Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kukson napisał:

 

Niesamowite dwa  HH  oba bardzo japońskie a jedna tak kompletnie inne z zewnątrz. Toyota mozna by bez obciachu do opery pojecha a Civicu no porostu wstyd sie gdziekolwiek pokazać nawet pod biedronka.

  • Haha 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się patrzeć jak przy doposażeniu to będzie wyglądało na tle konkurencji, ale raczej bym się nie skusił za te pieniądze biorąc pod uwagę jak prezentuje się jakość ostatnich VW. Pewnie poszedłbym w kierunku Audi chcąc koniecznie zostać w rodzinie VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, radekk napisał:

Nie chce mi się patrzeć jak przy doposażeniu to będzie wyglądało na tle konkurencji, ale raczej bym się nie skusił za te pieniądze biorąc pod uwagę jak prezentuje się jakość ostatnich VW. Pewnie poszedłbym w kierunku Audi chcąc koniecznie zostać w rodzinie VW.

kolo 250k przed rabatami wychodzi w sensownym konfigu :) Taniej wychodzi S3 i dodatkowo rabaty większe. Brachol własnie kupuje 7R zrobioną na 445/550. W połączeniu z DSG= kosmos. Nigdy nie jechałem tak szybkiem samochodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, turdziGT napisał:

Masz racje to zdecydowanie auto dla tych co lubia sie wyróżniać 

Nie tylko wyróżniać ale dla tych co chcą auto którym można jeździć nacodzień i skutecznie konkurować w weekendy na torze.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kukson napisał:

Nie tylko wyróżniać ale dla tych co chcą auto którym można jeździć nacodzień i skutecznie konkurować w weekendy na torze.

Zgadzam się z Tobą. Stylistyka Civica jest trochę jak z "szybkich i wściekłych", a mówienie, że 

 

W dniu 28.11.2020 o 16:14, turdziGT napisał:

 a Civicu no porostu wstyd sie gdziekolwiek pokazać nawet pod biedronka.

to takie w stylu Kolegi, który lubi dosadne określenia.

Swoją drogą ciekaw jestem, czy na torze takie RS4 poradziłoby sobie z Civiciem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Zgadzam się z Tobą. Stylistyka Civica jest trochę jak z "szybkich i wściekłych", a mówienie, że 

 

to takie w stylu Kolegi, który lubi dosadne określenia.

Swoją drogą ciekaw jestem, czy na torze takie RS4 poradziłoby sobie z Civiciem? 

O dokładnie jak rodem ze szybkich i wściekłych. Ja nie mowie ze to zle auto bardzo kompetente i pewnie i nawet uleje RS4 w pewnych okolicznościach no ale ten wygląd... To trochę jak strzelić sobie w stopę,  zawezyc potencjalnych klientów do grupy 18-20 lat ktorych na takie auto z drobnymi wyjątkami po prostu nie stać.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skwaro napisał:

A tymczasem Civic wbrew forumowym specjalistom bije rekordy sprzedaży, wg specjalistów napędzaną właśnie Type-Rem, szczególnie na rynku US :)

Polowa amemerykańskiego społeczeństwa porusza się tego typu środkiem transportu....

 

Ford-F-450-Super-Duty-Limited.thumb.jpg.50f38ab7c584ec623a10df9c405b9019.jpg

 

 

a do niedawna ten pan byl prezydentem.

 

1455.thumb.jpg.794245d21774ddd260ca7a57efb409cc.jpg

 

 

Nie sądzę żeby ten kraj był wyznacznikiem czegokolwiek w skali Europy czy nawet świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdziGT napisał:

Polowa amemerykańskiego społeczeństwa porusza się tego typu środkiem transportu....

 

Ford-F-450-Super-Duty-Limited.thumb.jpg.50f38ab7c584ec623a10df9c405b9019.jpg

 

 

a do niedawna ten pan byl prezydentem.

 

1455.thumb.jpg.794245d21774ddd260ca7a57efb409cc.jpg

 

 

Nie sądzę żeby ten kraj był wyznacznikiem czegokolwiek w skali Europy czy nawet świata.

Honda nie jest głupia, to jest biznes i produkuje się auta, które się ludziom podobają i się sprzedają. Jak Tobie się nie podobają to widocznie nie jesteś targetem. Zresztą w Europie Civic też sprzedaje się bardzo dobrze, nawet w PL jest tego mnóstwo na ulicach. Możesz porównywać nawet do Zenka, ale to nie mają być dzieła sztuki tylko auta napędzające sprzedaż. I robią to znakomicie, niezależnie od tego czy Ci się podobają czy nie :)

  • Super! 5
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał:

