Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Kukson napisał:

Mocniejsza wersja Golfa GTI.

Mocniejsza wersja Golfa to GTI Performance i Performance CS czyli Club Sport.Dziwne ze tak cicho sie zrobiło o nim a to przeciez adekwatny rywal CTRa i MRS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ponton500 napisał:

Ale czy jezdzimy wygladem, bo chyba nie o to chodzilo w kontekscie co sie nadaje na DD a co nie.

 

I zgadzam sie z Toba, design Hondy jest dyskusyjny, ktos powiedzial, ze design nie jest porywajacy. A jakikolwiek model Hondy byl porywajacy z wygladu? )

 

Woz jest na prawde kompletny, niezle jedzie. Ale oczywiscie sa lepsze daily. Biorac pod uwage, ze bedziesz mielil przez pol roku w miejscu przez ubogie warunki pogodowe.

Zdecydowana większość jeździ też wyglądem - naturalna sprawa.

Nieporywający dizajn, to ma Golf lub Polo. W przypadku CTR jedynym adekwatnym określeniem jest karykaturalny ;) Może podobać się fanom Transformersów, albo nastolatkom wychowanym na Szybkich i Wściekłych, ale jeżeli kupuje to, jako DD, 40-letni facet, to przekaz jest oczywisty: Ludzie, mam kryzys wieku średniego i nie stać mnie na Porsche!!! :P

Jeżeli kilka dziesiątych sekundy ma dla kogoś większe znaczenie, to też trzeba zrozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Zyzol napisał:

Zdecydowana większość jeździ też wyglądem - naturalna sprawa.

Nieporywający dizajn, to ma Golf lub Polo. W przypadku CTR jedynym adekwatnym określeniem jest karykaturalny ;) Może podobać się fanom Transformersów, albo nastolatkom wychowanym na Szybkich i Wściekłych, ale jeżeli kupuje to, jako DD, 40-letni facet, to przekaz jest oczywisty: Ludzie, mam kryzys wieku średniego i nie stać mnie na Porsche!!! :P

Jeżeli kilka dziesiątych sekundy ma dla kogoś większe znaczenie, to też trzeba zrozumieć

 

Ja go nazywam tez karakanem. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, skwaro napisał:

Nie zapędzajcie się tak bo o STI można powiedzieć dokładnie to samo co o CTR :-)

Ale z grubsza przypomina przeciętny samochód, a seryjnego ctra postawisz obok takich

3A4AC070-A165-4FF5-BD99-815D142A919E.jpeg.ae5aa207bb9671c01f14fc123b4db980.jpeg

 

I w sumie nikt się nie spostrzeże że stoi coś innego

 

  • Haha 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane Trophy wycenione

 

 

"Biorąc pod uwagę fakt, że Trophy posiada znacznie bogatszą paletę rozwiązań podnoszących osiągi i poprawiających prowadzenie względem wersji RS, to różnica w cenie na poziomie 18 tys. zł nie wydaje się duża.

  1. R.S. TCe 280 FAP 124 900,00 zł
  2. R.S. TCe 280 EDC FAP 131 900,00 zł
  3. R.S. TROPHY TCe 300 FAP 142 900,00 zł
  4. R.S. TROPHY TCe 300 EDC FAP 149 900,00 zł"

 

http://dailydriver.pl/nowosci/premiery/renault-megane-rs-trophy-polska-cena-i-roznice-wobec-wersji-rs/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli udało się poprawić babole ze zwykłego RS to może być ciekawa opcja bo cena jest całkiem ok, a w serii ma raczej to co potrzeba. Z tego artykułu wnioskuje, że Trophy  w EDC teraz ma standardowo szpere ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tomekmix napisał:

Myślisz że RS trophy spadnie sporo na wartości? Mi się wydaję że raczej nie ale to tylko przypuszczenia

Już Focus RS 3 miał tacić na wartości nie wiadomo ile i być tańszy od MK2. Tymczasem wcale nie ma dużo ich na sprzedaż, a ceny trzymają się ponad 100tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, burton napisał:

 

sam lakier specjalny to 6 tys... fotele też przydały by się lepsze, uzbiera się...

nie widać za bardzo tych meganek na mieście....

Miałem okazje widzieć na parkingu Meganke w swoim jasnym kolorze i bardzo mi się podoba, prezentuje się rewelacyjnie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...