Skocz do zawartości

Ślizganie się po zaśnieżonym parkingu....


drZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jaka argumentacja Policji?

Stworzenie zagrozenia? niedostosowanie predkosci?

Tak z ciekawosci zapytam...

PZDR!

 

Koledze ze Szczecina polecam poradzieckie lotnisko w stargardzie do slizgania.

teraz troche za duzo sniegu - mozna wyprobowac zdolnosci offroadowe, ale po lekkiej odwilzy bedzie cudownie

rozpedzasz sie na pasie glownym do 100km/h i operujac tylko gazem i kierownicom zaczynasz "wahadlo"

przy odrobinie nieuwagi moze sie skonczyc w polu, ale dla foresia to nie problem.

406 z burakow wyjezdzalem juz kilka razy i o dziwo dawal rade nawet na wielosezonowych oponach.

 

moglibysmy sie kiedys umowic i poslizgac razem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

druga strona a ja wciąż nie wiem gdzie można się poślizgać :)

Z kolegą też regularnie odwiedzamy makro na bielanach (ktos juz latarnie skosil) ale dwa trzy zygzaczki, obrocik wokół latarni i ucieczka. Jutro bedziemy tez rozmawiac z osoba odpowiedzialna za placyk przynalezny do huty na ktorym w tygodniu staja tiry. I tyle zero pomysłów więcej. Jest jeszcze marywislka w poniedziałki gdzie za 2 przejazdy kasują 50zł :evil:

Parking na wólce dobry byl dla przednionapedowego CRXa. Subarem pojechałem i po II zaliczeniu krawężnika pojawily sie stuki w zawieszeniu :cry:

A koniec zimy coraz bliżej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz kukus, Chyba najsprawniej się poślizgasz na parkingach w Jankach lub M1. Osobiście latałem zazwyczaj na M1, dużo miejsca mało krawężników. Nie udało mi się tam nic rozwalić. Owszem co jakiś czas wpada ochrona, ale zazwyczaj do tych co świrują zbyt mocno.

 

 

PS też miałem CRXa :]

 

 

Co to twojej wanny, wejdź tutaj www.turbowanny.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he,

wątek wciąż świeży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem kiedys na jakiejs gieldzie warzywnej? (nie bronisze) Dojezdzalo sie tam bocznymi uliczkami od marynarskij czy hynka bo nie rozrnizniam ich. Duuuuzy duzy plac i sporo autek kręcących się w koło. Czy cos takiego nadal tam istnieje i jest ogolno dostepne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zarzuciłem tyłem przy wyjeżdzaniu z parkingu, najpierw w lewo a potem w praw....yy...co tu robi to Volvo?! minąłem go dupą na mm (widziałem w lusterku), także przejechałem 5m, zatrzymałem się i zacząłem krzyczeć w aucie :D generalnie nie opanowuje emocji jak Ken Block, ale było w jego stylu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem kiedys na jakiejs gieldzie warzywnej? (nie bronisze) Dojezdzalo sie tam bocznymi uliczkami od marynarskij czy hynka bo nie rozrnizniam ich. Duuuuzy duzy plac i sporo autek kręcących się w koło. Czy cos takiego nadal tam istnieje i jest ogolno dostepne?

 

to tak zwany ekogreen, trzeba uwazac na otwarte studzienki, a jak chcesz poupalac w wiekszym gronie i zespotowac sie 'nieoficjalnie' to wejdz w Spotkania Forumowe>Warszawa, tam nonstop sa jakies ustawki :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

chciałem odgrzać kotleta w związku z pojawieniem się u nas (na śląsku) śniegu i moim spotkaniem z krawężnikiem.

 

Moja wczorajsza zabawa pod Parkiem Wodnym Nemo skończyła na tym, że przednie prawe koło oberwało i skrzywiłem wahacz (mam nadzieje że nic więcej nie ucierpiało) :cry:

 

Mam do kupienia wahacz od Legacy MY'00 za 100 zł, chciałem tylko potwierdzić zanim kupię czy do Outbacka MY'01 będzie pasował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem odgrzać kotleta w związku z pojawieniem się u nas (na śląsku) śniegu i moim spotkaniem z krawężnikiem.

 

Moja wczorajsza zabawa pod Parkiem Wodnym Nemo skończyła na tym, że przednie prawe koło oberwało i skrzywiłem wahacz (mam nadzieje że nic więcej nie ucierpiało) :cry:

 

Mam do kupienia wahacz od Legacy MY'00 za 100 zł, chciałem tylko potwierdzić zanim kupię czy do Outbacka MY'01 będzie pasował ?

 

uuu to współczucie!

 

może Ci mikołąj jutro wahacz przyniesie? tego rzyczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego rzyczę :)

 

 

życzę :wink:

 

 

o kurdę, ale byk!!! nie mam nic na swoje usprawiedliwienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział legacy wiec zapytam tutaj. Czy ktoś się już może ślizgał legacy 2.0/2.5 NA, z jednomasowym sprzęgłem? Ja rok temu jeździłem na dwu masowym i nie było żadnego zapachu a teraz na jednomasowym trochę śmierdzi :oops: A nie strzelam ze sprzęgła i nie wprowadzam silnik na wysokie obroty. Reduktor, drugi bieg i jazda :mrgreen:

Ja się ślizgam caly czas i na konczacym sie w tamtym roku sprzegle zasmierdzilo mi tylko raz w glebokim sniegu, a w tym sezonie na nowym sprzegle nic nie czuje ani nic sie sprzeglo nie uslizgnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział legacy wiec zapytam tutaj. Czy ktoś się już może ślizgał legacy 2.0/2.5 NA, z jednomasowym sprzęgłem? Ja rok temu jeździłem na dwu masowym i nie było żadnego zapachu a teraz na jednomasowym trochę śmierdzi :oops: A nie strzelam ze sprzęgła i nie wprowadzam silnik na wysokie obroty. Reduktor, drugi bieg i jazda :mrgreen:

Zanim naciśniesz głębiej gaz - puść sprzęgło, mimo reduktora ruszaj z jedynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Wahacz już zmieniłem ale padło mi łożysko. Czy u mnie w OBK z 2001 roku (2,5l) da się zmienić samo łożysko ? W jednym ze sklepów motoryzacyjnych (duża sieciówka) mają samo łożysko. Mnie się wydawało że całą piastę trza zmienić. pzdr

 

-- 27 gru 2011, o 09:53 --

 

ok. użyłem szukajki (nie bolało)

 

marw007 przód masz samo łożysko a tył już razem z piastą (wersja drosza i według mnie mniej zywotna od poprzedniego rozwiązania)

 

się okazuje że już kiedyś o to pytałem :oops:

wybaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...