Jump to content

Hot Hatch Hysteria

Recommended Posts

Nie mogą przecież być z mocą gorsi od Mercedesa który ma 421 :)

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mój ci on!   Może i nie zupełnie hot-hatch, ale to jest autko, które bardzo mi przypadło do gustu i na które od dawna ostrzyłem zęby    Udało się wyrwać jedną z ostatnich nie-hybryd

Focus RS mk3   Popełniłem tutaj małą recenzję po najechaniu 10 000 km więc idąc za ciosem chciałbym podzielić się moimi wrażeniami po 30 000 km.   Zacznijmy od sprawy najbardziej w

Z tymi cyframi aut cywilnych juz tak jest.Ja tez ugotowałam sportowy dyfer w Audi S4 i to na śniegu.Wystarczylo ze auto szło cały czas bokiem po owalu przez jakiś czas.Trzeba było zaparkować poczekać

Posted Images

Godzinę temu, Kukson napisał:

ja tam uważam że Audi może być gorsze od Mercedesa:P A na poważnie to pewnie wszystko zależy co tym razem przy kielichu sobie poustalają czy któryś ma być mocniejszy, czy dokładnie tej samej mocy czy co

2 godziny temu, Kukson napisał:

Także dadzą 422 ;) 

RS3 420 KM i śladem większych braci i Mercedesa będzie mocniejsze Performance 450 KM

13 godzin temu, Durbos napisał:

RS3 420 KM i śladem większych braci i Mercedesa będzie mocniejsze Performance 450 KM

Brzmi ciekawie. Jeśli się to potwierdzi to warto poczekać ;) 

Teraz to i tak fabryka stoi, wiec gdyby nawet już teraz był to musiałbyś czekać:P

To prawda ale mysle ze nie beda gonic Mercedesa bo ani z RS4 ani RS6 tego nie zrobili. W sumie to i tak nie ma znaczenia wazniejsze zeby NAD haldexem popracowali.

• Upvote 1
16 godzin temu, turdziGT napisał:

W sumie to i tak nie ma znaczenia wazniejsze zeby NAD haldexem popracowali.

A co jest złego w "haldexie Audi"?

Nic ale AMG troche podnioslo poprzeczke ze swoim rozwiazaniem.

7 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

Cos bardziej przyziemnego... trwaja testy i20N na Ringu, pojawiaja sie kolejne rendery

https://www.autoevolution.com/news/hyundai-i20-n-accurately-rendered-is-the-next-big-thing-in-small-hot-hatchbacks-142244.html

hyundai-i20-n-accurately-rendered-is-the-next-big-thing-in-small-hot-hatchbacks-142244_1.jpg

To moze byc swietnie auto. Z wygladu cymes i mam nadzieje ze bedzie jezdzil jak wiekszy Brat.

56 minut temu, turdziGT napisał:

To moze byc swietnie auto. Z wygladu cymes i mam nadzieje ze bedzie jezdzil jak wiekszy Brat.

Belka z tylu, prawdopodobnie brak aktywnego zawieszenia i el.szpery... zobaczymy, jak to jezdzi, no i przede wszystkim, jak wycenia to auto

Mnie tam sie podoba stylistyka zewn., natomiast srodek zwyklej wersji jest... dosc ciekawy :upside-down-face_1f643-small:

4 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

Belka z tylu, prawdopodobnie brak aktywnego zawieszenia i el.szpery... zobaczymy, jak to jezdzi, no i przede wszystkim, jak wycenia to auto

Mnie tam sie podoba stylistyka zewn., natomiast srodek zwyklej wersji jest... dosc ciekawy :upside-down-face_1f643-small:

Zobaczymy poprzednia generacja Fiesty ST tez prosta jak budowa cepa a auto mega.Z wyglądu tez mnie leży.

Edited by turdziGT
W dniu 24.03.2020 o 20:44, dirkdiggler napisał:

O jaki związek z tematem wątku chodzi?

bo właściciel supry po kolizji przesiadł się na A45B)

Edited by Dymian
25 minut temu, QbaqBA napisał:

A to haldex wyjeżdża, czy rozkład masy?

Kierowca ;)

• Haha 1
4 godziny temu, QbaqBA napisał:

Ryje strasznie. 

W sumie jeździ się jak FWD a próba latania bokami kończy się żenująco plującym przodem. 

• Like 1
  • Upvote 2
5 godzin temu, QbaqBA napisał:

Oczywiście głównie przez ciężki silnik wiszacy na nosie, ale nie skorygujesz tego nadsterownoscia i gazem bo w haldexie max 50% mocy na tyl idzie o ile się nie mylę.

Mam wrazenie ze opisujecie haldexa z przed 20 lat :) 

W obecnym RS3 od 50-100 % moze byc przekazane na tyl i zaden tam silnik nie jest ciezki bo jest caly z aluminium.  Trzeba tez pamietac ze to auto z przed paru lat i porownywanie go do nowej A-klasy jest troche nie niesprawiedliwe. Oczywiscie haldex ma wady i ma tendencje do podsterowności ale to w tej chwili urban legend. 

Dla przeciętnego kierowcy ciezkie do wykrycia a ekspert potrafi sie tym pobawić.

• Downvote 1
6 godzin temu, chojny napisał:

Ryje strasznie. 

W sumie jeździ się jak FWD a próba latania bokami kończy się żenująco plującym przodem. 

Podobne stwierdzenie jak, blondynki są głupie....

Godzinę temu, chojny napisał:

To wygląda iście żenująco :D

Czy naprawdę (oprócz ręcznego lub jakiejś mocnej kontry na wejściu) nie da się tam zrobić nic żeby to zaczęło iść bokiem?

Szczególnie, że tam jest mokro...