Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Izotom napisał:

Naprawdę podoba się Wam to auto, zwłaszcza w środku, zwłaszcza tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu?

 

No niestety Mercedes w środku jest beznadziejny, tak stylistycznie jak i jakościowo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Izotom napisał:

Chyba jestem już starym dziadem. Szkoda, że nie można brać ze sobą tego wyświetlacza, mógłby służyć jako laptop B)

 

W naszym wieku jeszcze by nam wypadł z rąk i nigdzie byśmy nie pojechali. 

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

 

No niestety Mercedes w środku jest beznadziejny, tak stylistycznie jak i jakościowo. 

 

 

Dla mnie nowa A klasa w srodku wyglada bardzo dobrze, a tez juz najmlodszy nie jestem :P 

Edytowane przez viggen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, viggen napisał:

Jeszcze nie potrzebuje :P

 

 

No sam widzisz że nie widzisz. 

 

Żart oczywiście, kwestia gustu i tyle, dla mnie bardzo tandetnie i plastikowo. 

 

Słabe wnętrza nie pasują do bardzo udanych stylizacji nadwozia, bo tu Merc robi obecnie genialna robotę. BMW się stara i rożnie to wychodzi a w Audi nuda straszna. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Izotom napisał:

Naprawdę podoba się Wam to auto, zwłaszcza w środku, zwłaszcza tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu?

To nie moja estetyka:

Pisałem już, że festyn, ale myślę, że z czasem bym się przyzwyczaił. Sąsiad kupił niedawno CLA i jest zachwycony. Także wnętrzem.

To, co mi się rzuciło w oczy - ta wersja nadwoziowa ma niewiele wspólnego z kompaktem, jest wielkości segmentu D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zyzol napisał:

To, co mi się rzuciło w oczy - ta wersja nadwoziowa ma niewiele wspólnego z kompaktem, jest wielkości segmentu D.

 

W różnicy pomiędzy tym, że wygląda jak D a w rzeczywistości jest małym kompaktem jest własnie dysonans, o którym pisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

 

No sam widzisz że nie widzisz. 

 

Żart oczywiście, kwestia gustu i tyle, dla mnie bardzo tandetnie i plastikowo. 

 

Słabe wnętrza nie pasują do bardzo udanych stylizacji nadwozia, bo tu Merc robi obecnie genialna robotę. BMW się stara i rożnie to wychodzi a w Audi nuda straszna. 

Ciężko Cię zadowolić. Moze trzeba mieć trochę mniejsze oczekiwania ?

 

Wiesz jaka jest zaletą nudnych wnętrz w BMW i Audi ? Ano taka że wpadasz do auta które ma 5 czy 10 lat i wygląda OK , gdzie takie powymyslane dziś jest modne a jutro już nie i myślę że na tym najbardziej Mercedes się przejedzie.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, turdziGT napisał:

Ciężko Cię zadowolić. Moze trzeba mieć trochę mniejsze oczekiwania ?

 

Wiesz jaka jest zaletą nudnych wnętrz w BMW i Audi ? Ano taka że wpadasz do auta które ma 5 czy 10 lat i wygląda OK , gdzie takie powymyslane dziś jest modne a jutro już nie i myślę że na tym najbardziej Mercedes się przejedzie.

Ale jak sie ma na tym przejechać? Dla nich sie liczy tu i teraz, co Mercedesa obchodzi to że za 10lat ich wnętrza się może nie będą podobać? 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, viggen napisał:

co Mercedesa obchodzi to że za 10lat ich wnętrza się może nie będą podobać? 

To samo do obchodzi Alfę (z innych powodów): to, ze nie trzymają wartości. Jeśli będzie niska cena używanych to nowe będą mniej kupowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

To samo do obchodzi Alfę (z innych powodów): to, ze nie trzymają wartości. Jeśli będzie niska cena używanych to nowe będą mniej kupowane

 

Alfa jak alfa ale takiej utraty wartości używanych  jak Subaru na SBD to chyba nie odnotowała zadna marka,  a co do tego wnętrza moim zdaniem to wcale nie jest powiedziane że za 10 lat nikt tego nie będzie chciał kupować... rownie dobrze może być tak ze mniej popularne będą klasyczne wzorce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, viggen napisał:

Ale jak sie ma na tym przejechać? Dla nich sie liczy tu i teraz, co Mercedesa obchodzi to że za 10lat ich wnętrza się może nie będą podobać? 

W taki sposob ze design robi się szybko stary. To trochę tak jak Ford czy PSA. Zwariowane linie modne dwa lata a potem na śmietnik i zmiana koncepcji o 180 stopni.BMW i Audi są pod tym względem bardzie konserwatywne. Nudne może i tak dzięki temu wyglądają nadal OK to też jeden z czynników dlaczego trzymają ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault chce mocno coś udowodnić Hondzie. 

 

Following its triumph at the Nurburgring in May, the new Renault Megane Trophy-R has now set the front-drive production lap record at Spa-Francorchamps, too. Its time of 2mins 48secs is good enough to take a five-second bite out of the previous record holder, the FK8 Honda Civic Type R.

 

https://www.pistonheads.com/news/ph-eurocars/megane-trophy-r-clinches-spa-fwd-record/40651

 

Screenshot_20190725-214616_Facebook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z najlepszych silników na rynku więc była by szkoda. Jezdzilem parę tygodni temu RS3 po torze i za każdym razem jak do niego wsiadam to robię WOW co za silnik i dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...