Jump to content
BartZ

Hot Hatch Hysteria

Recommended Posts

6 minut temu, radekk napisał:

W Poznaniu już jest.

Clubman widziałem że jest, już dzisiaj nie mialem czasu wchodzić pytać. Pójdę za jakieś 2 tygodnie jak może będzie już 135 do jazd to za jednym zamachem wejdę do Mini, zważywszy że mam w jednym budynku.

Konfig Mini zrobiłem i wyszło mi ok 20 tys mniej, ale jakoś nie do końca mnie przekonuje ten karawan już bardziej mi leży Countryman. Tyle że przynajmniej jakiś niecały rok temu jak oglądałem to jednak jakościowo odbiegało trochę od BMW.

masz rację,  z jednej strony 20 tys taniej ale z drugiej ten design clubmana jakoś mnie nie przekonuje do końca, BMW dużo fajniejsze, szczególnie w środku widać sporą  różnicę w jakości na korzyść BMW, ciężki dylemat.....

wiec właśnie, dla mnie te 20 tys już to nie taka spora różnica, dokładnie chyba 17 mi wyszło, kwestia jeszcze ceny końcowej, finansowania, bo może okazać się że ostatecznie wyjdzie jeszcze mniej. Biorąc pod uwagę że 1ka bardziej mi się podoba i z zewnątrz i w środku, jakościowo też jest, przynajmniej wizualnie lepsza. Wiec jeśli bym się decydował to wolałbym dołożyć niż codziennie wsiadać i mówić sobie to nie denerwuje, to mi się nie podoba. Dla mnie obecnie jeden dyskwalifikujący powód to że brakuje mi kilku cm na długości żeby deskę snowboardową włożyć do środka<_<

Dla mnie Miniak wydaje się ciekawszym autem. Przynajmniej nie wygląda jak Focus:P Wnętrze THE 1 jest jednak fajne, więc pewnie też miałbym dylemat :P

Edited by Zyzol

Tak, jak w ogólnej rozciągłości wolę, z niemieckiej trójki właśnie BMki, to do jedynki się nie mogę przekonać, ma coś zepsutego w wyglądzie, tak jak jej poprzedniczka i np. pierwsze X3- najbrzydsze BMW ever.

W tym segmencie zdecydowany wg mnie lider to..merc.

Merc też bardziej mi się podoba, do wnętrza też bym się przyzwyczaił, jedynie co mi się rzuciło w oczy to jakość, przynajmniej w jakiejś zwykłej wersji plastiki jak dla mnie były jak z zabawek z Chin z końcówki lat 80tych. BMW jak dla mnie dużo lepiej pod tym względem wypada

Również Merc mi się podoba , wnętrze itd ale ceny poszły również znacząco w górę.

A35 jak jakiś czas temu konfigurowałem wychodziło trochę drożej niż M135, a chyba ze względu na pakiety coś więcej tam brałem, ale różnica nie była chyba jakaś znacząca

Dzisiaj oglądałem A klasę, wprawdzie nie AMG, tylko jakąś zwykłą, ale powiem że naprawdę fajny samochód i chyba bardziej przypadła mi do gustu niż nowa 1ka od BMW. Wcale mi te tablety nie przeszkadzały, a możliwość konfiguracji wskaźników jest ogromna i powiem że naprawdę Mercedes to fajnie rozwiązał. Zobaczę jeszcze podczas jazdy jak to się sprawuje, ale póki co stwierdzam że cyfrowe wskaźniki fajniejsze niż nawet w Audi Virtual Cockpit

W ogóle dzisiaj ruszyła możliwość konfigurowania A 45/S

Tylko 300kpln

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Godzinę temu, radekk napisał:

Dzisiaj oglądałem A klasę, wprawdzie nie AMG, tylko jakąś zwykłą, ale powiem że naprawdę fajny samochód i chyba bardziej przypadła mi do gustu niż nowa 1ka od BMW. Wcale mi te tablety nie przeszkadzały, a możliwość konfiguracji wskaźników jest ogromna i powiem że naprawdę Mercedes to fajnie rozwiązał. Zobaczę jeszcze podczas jazdy jak to się sprawuje, ale póki co stwierdzam że cyfrowe wskaźniki fajniejsze niż nawet w Audi Virtual Cockpit

Nowa A klasa jest na prawde fajna.Mnie tez te tablety jakos nie wasza.Kwestia przyzwyczajenia.