Honda nie jest głupia, to jest biznes i produkuje się auta, które się ludziom podobają i się sprzedają. Jak Tobie się nie podobają to widocznie nie jesteś targetem. Zresztą w Europie Civic też sprzedaje się bardzo dobrze, nawet w PL jest tego mnóstwo na ulicach. Możesz porównywać nawet do Zenka, ale to nie mają być dzieła sztuki tylko auta napędzające sprzedaż. I robią to znakomicie, niezależnie od tego czy Ci się podobają czy nie :)

A Type R to w opinii wielu testujących najlepszy HH na rynku. Może brzydal ale jeździ genialnie :)

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Herostrates napisał:

A Type R to w opinii wielu testujących najlepszy HH na rynku. Może brzydal ale jeździ genialnie :)

Nikt nie mówi ze nie jest jeżeli komuś nie przeszkadza wygląd ja zdecydowanie wole Megane RS bo jezdzi równie dobrze a dodatkowo jest ładne i się przyjemnie na nie patrzy. To dla mnie rownie ważne jak osiągi ale jak widac każdy ma inne zdanie na ten temat i trzeba to uszanować.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, turdziGT napisał:

Nikt nie mówi ze nie jest jeżeli komuś nie przeszkadza wygląd ja zdecydowanie wole Megane RS bo jezdzi równie dobrze a dodatkowo jest ładne i się przyjemnie na nie patrzy. To dla mnie rownie ważne jak osiągi ale jak widac każdy ma inne zdanie na ten temat i trzeba to uszanować.

Poprzednia fakt piekna, obecna....troche slabsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, turdziGT napisał:

Nikt nie mówi ze nie jest jeżeli komuś nie przeszkadza wygląd ja zdecydowanie wole Megane RS bo jezdzi równie dobrze a dodatkowo jest ładne i się przyjemnie na nie patrzy. To dla mnie rownie ważne jak osiągi ale jak widac każdy ma inne zdanie na ten temat i trzeba to uszanować.

Akurat w wersji podstawowej nie można powiedzieć, że te auta jeżdżą rownie dobrze, CTR deklasuje Megane RS gen IV . Inaczej jest z trophy R, ale to już inne pieniądze zupełnie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, turdziGT napisał:

Nikt nie mówi ze nie jest jeżeli komuś nie przeszkadza wygląd ja zdecydowanie wole Megane RS bo jezdzi równie dobrze a dodatkowo jest ładne i się przyjemnie na nie patrzy. To dla mnie rownie ważne jak osiągi ale jak widac każdy ma inne zdanie na ten temat i trzeba to uszanować.

No widzisz, a dla mnie Megane jest potwornie nudne i nijakie. HH już samym wyglądem ma wzbudzać emocje. A u Megane emocje jak na rybach, gorzej jest tylko z Golfem. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wyglądem. Dla mnie najbardziej zaskakujące w tym filmiku było właśnie to, że Yaris nie bardzo odjechał na starcie mimo mokrej nawierzchni.

Chyba kierowca nie ogarnął ani startu, ani zmiany z 1 na 2 zbyt dobrze.

Pytanie na ile Yaris jest tu przyjazny, czy jest trudny jak np. WRX/GT czy łatwy jak Foka RS z launch control.

Ktoś już tu pisał, że niestety operowanie gazem/sprzęgłem przy ruszaniu z miejsca nie jest zbyt przyjazne w Yarisie.

Edytowane przez Bosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bosman napisał:

Wygląd wyglądem. Dla mnie najbardziej zaskakujące w tym filmiku było właśnie to, że Yaris nie bardzo odjechał na starcie mimo mokrej nawierzchni.

Chyba kierowca nie ogarnął ani startu, ani zmiany z 1 na 2 zbyt dobrze.

Pytanie na ile Yaris jest tu przyjazny, czy jest trudny jak np. WRX/GT czy łatwy jak Foka RS z launch control.

Ktoś już tu pisał, że niestety operowanie gazem/sprzęgłem przy ruszaniu z miejsca nie jest zbyt przyjazne w Yarisie.

 

 

Manual więc kwestia wprawy, może zapomnieli wyłączyć kontroli trakcji whatever. 

 

Ważne że można robić tak!!! Bo zrobisz tak Golfem? Zrobisz tak Mercem, BMW, Audi czy inną Skodą? 

 

1280kg... no bajka!! 

 

 

 

  • Super! 4
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, skwaro napisał:

Honda nie jest głupia, to jest biznes i produkuje się auta, które się ludziom podobają i się sprzedają. Jak Tobie się nie podobają to widocznie nie jesteś targetem. Zresztą w Europie Civic też sprzedaje się bardzo dobrze, nawet w PL jest tego mnóstwo na ulicach.

Obecnych Civików jest na ulicach bardzo mało. UFO było bardzo popularne, to prawda, tyle że to dawno i nieprawda ;) 

Nowy design jest jednak bardziej stonowany (piękny nadal nie jest ;)), czyli możliwe, że docelowy target nie wyrobił jednak wyników ;)

 

 

12462A9A-3834-47FD-A825-314A00D9F9B8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...