Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że zasługuje, by się znaleźć w tym gronie

Dzięki Kuba, liczyłem na jakiś opozycyjny głos :mrgreen: :wink:

choć o tej wpadce pamięta każdy fan motoryzacji, TT też miało takie problemy...

 

Myślę, że zasługuje, by się znaleźć w tym gronie

Stare badziewie pokazujesz :P dzięki tej wpadce nowa A-klasa była duużo lepsza :wink:

Dokładnie tak, chociaż osobiście nigdy nie byłem fanem tego modelu, ale: jest mały, jest zwrotny, ścięty z tyła no i mimo wszystko dość mocny... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiscie pokazuje, jak auta sie zmienily... Seryjne Saxo 1.6 16V mialo 118KM, 145Nm i 0-100 8.7s. Z takim silnikiem jak ta a klasa, to by chyba szybsze od swiatla bylo

 

pierwszym moim "powazniejszym" autem bylo Ritmo 130 TC Abarth , ledwo 130 KM przy masie 820 KG to byl prawdziwy przeciag.Setka dobrze ponizej 8 sek. i zaden HotHatch ktorym poniej jezdzilem ( a byly kosiarki po 200 km ) nie robily takiego wraznia , no moze za wyjatkiem Clio 1.8 16V.Stare dobre czasy a traz wszedzie same spaslaki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy a traz wszedzie same spaslaki

No wlasnie, a takim spaslakiem no to nawet jak tam wsadza 300KM, to jeszcze trzeba potem skrecic :P

 

No ale oczekiwania sie zmienily - teraz wszyscy chca miec ABS, ESP, 158 poduszek powietrznych, klimatyzacje najlepiej niezalezna dla kazdego pasazera, bagazniki 123476546313023 litrow, wygodne fotele podgrzewane z milionem regulacji, odtwarzacz ze zmieniarka na 8493 plyt itp itd.

 

Ale ja chyba nie zaliczam sie do wszystkich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się dowiedziałem, że mercedes A klasa był/jest również wyposażany w dwulitrowy silnik benzynowy z turbo i prezentował całkiem niezłe parametry:

moc 193 KM

moment 280 Nm

Vmax 227 kmh

0-100 8s

 

Myślę, że zasługuje, by się znaleźć w tym gronie :wink:

Tylko gdzie on jest hot :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się dowiedziałem, że mercedes A klasa był/jest również wyposażany w dwulitrowy silnik benzynowy z turbo i prezentował całkiem niezłe parametry:

moc 193 KM

moment 280 Nm

Vmax 227 kmh

0-100 8s

 

Myślę, że zasługuje, by się znaleźć w tym gronie :wink:

Tylko gdzie on jest hot :P

Tja, ogólnie z wyglądu to raczej nie bardzo, ale przyznasz, że jak na takie gówienko parametry ma nie najgorsze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się dowiedziałem, że mercedes A klasa był/jest również wyposażany w dwulitrowy silnik benzynowy z turbo i prezentował całkiem niezłe parametry:

moc 193 KM

moment 280 Nm

Vmax 227 kmh

0-100 8s

 

Myślę, że zasługuje, by się znaleźć w tym gronie :wink:

Tylko gdzie on jest hot :P

Tja, ogólnie z wyglądu to raczej nie bardzo, ale przyznasz, że jak na takie gówienko parametry ma nie najgorsze... :wink:

moja Mazda bez turbiny go porobi :P

 

Tylko gdzie on jest hot :P

hot sie robi jak zakret zobaczysz na horyzoncie :mrgreen:

W komorze spalania!

:twisted:

 

:lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy przejdzie test łosia?

Z przejsciem moze miec problem, ale pewnie z checia sie przetoczy przez dach :mrgreen:

Już pierwszą wersję poprawiono przecież, zwiększono rozstaw i szerokość kół, obowiązkowy esp i takie tam.

Generalnie mam to w nosie, bo nie lubię tego auta, ale jest małym wypierdkiem z mocnym silnikiem :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pierwszą wersję poprawiono przecież, zwiększono rozstaw i szerokość kół, obowiązkowy esp i takie tam.

Ale wiesz... niesmak pozostal :mrgreen:

Ten smród pewnie nigdy nie minie, i dobrze no bo dlaczego miałby? :shock:

Ale przypominam z uporem godnym lepszej sprawy, że TT też miało takie problemy na początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten smród pewnie nigdy nie minie, i dobrze no bo dlaczego miałby?

Ale przypominam z uporem godnym lepszej sprawy, że TT też miało takie problemy na początku...

 

widac, Audi ma lepszy PR :P TTka chyba zawet kogos zabila na autotradzie swego czasu (latajacy kuper powyzej 180 kmh), ale jakos sie tego nie pamieta :roll:

 

I czy przejdzie test łosia ?

 

trzeba niezlego Losia zeby kupic taka klase A :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten smród pewnie nigdy nie minie, i dobrze no bo dlaczego miałby?

Ale przypominam z uporem godnym lepszej sprawy, że TT też miało takie problemy na początku...

 

widac, Audi ma lepszy PR :P TTka chyba zawet kogos zabila na autotradzie swego czasu (latajacy kuper powyzej 180 kmh), ale jakos sie tego nie pamieta :roll:

Dokładnie, było coś takiego, a tych wypadków było parę :?

 

I czy przejdzie test łosia ?

 

trzeba niezlego Losia zeby kupic taka klase A :P

:P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowniczka była bardzo HOT

 

MOMO, Sparco, czy jakis wynalazek AMG? I musiala byc naprawde malutka, jak tak zdrabniasz :roll:

 

 

 

 

:mrgreen:

nie sprawdzałem jakiego producenta, ale była naprawdę fajna, w sumie żałuję że nie podbiłem żeby dowiedzieć się więcej szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
kierowniczka była bardzo HOT

 

MOMO, Sparco, czy jakis wynalazek AMG? I musiala byc naprawde malutka, jak tak zdrabniasz :roll:

 

:mrgreen:

Shparco... :P:twisted::mrgreen:

 

-- 13 sty 2011, o 09:45 --

 

W ostatnim AŚ jest artykuł o Punto Evo Abarth.

Teraz to auto podoba mi się jeszcze bardziej. Piękna czerwień, ciemne fele, spaśne siedzenia, kiera, silnik 165 kucy i 230 Nm, prawie jak mój forek, a przyspieszenie nieco lepsze... :wink:

Cena całkiem przyzwoita, coś koło 73000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...