Skocz do zawartości

Koniec terroru na stacjach - jeździmy taniej!!!


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz a to nie ma miej więcej takiej zasady działania jak podtlenek azotu...?? tam azot się spala a tlen chłodzi... Tu nie jest podobnie...?? wodór się spala tlen chłodzi i podtrzymuje \ wspomaga spalanie wodoru...?? No chyba, że mi się już wszystko pomieszłao... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprawde powiem tylko tyle że jeśli ktoś wymyślił by urządzenie/sposób rozbicia w cząsteczki H2O na wodór i tlen i to cos było by rozmiarów umożliwiających adaptację do samochodu to NOBEL GWARANTOWANY....

jak dotąd to chyba oprócz metody termicznej (kilka tyś kelwinów) niema "łatwiejszej" metody rozbicia wspomnianego związku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprawde powiem tylko tyle że jeśli ktoś wymyślił by urządzenie/sposób rozbicia w cząsteczki H2O na wodór i tlen i to cos było by rozmiarów umożliwiających adaptację do samochodu to NOBEL GWARANTOWANY....

 

Lat temu kilka, czytałem artykuł w jakiejś samochodziarskiej gazecie o pewnym Filipińczyku, który skonstruował takie szpejo i zamontował w swojej Toyocie Corolla i co więcej to działało. Z tego co pamiętam, kolesiowi zatykały usta koncerny naftowe... Jak sie dalej historia potoczyła, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprawde powiem tylko tyle że jeśli ktoś wymyślił by urządzenie/sposób rozbicia w cząsteczki H2O na wodór i tlen i to cos było by rozmiarów umożliwiających adaptację do samochodu to NOBEL GWARANTOWANY....

 

Lat temu kilka, czytałem artykuł w jakiejś samochodziarskiej gazecie o pewnym Filipińczyku, który skonstruował takie szpejo i zamontował w swojej Toyocie Corolla i co więcej to działało. Z tego co pamiętam, kolesiowi zatykały usta koncerny naftowe... Jak sie dalej historia potoczyła, nie wiem...

 

Auto Świat 8) mam prawie wszystkie numery :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze co niektorzy mlodsi urzytkownicy forum tworza nowa chemie i fizyke...

 

Hehehe co do dzialania, zasada jest prosta :twisted: Jak kazdy wie w wodzie morskiej jest calkiem sporo deuteru i trytu, no to teraz wystarczy tylko porzadnie to sprezyc (a diesel to przeciez silnik wysoko prezny) i masz mala elektrownie termojadrowa, slonca tak dzialaja, bomby wodorowe, to czemu pan franek w swoim dieslu by nie mogl ;) :?: To prawda, ze slonca maja monstrualna grawitacje ktora umozliwia zajscie tego zjawiska, a bomby wodorowe uzywaja w tym celu uranu czy innego plutonu, ale to tylko dowod na to jak solidne sa diesle mercedesa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi spalić 1000 złotych,

A wyrzucic nie było szkoda :?: Jak ci to musiało przez 10 lat umysł zatruć.

Jakiś odwyk teraz trzeba zastosować. Czytaj do końca życia Auto Motor i Spotr, za 5 lat powinny być pierwsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi spalić 1000 złotych,

A wyrzucic nie było szkoda :?: Jak ci to musiało przez 10 lat umysł zatruć.

Jakiś odwyk teraz trzeba zastosować. Czytaj do końca życia Auto Motor i Spotr, za 5 lat powinny być pierwsze efekty.

 

jakoś nie czuję by umysł mi zatruli, bo widzę jakie brednie często wypisują i teraz to już bardziej kupuję z przyzwyczajenia niż do czytania, ale czasem coś się fajnego trafii. :mrgreen: np. pendrive'a u nich wygrałem i kilka innych rzeczy, więc bilans wyszedł na 0. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...