Jump to content

Nowe Subaru na forum, witam wszystkich serdecznie i pytam...


Eisley

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

 

Dziś stałem się właścicielem Subaru Forestera 2.0 S-turbo z 2000r. Dotąd jeździłem Oplem Omegą 3.0 MV6 i myślałem, że na żadne zmiany się nie zanosi, jednak kiedy mój mechanik przewiózł mnie Forkiem w taki sposób, że zamiast na zakrętach hamować zaczął przyśpieszać, zobaczyłem przed oczami swoje życie niczym film i stwierdziłem, że ten samochód jest dla mnie.

 

Jestem pod olbrzymim wrażeniem zawieszenia i silnika. Wnętrze jest ciut oldskulowe, ale zdaje się bardzo ergonomiczne i poręczne, chyba się szybko przyzwyczaję. No i ten dach panoramiczny, piękna sprawa.

 

A teraz przejdę do pytań.

 

1. Czy w Forkach standardowa średnica głośnika średniotonowego to 165 mm? Właściciel poprzedni wyjął radio, więc wraz z nowym radiem chciałbym zamienić fabryczne głośniki na coś lepszego. Acha, jaką średnicę mają tweetery?

 

2. Jeden z kloszy w moim nowonabytym Forku jest lekko zżółcony i zmatowiały. Czy da się go zregenerować czy szukać nowego? Na Allegro ceny nie są najniższe.

 

3. Brakuje u mnie 2 tylnych bocznych zagłówków w kolorze szarej alkantary. Jeśli ktoś chciałby się takowych pozbyć, to będę bardzo wdzięczny za kontakt.

 

Na razie to tyle, lecę pojeździć, pozdrawiam Was gorąco :)

 

P.S. Załączam fotki mojego szatanka :)

 

post-12169-135184425034_thumb.jpg

post-12169-135184425068_thumb.jpg

post-12169-135184425071_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeden z kloszy w moim nowonabytym Forku jest lekko zżółcony i zmatowiały. Czy da się go zregenerować czy szukać nowego? Na Allegro ceny nie są najniższe.

Dwa pytania czy "szkło" jest plastikowe czy szklane? i od której strony jest zółty. Jeśli jest z plastiku i z zewnętrznej strony ma defekt to możesz spróbować usunąć nalot specjalną pastą polerską do plastików klarownych.

 

Poza tym witam i zapraszam do wątku viewtopic.php?f=1&t=101962&view=unread#unread :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...