Skocz do zawartości

doswiadczenia z uzytkowania 2001 WRX


ks

Rekomendowane odpowiedzi

Thanatos, nie radzę ćwiczyć w Czyżynach. Jeżeli nawet jeszcze można to jest tam nawierzchnia typu EMENTALER. Jadąc na dachu, będzie ci ciężko gdześ skręcić.

 

Legenda :

 

Cwiczyć w Czyżynach - demolować zawieszenie.

EMENTALER - żółty ser, słynący z braku sera w dziurach.

 

Siwy

ps. Uczyłem tam jeździć swojego KLONA. Z każdą dziurą jestem na TY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jeden próbował - poseł 07 zgłoś się - nijaki Bronislaw C., ale on po choinke jechał , to co innego...

Tak więc ThanJu, Krakowa na tyle nie znam, żeby Ci coś polecić, ale Rynek Gł. to chyba nie najlepszy pomysł...:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Czesc,

Od poczatku roku jezdze 2001 WRX.

 

kilka uwag co na pewno nalezy poprawic moim zdaniem (purysci pewnie sie nie zgodza z kilkoma):

 

1. fotele maja tendencje do skrzypienia, slyszalem ze podobnie jest w STI

2. rozwiazanie z ortalionowa torebka na klucze w bagazniku (na rzepy do podlogi bagaznika) to totalna klapa. klucze po prostu halasuja na nierownosciach co irytuje.

3. ta kierownica... - za duza!

4. przydalby sie jakis uchwyt do zamykania klapy bagaznika

5. polepszenie jakosci plastiku w srodku - ok, ok to nie ma byc pluszowy mis ale jakosc materialu deski rozdzielczej jest do kitu

 

....

 

Ja od 4 lat, a Subarak ma 6.

Ad.1 Skrzypiało coś ale na gwarancji naprawili i się więcej nie pojawiło.

Ad.2 Torebka w bagażniku wyleciała już dawno i chyba myszy już ją w garażu zjadły :P

Ad.3 Ta kierownica jest boska ! Następne są mniejsze, ale takie grube że się jakoś w reku nie układają mi się.

Ad.4 Jest uchwyt na kubek i starczy luksusów !

Ad.5 Plastiki mimo lat wyglądają bardzo dobrze, no czasem trzeszczą, zimą za deską rozdzielczą, jak pada na mocowaniu górnym pasów skrzypią, latem coś lekko z tyłu jak jest auto na słońcu mega rozgrzane :lol:

 

Mimo upływu lat Subarak WRX 2001 dalej mi zasuwa szybciej niż STI kosztuje utrzymanie go majątek i cały czas dostarcza tyle samo radości co w pierwszy dzień zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, ale tobie nikt nie uwierzy, bo ty twierdzisz, że seria hamuje idealnie :twisted:

 

Gdzie ja tak napisałem ?

 

Hmmm, zanim ja u siebie zmieniłem tarcze i klocki - czyli gdzieś z 2 lata temu ;)

 

Linka tu zapodaj, a nie z rękawa sypiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...