Jump to content

Czym już w życiu jeździłem...

BartZ

Recommended Posts

Czytając różne wątki, wypowiedzi i opinie, nie sposób się oprzeć wrażeniu, że każdy z Nas posiadał w życiu bardzo różniaste furki, w bardzo różniastych wariantach i w bardzo różniastych stanach :mrgreen: Dlatego, mili moi, piszcie czym już zdążyliście pojeździć, co Wam najbardziej zostało po tych autach (emocje, wrażenia), Wasze opinie (plusy, minusy) i co tam jeszcze chcecie... :wink:

Zacznę od siebie (chronologicznie):

1. malcer (never again, wszystko na temat), choć mam do niego sentyment bo był pierwszy :lol:

2. favor (przeskok o co najmniej 0,5 roku świetlnego :mrgreen: , ale rudy go tak rąbał, że aż trzeszczało :twisted: )

3. corolka VII (absolutna rewelacja, dość powiedzieć, że przez pierwszy miesiąc musiałem sprawdzać obrotomierz, by sprawdzić czy silnik chodzi :lol: )

4. carinka e lfb (jedno z moich ukochanych aut, 1.6 116 KM, 6.5 l średnio, rewelka)

5. carinka e kmb (j.w. :twisted: )

6. avensis kmb (też 1.6, bardzo dobre auto zarżnięte castrolem :evil: )

7. legas III kmb (pierwsze subaru, miłość od pierwszego łuku :mrgreen: :wink: )

8. corolka któraś tam (2006 rok, 1.4 vvti, całkiem ok, dużo paliła jak na taką pojemność, służbowy był)

8. pasek (chyba b6, 2.0 tdi) (nie chce mi się o nim pisać... :lol:, służbowy był)

9. OBK I (podobnie jak legas, ale nieco lepsze kopytko, i tempomacik mniał :mrgreen: )

10. mondziak (nie wiem, który mark, ale 2005, Ghia, w dyszlu :mrgreen: w sumie jedna z ciekawszych fur, doskonały zawias, małe spalanie, ale pod koniec dwumas mu zaczął padać i wtryski też :twisted: )

11. espace IV (do dzisiaj, żona nim jeździ, jako rodzinny dupowóz nie ma lepszych, 2.0 benzyna, z sekwencją gazową i 6MT, naprawdę spoko :D ),

12. s-turbo (cały czas, baaardzo dobrze)

w międzyczasie był jeszcze pug 106 1.1 całe 60 kucy (dla żony) i civik 1.4 też dla żony

Jak ten temat zakładali to ja jeszcze o Forum nie słyszałem :mrgreen: a ostatni post (z wyjątkiem Twojego :wink: ) jest sprzed dwóch lat...

Ale ok, nie wiedziałem, róbcie jak uważacie... :twisted: :wink:

(kurna, a tyle się naklepałem :lol: )

...i w off-topie... :twisted: Może tu go przeniesiesz Hogi :mrgreen: :wink:

Jak ten temat zakładali to ja jeszcze o Forum nie słyszałem :mrgreen: a ostatni post (z wyjątkiem Twojego :wink: ) jest sprzed dwóch lat...

Ale ok, nie wiedziałem, róbcie jak uważacie... :twisted: :wink:

(kurna, a tyle się naklepałem :lol: )

...i w off-topie... :twisted: Może tu go przeniesiesz Hogi :mrgreen: :wink:

A potem mlodsi stazem ucza sie od starszych stazem spamerstwa i nabijania postow. :P :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...