Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, turdziGT napisał:

Zawsze uważałem ze Ferrari srerrari , Maserati czy Lambo to auta dla pozdrów.Chesz sportowe auto ktore zawsze działa to jest tylko jedno i jest nim Porsche :) 

Kiedyś w starym Top Gear Clarkson, Hammond i May testowali trzy auta w Hiszpanii, Ferrari, McLarena i Audi R8. Zgodnie stwierdzili że Audi wygrało wszystkie konkurencje i że jest najlepsze. A potem spytali które auto by kupili. Wszyscy trzej zgodnie stwierdzili że Ferrari. Z tym Porsche jest jak z R8 z testu. Wygrywa we wszystkich konkurencjach. Ale i tak wolałbym Ferrari :)

Edytowane przez skwaro
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie, że samochody typu Lambo, Porsche, Ferrari, Audi (inne niż S3, S1, RS3 etc.) tak średnio pasują do tego wątku ;) ?

Nie byłoby lepiej stworzyć osobny wątek dla całej reszty?

Już nawet "Co po STI 15?" będzie lepiej pasować niż ten wątek ;)

Edytowane przez yak
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Than_Junior napisał:

eeee tam, za slabo sledzisz ten watek :mrgreen: Kiedys sie tu przewinal nawet chyba Ford F-150 Raptor...

 

 

Na 2 osoby, z tylu troche miejsca na bagaż. Pasuje do tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kukson napisał:

Ciekawe kto najszybszy? ;)

 

Musze się przejechać tym Civicem, nieprawdopodobna jest ta różnica, jakby porównali GTi z dieslem. 

 

W VW powinni się podrapać mocno po głowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie jest tak, że o ile Civic jest traktowany/reklamowany jako "broń" na tor, to Golf to zupełnie inny target?

Ja mam wrażenie, że VW nawet nie ukrywa tego, że Golf to po prostu szybszy...Golf :) i nie będzie bił żadnych rekordów na trasach.

Czy to dobrze (postępowanie VW) to nie mi oceniać, ale faktycznie raczej taki jest ten samochód.

 

P.S. Żeby nie było, absolutnie nie jestem fanboyem Volkswagena, wręcz przeciwnie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, yak napisał:

A przypadkiem nie jest tak, że o ile Civic jest traktowany/reklamowany jako "broń" na tor, to Golf to zupełnie inny target?

Ja mam wrażenie, że VW nawet nie ukrywa tego, że Golf to po prostu szybszy...Golf :) i nie będzie bił żadnych rekordów na trasach.

Czy to dobrze (postępowanie VW) to nie mi oceniać, ale faktycznie raczej taki jest ten samochód.

 

P.S. Żeby nie było, absolutnie nie jestem fanboyem Volkswagena, wręcz przeciwnie :)

 

Czyli idealny, szybki i wygodny dupowozik bez ambicji na zwyciężanie na torze. 

 

W sumie słuszna koncepcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

Czyli idealny, szybki i wygodny dupowozik bez ambicji na zwyciężanie na torze. 

 

W sumie słuszna koncepcja. 

 

i pewnie dlatego tak dobrze sie sprzedaje (np. jak ostatnio bylem w Wa-wie, to bylem przyjemnie zdziwiony iloscia napotkanych R'ek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, chojny napisał:

 

Czyli idealny, szybki i wygodny dupowozik bez ambicji na zwyciężanie na torze. 

 

W sumie słuszna koncepcja. 

Dokładnie tak :)

I w tej roli sprawdza się wyśmienicie, a że do tego Haldex to żyć nie umierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Czyli idealny, szybki i wygodny dupowozik bez ambicji na zwyciężanie na torze. 

 

 W sumie słuszna koncepcja. 

Było już w tym wątku, że super-hiper HH już dawno odbiegły od tradycyjnej definicji tego typu aut. VAG-i, które występują nawet w wersji kombi, pewnie są najbliżej tradycji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, matros1 napisał:

Środek jak to w nowych Mercedesach, styl jarmarczno-bazarowy

 

Odpust na całego, to styl który można uznać w KIA za przełomowy i trendy ale Mercedesowi zwyczajnie nie przystoi. 

 

Choć z drugiej strony auto skierowane do 30 latków więc powinni być zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, chojny napisał:

 

Odpust na całego, to styl który można uznać w KIA za przełomowy i trendy ale Mercedesowi zwyczajnie nie przystoi. 

 

Choć z drugiej strony auto skierowane do 30 latków więc powinni być zadowoleni. 

Dokladnie to inna grupa kliena niz 50letnie  dziady.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...