• Like 1

Bardzo fajna tylko Turdzi ta cena to z kosmosu

Edited by tomekmix

Faktycznie jedyna rzecz która dla mnie jakoś nie współgra z tym wnętrzem to dźwignia kierunkowskazów/wycieraczek i zmiany biegów, jakoś wizualnie ten plastik odstaje od reszty, ale ogólnie nie ma do czego się przyczepić. A to że można zmienić grafikę zegarów, do tego zmienić każdy oddzielnie co ma wyświetlać w każdym wskaźniku, co pomiędzy "zegarami" naprawdę mistrzostwo.

Gdyby nie jeden mankament który oferuje Audi w S/RS3 i BMW w nowej 1 to chyba bym był zdecydowany, może niekoniecznie na 45AMG jako daily, ale na 35AMG pewnie tak:unsure:

Edited by radekk

W zeszłym tygodniu miałem okazje wykonać jazdę testową A35 AMG w sedanie i muszę przyznać, że ostatnio tak dobrze bawiłem się w moim byłym WRXie. To jest genialne auto na daily drive a osiągi są aż zbyt łatwo dostępne - to auto robi wszystko za nas - wystarczy wycelować w asfalt a nawet przy jakiejś absurdalnej prędkości A35 pojedzie jak po sznurku.
Wnętrze dla mnie to jest bajka - tak właśnie powinny wyglądać współczesne auta.
Jedyne czego brakowało to foteli AMG bo te standardowe są moim zdaniem nieadekwatne do reszty auta.

e064908dbf30636230bddb161da9460d.jpg

• Upvote 4

36 minut temu, faza20 napisał:

to auto robi wszystko za nas

To dobrze? :) 

13 godzin temu, tomekmix napisał:

Bardzo fajna tylko Turdzi ta cena to z kosmosu

No cena tak ale ja mowie nawet o zwyklej A klasie.

W dniu 13.07.2019 o 01:28, Zyzol napisał:

To może być najciekawsza wersja nadwoziowa

A73BC572-F3BE-43C7-9D31-BD0136C96917.jpeg

coś chyba nie do końca poszło jak powinno... :) 

9C331D1B-58D7-4958-8155-48FF664D90E4.jpeg

65198318-EAB7-498A-A2CA-F2AD8306B1AE.jpeg

464E00E0-A655-4548-8DE5-462E3C820B08.jpeg

3F82E0E1-91BD-44E8-88B8-C941E6F950DD.jpeg

A2AE4B04-9EF0-49E2-BD52-24903F7D9376.jpeg

Edited by Zyzol

T jak tragedia.

• Upvote 1

bok zerżnięty z alfy giuli, ale tył to jest totalna padaka

Wole jako Hatchback 

Dzisiaj w BMW o tym rozmawialiśmy, ale jeszcze nie widzieliśmy tych zdjęć, coś czuje że do tematu ze mną nie wrócą:biglol:

takie trochę X4 tylko na końcu hali produkcyjnej ktoś postawił ciągarkę, później żeby nie było wrzucili stertę kamieni żeby siadła i mamy 2 kupe z akcentem na to "k"

Mka

M jak maszkara. 

to naprawde forum petrol-head'ow? :huh:

tyle sie rozpisaliscie o wygladzie tej Bemki, ale nikt nie napisal, ze to jest... FWD :facepalm:

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1