Jump to content

Hot Hatch Hysteria

Recommended Posts

18 godzin temu, turdziGT napisał:

No....to chyba najlepsze podsumowanie czym STI było kiedyś a czym się stało 

by dorwał GC8 dopiero by go zaskoczyło jakby odkrył przycisk Bright, skoro tu fascynuje go DCCD czy IC Spray:biglol:

• Replies 10.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mój ci on!   Może i nie zupełnie hot-hatch, ale to jest autko, które bardzo mi przypadło do gustu i na które od dawna ostrzyłem zęby    Udało się wyrwać jedną z ostatnich nie-hybryd

Focus RS mk3   Popełniłem tutaj małą recenzję po najechaniu 10 000 km więc idąc za ciosem chciałbym podzielić się moimi wrażeniami po 30 000 km.   Zacznijmy od sprawy najbardziej w

Jako przywołany do tablicy nieco się wypowiem     7 lat jeździłem Imprezą GT, teraz od 1,5 roku jeżdżę Focusem RS MK3. Gdy rozglądaliśmy się za czymś fajnym, z napędem na cztery koła, RS ma

Posted Images

U mnie przeciwnie - lubię czasem zajrzeć na jego kanał, bo często są tam samochody, których u mnie na ulicy pewnie nigdy nie zobaczę.

• Upvote 1
7 minut temu, H4lik napisał:

U mnie przeciwnie - lubię czasem zajrzeć na jego kanał, bo często są tam samochody, których u mnie na ulicy pewnie nigdy nie zobaczę.

Ja tez ogladam go bardzo czesto dla rozrywki.

7 godzin temu, radekk napisał:

by dorwał GC8 dopiero by go zaskoczyło jakby odkrył przycisk Bright, skoro tu fascynuje go DCCD czy IC Spray:biglol:

Mysle ze w GTeku to by go jeszcze pare rzeczy zaskoczylo.

Ale to na co Warto zwrocic uwage to to ze powiedzal jedno bardzo wazne z danie z ktorym  ciezko sie nie zgodzić. Mianowicie inżynierowie projektujący STI MY 2015 powinni sie przejechać tym autem zeby lepiej zrozumieć czy STI kiedys było a czego ewidentne nie zrobili :)

Ktore bo sporo ich było i te lepsze i te gorsze :) 

1 godzinę temu, miki84 napisał:

https://amazon.cartests.net/2020/01/28/2022-mazda-rx-9-zapowiada-sie-rewelacyjnie/

Nie wiem czy hatch, ale na pewno hot:)

Gdyby w takiej wersji jak ta wizualizacja weszła do produkcji...

Mazda Rx 9 2.png

Mazda rx9.jpg

Mazda Rx 9 3.jpg

Wyglada jak przerobka RX-8, znacznie ladniej wygladal by nastepca ostatniej RX-7, ktora byla chyba najladniejsza mazda w histori.

• Upvote 1

Przód niezły, z boku trochę jak 3200GT ale światła tylne mocno załamane. Powinna byś skowyrna dupka a jest dramat i depresja. 

Przód jak Matsuoka Orochi ze zmienionymi lampami na ledy, a z tyłu jakby zabrakło pomysłu na spójne połączenie linii nadwozia i linii świateł, przez co wygląda smutnie i słabo...

• Upvote 1
8 godzin temu, VEC napisał:

Przecież to jest przeróbka na bazie Maserati Gran Turismo :rolleyes:

I to nieudolna

Ciekawe wyniki. BTW ale to M2 jest ciezkie wazy tyle co AWD  A klasa 

11 minut temu, turdziGT napisał:

Ciekawe wyniki. BTW ale to M2 jest ciezkie wazy tyle co AWD  A klasa 

To nie jest już najnowsza konstrukcja, silnik 3l i inne podzespoły z M3 też swoje ważą. Ale bekę z golfa i Audi musieli sobie zrobić :biglol:

W dniu 8.02.2020 o 21:45, Houdini napisał:

To nie jest już najnowsza konstrukcja, silnik 3l i inne podzespoły z M3 też swoje ważą. Ale bekę z golfa i Audi musieli sobie zrobić :biglol:

ale i tak z rolki deklasuje konkurencje awd, na suchym tez a45s i rs3 az tak by nie odjechaly