie dopada więcej śniegu :mrgreen: Najlepiej jutro - pojutrze. W weekend może być problem z wolnymi terminami (trzeba się umawiać na konkretne godziny).

Nie wiem tylko czy trasa do weekendu wytrzyma przy tak intensywnej eksploatacji jeżeli nie dopada więcej śniegu :mrgreen:

Ma dopadać w czwartek. I to ma być podobna ilość do tej która spadła wczoraj :wink:

a ja wczoraj zrobilem 140km oesowych po wawie od 21 -24 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

znow pada swieza porcja bialego .. trzeba sie niebawem szykowac . plac pod geantem w Jankach pieknie wczoraj byl odsniezony.. mozna bylo latac bokami 120+ :twisted::twisted:

a ja wczoraj zrobilem 140km oesowych po wawie od 21 -24 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja również cały bak w nocy przepaliłem. Szkoda że się nie zgadaliśmy. Byłem w Jankach 24.00 - 1.00.

-- 30 lis 2010, o 17:12 --

Nie ma co ryzykowac, i ja sie postaram zjawic tam w czwartek o 8.00 :)

A czy to jest ta trasa:

[ http://www.rspw.pl/pliki/rozeta.jpg ]

To jest trasa letnia, zimowa jest inna i ok 2x dłuższa.

byłem dzisiaj z rana - no po prostu armagedon śniegowy a i tak juz przede mną było trochę odśnieżone, w każdym razie polataliśmy trochę, i w cenę wliczone jest machanie łopatą bo z dziką fantazją sobie poleciałem w najgłębszy śnieg :mrgreen: ALE za to ciekawie jest bo lotnisko jest zamknięte i ze szkół tamze jezdzących jeździ tylko Wróbel

w każdym razie jest mega kozacko :mrgreen:

czasów nie ma co podawać bo warunki są mega zmienne, dziś rano a dziś wieczorem to może być róznica i 10 sekund na okrążeniu.

ja w kazdym razie latałem na gumach 225, to jest że tak powiem lekka pomyłka :mrgreen: