Jump to content

Hot Hatch Hysteria

Recommended Posts

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mój ci on!   Może i nie zupełnie hot-hatch, ale to jest autko, które bardzo mi przypadło do gustu i na które od dawna ostrzyłem zęby    Udało się wyrwać jedną z ostatnich nie-hybryd

Focus RS mk3   Popełniłem tutaj małą recenzję po najechaniu 10 000 km więc idąc za ciosem chciałbym podzielić się moimi wrażeniami po 30 000 km.   Zacznijmy od sprawy najbardziej w

Z tymi cyframi aut cywilnych juz tak jest.Ja tez ugotowałam sportowy dyfer w Audi S4 i to na śniegu.Wystarczylo ze auto szło cały czas bokiem po owalu przez jakiś czas.Trzeba było zaparkować poczekać

Posted Images

@matros1 masz info kiedy wchodzi do produkcji/sprzedaży ? 

Godzinę temu, matros1 napisał:

CLA 45 AMG kombi

mercedes-amg-cla-45-shooting-brake-20191.jpg

mercedes-amg-cla-45-shooting-brake-2019.jpg

mercedes-amg-cl1a-45-shooting-brake-2019.jpg

mercedes-amg-cla-45-shoo1ting-brake-2019.jpg

Fajny ale jedeli tak ciasny jak poprzednik to ciezko nazwac prawdziwym kombi.

2 godziny temu, carfit napisał:

@matros1 masz info kiedy wchodzi do produkcji/sprzedaży ? 

Pricing and availability for the 2020 Mercedes-AMG CLA 45 Shooting Brake will be revealed at a later date.

https://www.motor1.com/news/360216/mercedes-amg-cla-45-shooting-brake/

Strzelam że na jesieni będzie można zamawiać.

10 godzin temu, matros1 napisał:

CLA 45 AMG kombi

mercedes-amg-cla-45-shooting-brake-20191.jpg

mercedes-amg-cla-45-shooting-brake-2019.jpg

mercedes-amg-cl1a-45-shooting-brake-2019.jpg

mercedes-amg-cla-45-shoo1ting-brake-2019.jpg

Ten rekini ryjek jak w 635csi jest genialny. Aż dziwne że zamiast BMW to własnie Mercedes poszedł w tą stronę. 

Teraz, Kukson napisał:

Trochę lepiej wygląda te kombi niż poprzednik.

Problemem może być już wcześniej wspomniany rozmiar. Na zdjęciach wygląda rewelacyjnie, zobaczymy jak będzie wyglądał na drodze, bo CLA było dość... śmieszne.

jezeli rozmiarowo to bedzie +/- jak Kia Proceed, to bedzie w sam dla rodziny z podrastajacymi dzieciakami - nie kazdy potrzebuje stodoly z rozmiarem Superba/E-klasy/5er kombi

• Upvote 1
9 minut temu, eddie_gt4 napisał:

jezeli rozmiarowo to bedzie +/- jak Kia Proceed, to bedzie w sam dla rodziny z podrastajacymi dzieciakami - nie kazdy potrzebuje stodoly z rozmiarem Superba/E-klasy/5er kombi

Dokładnie. Wcześniejszemu CLA brakowało dosłownie kilku centymetrów tu i ówdzie aby wyglądać solidniej i poważniej na drodze. 

Obecne na papierze jednak sporo większe. C117 4640 mm długości, C118 4809 mm. Na szerokości przyrost o 5 cm, rozstaw osi o 3 cm

14 godzin temu, chojny napisał:

Na zdjęciach wygląda rewelacyjnie, zobaczymy jak będzie wyglądał na drodze, bo CLA było dość... śmieszne.

Czyli jednak nie każde

Cytat

Kombi to zło "by default".

1 minutę temu, kozeek napisał:

Czyli jednak nie każde

To ze coś jest ładne nie znaczy ze nie jest złe. 

14 godzin temu, chojny napisał:

Dokładnie. Wcześniejszemu CLA brakowało dosłownie kilku centymetrów tu i ówdzie aby wyglądać solidniej i poważniej na drodze. 

Yyyy chyba bardziej żeby być praktyczniejszym samochodem

14 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

To prawda ale poprzednie CLA było zdecydowanie za małe dla rodziny 2+2 nawet z dorastajscymi dziećmi.

Cytat

To prawda ale poprzednie CLA było zdecydowanie za małe dla rodziny 2+2 nawet z dorastajscymi dziećmi.

Każdy obecnie produkowany, 5 miejscowy samochód, może być wystarczający dla rodziny 2+2. Wystarczy nie zabierać ze sobą całego dobytku.

47 minut temu, turdziGT napisał:

raczej na pewno CLA będzie miało środek taki sam jak A klasa, z tyłu może być mniej miejsca przez opadający dach

Naprawdę podoba się Wam to auto, zwłaszcza w środku, zwłaszcza tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu?

To nie moja estetyka:ZdjCLAinside.jpeg.e2d1a8171ec6b8352c27bec77513d125.jpeg

I nie mam na myśli Pani.

• Upvote 3