Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi z włókna węglowego, ceramiczne hamulce. Cuda ma ta meganka... I cena podobno 48k funtów. Ciekawe jaki czas by Honda z tymi bajerami zrobiła. Żółty Type R już latal po torze i myślę że Japończycy szybko odpowiedzą. 

received_2167171216737914.jpeg

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zelazny napisał:

Felgi z włókna węglowego, ceramiczne hamulce. Cuda ma ta meganka... I cena podobno 48k funtów. Ciekawe jaki czas by Honda z tymi bajerami zrobiła. Żółty Type R już latal po torze i myślę że Japończycy szybko odpowiedzą. 

received_2167171216737914.jpeg

 

I dziękuję dlatego te czasy między bajki można sobie wsadzić 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, turdziGT napisał:

 

I dziękuję dlatego te czasy między bajki można sobie wsadzić 

To jest fotka samochodu testowego a nie tego który bił rekord ;)

 

Inna rzecz że bicie rekordów na ringu to takie trochę bicie piany. Do tego bez szansy na weryfikację uczciwości takiego pomiaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, matros1 napisał:

Inna rzecz że bicie rekordów na ringu to takie trochę bicie piany

dokładnie , tylko jak dobrze pamietam zapoczątkowało tą wojnę właśnie Renault gdzie chcąc konkurować z Focusem RS MKII przywieźli na Nurburgring sztab inżynierów , opony Cup , inny zawias , więc te wyniki są o kant d. rozbić , ale magia wyniku niestety działa ....... bo to jeden z punktow dla sprzedawców aut , aby pokazać jakie to Renault szybkie na tle konkurencji , to że nie ma nic wspólnego z serią to już inna inszość . 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, carfit napisał:

dokładnie , tylko jak dobrze pamietam zapoczątkowało tą wojnę właśnie Renault gdzie chcąc konkurować z Focusem RS MKII przywieźli na Nurburgring sztab inżynierów , opony Cup , inny zawias , więc te wyniki są o kant d. rozbić , ale magia wyniku niestety działa ....... bo to jeden z punktow dla sprzedawców aut , aby pokazać jakie to Renault szybkie na tle konkurencji , to że nie ma nic wspólnego z serią to już inna inszość . 

 

I wlasnie dlatego nie rozumiem ludzi, ktorzy wybierajac sobie auto typu HH tak bardzo podniecaja sie tymi wynikami na Ringu... ^_^

 

Zmieniajac temat - ostatnio zobaczylem na zywo i naprawde fajnie to wygladalo i nawet niezle brzmialo

 

 

20190523_142820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
I wlasnie dlatego nie rozumiem ludzi, ktorzy wybierajac sobie auto typu HH tak bardzo podniecaja sie tymi wynikami na Ringu... 
 
Zmieniajac temat - ostatnio zobaczylem na zywo i naprawde fajnie to wygladalo i nawet niezle brzmialo
 
 
20190523_142820.thumb.jpg.20c0cbcf2eb7e81a35d27468c536acb9.jpg

Testowałem i na drodze i na lotnisku , genialny wóz !!!!! Sama przyjemność z jazdy !!! 1000 kg robi robotę :)
a64d1b1df621c149b436560c8b9e8a09.jpg
ff3ff0b8594c043bf13a50565e966a46.jpg
4f34934dc69f949f943d950ad7c0bbcc.jpg
f8f33163fa73574a7945c01a28931b8a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, eddie_gt4 napisał:

a przy 250 KM to musi byc rakieta!

no jest , dodatkowo mega nisko środek cieżkości , i jeździ sie jak gokardem ! na evencie mialem Michała Kościuszko na prawym , więc jeszcze sporo podpowiedział , naprawdę mega frajda ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ponton500 napisał:

A mozna nie chciec Porsche? ;)

No wlasnie? Ostatnio mialem przyjemność przez weekend pojeździć caymanem 718 i poza małym turbo lagiem to auto jest rewelacyjne, nie jeździłem nigdy czymś co by tak dobrze się prowadziło. Nie wiem jak brzmiało 981 z flat six, ale te cztery cylindy z wydechem performance wcale nie gadają źle imo. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, turdziGT napisał:

To auto właśnie dla kogoś kto nie chce Porsche 

 

Romantyczne czasy budowy samochodów przez entuzjastów dla entuzjastów minęły już jakiś czas temu. Teraz mają się słupki sprzedaży zgadzać ;) 

 

A co do Porsche to kierowcy dzielą się na dwie grupy:

1. Tych którzy chcą mieć Porsche

2. Takich którzy je chcą ale mają problem z przyznaniem się że ich nie stać i opowiadają że wolą Renault :P  (na które też ich nie stać, ale łatwiej powiedzieć ze nie da się 250 tys za Renault)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chojny napisał:

3. Tych co bardzo chcieli, przejechali jednym, drugim, trzecim i się rozmyślili z jękiem zawodu. ;)

 

No cóż....

 

Jak wiemy nie wszyscy faceci są męscy i oglądać się za płcią przeciwną i... Porsche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OWOC napisał:

 

No cóż....

 

Jak wiemy nie wszyscy faceci są męscy i oglądać się za płcią przeciwną i... Porsche ;)

 

 

Wygląda bardzo ładnie bez dwóch zdań, ikona motoryzacji ale... no właśnie nie ma tego czegoś na co liczyłem a co do "męskości" właścicieli to chodzą różne słuchy więc nie wiem czy to dobry kierunek rozmowy :mrgreen:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OWOC napisał:

Dokładnie :)

Ja byłem w środę w Porsche i jak możne nie chcieć takiej fajnej "pupy":wub::wub:

image.thumb.png.5e70eba548de1dbc007e046b5a1822da.pngimageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

I tej "mordki" :cry:

image.thumb.png.f79536d27b8317f9a7da99d045514820.png

I tych "bioderek"

image.thumb.png.298ee19e0f507f7da4c4c82cfd23b6bc.png

i tych "pantofelków"

image.thumb.png.ed35159121259370a3d446ab69258207.png

 

No jak?:yahoo:

Te auta bronia sie wszystkim.Moje 3 najlepsze jazdy w zyciu odbyly sie wlasnie w prosiakach.Bjutiful:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...