Jump to content

chłodnica i lampy do subaryny

Longer

Recommended Posts

Helou

No niestety, stało się: po 7 latach bezwypadkowej jazdy w końcu puknąłem lekko kolesia w tył. Byłyby tylko dwa światła do wymiany i jedno puknięcie młotkiem w maskę, no ale ciul miał haka i mi przebił chłodnicę. To mój pierwszy samochód i zasadniczo nie ogarniam, więc mam dwa lamerskie pytania:

czy taka chłodnica to nie jest jakiś przekręt? (coś tania)

http://allegro.pl/chlodnica-subaru-impr ... 42336.html

Ale za tę cenę skłonny jestem zaryzykować...

No i pytanie nr2: rozwalone mam światło zwykłe i przeciwmgielne (takie co wygląda jak do simsona albo ursusa:) Teraz bryka w warsztacie, więc nie mogę sprawdzić, toteż pytam: nie da się wymienić samego szkła? Czy muszę całe światła kupować? No i jak to jest z tymi lampami anglikowymi? Jest na nich jakieś oznaczenie, czy jest do ruchu lewo czy prawostronnego?

A może znacie jakiś fajny szrot w wawie lub okolicach?

Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc, bo kasą nie szastam ostatnio:(

A tak BTW to mimo że to było już tydzień temu, to nadal czuję się beznadziejnie bez mojej ukochanej subarynki;( W ogóle jak ja jej teraz spojrzę w światła po tym, co jej zrobiłem=/

pozdrawiam all i dzięki z góry za pomoc!

chłodnice tak kosztuja poniewaz ta na 100%jest używana ale skoro jest szczelna to wzystko gra tylko brac co do szkła w halogenie lub lampie wszystko jest do zrobienia poniewaz jest ono przyklejane na klej który pod wpływem ciepła napewno pusci ale nie wiem czy gra warta swieczki poniewaz musisz i tak miec do przekładki a to może byc manewr nie do zdobycia poszukaj na forum ,popytajk napewno cos znajdziesz w pasztetowej cenie pozdrawiam

Jeżeli chodzi o chłodnicę to 150 za używkę to norma (nową kupisz za 300) Lampy - tak jak pisze boju, poszukaj na forum, na Alledrogo... Sporo angoli jest w Polsce na części więc nie powinieneś mieć problemu z dokupieniem halogena (lamp od RHD nie kupuj - nie daj sie wkręcić Alledrogowcom) Miałem w GLu lampy DEPO (nowe kupiłem) i było ok. Szczelne, dobrze spasowane.

150 to norma? to dlaczego na alledrogo najtańsza jest właśnie za 150 i potem długo długo nic?:P

A co jest nie tak z RHD?

Jest inne ukierunkowanie odbłyśników. Tzn. jak założysz lampy od angoli to będziesz oślepiał tych jadących z naprzeciwka i w ogóle nie będziesz miał oświetlonego pobocza. A tak w ogóle to jak Cie kiedyś Policja w nocy złapie to mogą Ci dowód zabrać. :wink: Nie warto ryzykować.

A co halogenów to tak jak piszą koledzy, użyj polskiego WASEMA. Bardzo dobre i tanie. Kup sobie te rozmiar 183 :arrow: http://sklep.wesem.pl/4/6703/Halogeny_s ... dowe_RAJD2

Tu masz opis jak je zamontować :arrow: viewtopic.php?p=1167222#p1167222

BTW: a który masz rocznik Imprezy???

rocznik 1996. Tylko mam jeszcze pytanie: czy w przypadku imprez z klimą i bez jest różnica w kształcie chłodnicy wody? Bo ktoś mi tu prawi herezje, że jest...

I pytanie nr 2: xenony przeciwmgielne są legalne?:)

pozdrawiam!

-- Wt lis 30, 2010 1:44 am --

eeeeeeej!!!11oneone;)

takie trudne pytania zadaję?:P