Skocz do zawartości

SUBARU - USER & SERVICE MANUALE


demol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,  Co lejecie do najnowszych silników Forestera IV  2,5L 173 KM z USA ?  Zalecany jest 0W20 ze specyfikacją API SN i ILSAC GF-5  , ale nie jest on zbyt rzadki na nasze warunki?   Trochę mam obawy jak on będzie się zachowywać w lato lub przy mocniejszej jeździe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pinout/schemat wiązki silnika do Imprezy GC z EJ16/EJ18 MPI? chodzi mi o ten z dwoma wtyczkami do ECU. 

przeczesałem absolutnie cały internet ale jestem w kropce. Znalazłem jedynie dwa skany, z czego połowa jest zupełnie nie czytelna, a szczerze zupełnie nie widzi mi się "budowania" swojego pinoutu na podstawie ciągłości przewodów. Znalazłem jedynie informacje odnośnie wiązki kolektora z US 1.8 (który względem EU ma sporo różnic i nie ma szans by auto na tym odpaliło) ale to trochę mało.

 

 

84147604_3511681512236655_5017318513866440704_n.jpg

Edytowane przez 133699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poszukuję następujących manuali:

 

W dniu 14.09.2010 o 18:49, subleo napisał:

Dziękuję Wlyszkow, już zakupiłem właściwe SM. Jeżeli ktoś będzie potrzebował SM do FZDA07ELEF2 (jednostka główna) lub FLZA07ELF2 (monitor czyli MID) to służę pomocą.

 

Autor posta już niestety nimi (na ten moment) nie dysponuje. @R4RE? Gdzieś się natknąłem na Twoją wypowiedź w której były dwa słowa: "schemat" i " FZDA07ELEF2 ", może dysponujesz takim manualem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Czy posiada ktoś service manual lub choć user manual do Forester III polift N/A 2.0 MY2012 oczywiście wersja europejska?

User manual w wersji angielskiej online kiedyś był dostępny na forum poprzez link, który już nie działa. 

 

Edytowane przez braun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 21:42, Kambol napisał:

Najprawdopodobniej znajdziesz tam, gdzie wszystkie: http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/

Niestety, MY12 tylko w wersji rosyjskiej, ciężko połapać się gdzie co jest i o ile rzeczywiście to ten model.

Inne są wersji najczęściej amerykańskiej 2.5l lub turbo.

Niestety nigdzie obecnie nie mogę znaleźć nawet user manuala do mojej wersji. Mam user manual polski dostarczony wraz z Forkiem ale do wersji przed lift.

Jeśli ktoś posiada do wersji polift to bardzo byłbym wdzięczny.

Forester III SH MY12 2.0 N/a benzyna.

A za service manual jeszcze bardziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś dysponuje service manualem do któregoś z "nowożytnych modeli" w wersji europejskiej?

Najbardziej zależy mi na WRX STi (2014+), ale zadowoli mnie też tej samej generacji Impreza, XV lub Levorg. Potrzebuję przede wszystkim schematy elektryczne (instalacja lusterek i światła p/mgielne (tył i przód)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...