Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kozak to nowe CLA35 zrobili, duuuużo ciekawsze niż poprzednie CLA. Nowe CLA >> S3 sedan. Tylko to wnętrze ... rzecz gustu

 

https://autokult.pl/33406,mercedes-amg-a35-sedan-oficjalnie-setka-w-mniej-niz-5-sekund

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sikor44 napisał:

Kozak to nowe CLA35 zrobili, duuuużo ciekawsze niż poprzednie CLA. Nowe CLA >> S3 sedan. Tylko to wnętrze ... rzecz gustu

 

https://autokult.pl/33406,mercedes-amg-a35-sedan-oficjalnie-setka-w-mniej-niz-5-sekund

 

Tylko, że to A sedan, a nie CLA. CLA jest bardziej coupe i niedawno pokazali zdjęcia nawego. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w jakiejś nowej A klasie, nie wiem czy wersja bieda, czy coś lepiej, ale już pomijając sam design tak jakoś niezbyt to było zachęcające. Przykładowo manetka od skrzyni biegów miałem wrażenie że jak mocniej chwycę to mogę złamać. Już w takiej C klasie tego nie odczuwałem. Poprzednia generacja A klasy wydawała mi się lepsza jakościowo, choć już czuć upływ lat. Wizualnie z zewnątrz obecne MB jak dla mnie robią fajną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

Ty chyba nie widziałeś nowej BMW 3, ta to w ogóle Lexus od tyłu:biglol:

Lexus=Toyota, BMW 3 podobne do Lexusa, a Toyota Supra to BMW Z4. Czy można założyć, że za parę lat będzie Toyota=Lexus=Bmw? :D Jakoś za bardzo się to wszystko wiążę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...