Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, carfit napisał:

No niestety :(, jest wielka lipa w wielu branżach, na szczęście udało mi sprzedać RS6 w bardzo dobrych pieniądzach :), tzn. mam na razie zaliczkę :) 

 

No to w sumie sensowna zmiana na czas kryzysu, z potwora na małe, ekonomiczne, miejskie autko. ;)

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2020 o 20:26, carfit napisał:

W piatek pisałem z moim przyjacielem Tobia Cavallini który jest oficjalnym instruktorem Toyota Driving Academy we Włoszech , a przy okazji świetnym kierowcą rajdowym, pisał że mega auto ! A testował to na torze :)  Szkoda że takie czasy nadeszły, bo już by był w moim garażu. 

 

123503456_10160382024988242_1717698261338161914_n.jpg

 

Ja miałem przyjemność już oglądać i siedzieć w GR Yaris pól roku temu. Wszystko pięknie ładnie ale ja przy wzroście 194cm dotykałem głową podsufitki ( niższa linia dachu o 91 mm), czekam na pierwsze dostawy tych aut do mnie. Może w wersji produkcyjnej będzie lepiej.

 

Edytowane przez OWOC
  • Super! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2020 o 09:22, chojny napisał:

 

No to w sumie sensowna zmiana na czas kryzysu, z potwora na małe, ekonomiczne, miejskie autko. ;)

 

 

Taki sam szlak i u mnie... :upside-down-face_1f643-small:

 

Nieco przydługi, ale fajny test

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skwaro napisał:

Narzekaliście na bobra w M-ce, patrzcie to :)

 

W mojej ocenie tu bardziej pasuje i już tak nie razi.

W m-ce zeszkaradził piękne auto, tu wiele nie zmienił, Suvy BMW piękne nie były, więc dużej zmiany nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Adi napisał:

 

W mojej ocenie tu bardziej pasuje i już tak nie razi.

W m-ce zeszkaradził piękne auto, tu wiele nie zmienił, Suvy BMW piękne nie były, więc dużej zmiany nie widzę.

Nie mogłem się przekonać, ale szczerze zaczął mi się podobac ten nowy grill w M3 i M4 ,a F80 nagle zaczęło wyglądać staro. Ludzie się przekonają imo. Większym problemem G80 jest waga ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2020 o 10:31, skwaro napisał:

Narzekaliście na bobra w M-ce, patrzcie to :)

Nie ma to jak zaprojektować elektryka z przerośniętym grillem :facepalm: Kolejny ukłon w stronę Chińczyków. Może liczą na to, że ich wykupią i tak to się może skończyć. 
Sami twierdzą, że to nie jest BMW i tutaj trzeba przyznać rację :biglol:

Zrobił się off top ;) 

 

3FFF6257-48CD-47CB-981A-79666D7634F5.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 20:55, Tomek Tomko napisał:


Materiał od Toyoty. GR Yaris oczami inżynierów. Baaaaaardzoooo wartościowy film.

zamowione, zaliczka poszła, odbiór marzec/kwiecień  2021 produkcja 2021. :) Jaram się :) 

  • Super! 7
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, carfit napisał:

zamowione, zaliczka poszła, odbiór marzec/kwiecień  2021 produkcja 2021. :) Jaram się :) 

 

Kurde też się zastanawiam. Miałeś jazdę próbną? Jak się wyrwę z kwarantanny to muszę iść się przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tinuviel napisał:

Miałeś jazdę próbną?

Nie , kupuję w ciemno, nawet go na oczy nie widziałem, ale ufam moim przyjaciołom :) . To auto i tak jak odbiorę to idzie na ceramikę, zabezpieczenie podwozia aby nie rdzewiał, koc i w garaż :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:

zamowione, zaliczka poszła, odbiór marzec/kwiecień  2021 produkcja 2021. :) Jaram się :) 

 

Jak na świeże zamówienie bardzo optymistyczny termin dostałeś, zamawiałem w pierwszym dniu tj. 4 maja, termin był listopad/grudzień, dostałem w zeszłym tygodniu info o opóźnieniu na luty 2021. Podobno pierwsze egzemplarze pojawiają się w PL na dniach, ale tylko jako pokazowe dla dealerów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Nie , kupuję w ciemno, nawet go na oczy nie widziałem, ale ufam moim przyjaciołom :) . To auto i tak jak odbiorę to idzie na ceramikę, zabezpieczenie podwozia aby nie rdzewiał, koc i w garaż :) 

 

Nie no jak pod koc. Nie godzi się;) Myślisz że będzie jak z Samurajem?

 

Godzinę temu, vexus napisał:

 

Jak na świeże zamówienie bardzo optymistyczny termin dostałeś, zamawiałem w pierwszym dniu tj. 4 maja, termin był listopad/grudzień, dostałem w zeszłym tygodniu info o opóźnieniu na luty 2021. Podobno pierwsze egzemplarze pojawiają się w PL na dniach, ale tylko jako pokazowe dla dealerów... 

 

mi we wrocławiu mówili że będą mieć testową sztukę ale to pytałem z 2 miesiące temu.

Edytowane przez Tinuviel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubanow napisał:

A ja mam nadzieje ze ta yaris'ka osiagnie na tyle duzy sukces ze zrobią coś podobnego z Corollą. Bo jednak yaris to maluszek a tutaj jeszcze jest tylko w nadwoziu 3 drzwiowym

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

To jedno a dwa ze nie ma prawię żądnego bagażnika a to sprawia że to jest praktycznie auto tylko do zabawy i jako kolejne w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kubanow napisał:

A ja mam nadzieje ze ta yaris'ka osiagnie na tyle duzy sukces ze zrobią coś podobnego z Corollą. Bo jednak yaris to maluszek a tutaj jeszcze jest tylko w nadwoziu 3 drzwiowym

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Nie sądze póki co, myśle że to zrobili ze względu na Yarisa WRC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...