Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, chojny napisał:

 

 

Wynik że się ścigał, czy wynik że przyjechał się pobawić? Bo widzę kilka miejsc wyżej wynik Miko, niewiele szybciej w EVO od Czinkłeczento :mrgreen:

 

Te salonowe EVO to muszą straszne padła być :(

 

Cóż musisz uwierzyć mi na słowo że się ścigał. A jego Evo to akurat dobrze zbudowana rajdówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, matros1 napisał:

 

Cóż musisz uwierzyć mi na słowo że się ścigał. A jego Evo to akurat dobrze zbudowana rajdówka. 

 

Niestety nic innego nie pozostaje, bo rozumiem że byleś i widziałeś, startowałeś?

 

Na FB Maja ani słowa że startował a na filmiku z imprezy się nie załapał, więc ciężko coś napisać, nie wiem jak jechał. 

 

Widać natomiast Miko, który latał soczystymi bokami i się bardzo dobrze bawił   ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, chojny napisał:

Niestety nic innego nie pozostaje, bo rozumiem że byleś i widziałeś, startowałeś?

 

Czy moja odpowiedź coś zmieni lub wniesie do tej dyskusji?

 

Cytat

Dyskusja powyższa świadczy dobitnie o tym, że w wielu wątkach już dawno nie chodzi o ich meritum, a wyłącznie o to, kto lepiej w tejże dyskusji wypadnie ;) 

 

Więc po co mamy sobie coś udowadniać skoro obaj wiemy najlepiej ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matros1 napisał:

Czy moja odpowiedź coś zmieni lub wniesie do tej dyskusji?

 

 

Ciekawi mnie zwyczajnie dlaczego miał taki wynik i się pytam czy widziałeś jak jeździł, czyli czy możesz napisać coś więcej ;) 

 

4 minuty temu, matros1 napisał:

Więc po co mamy sobie coś udowadniać skoro obaj wiemy najlepiej ;) 

 

 

Ruch na forum ktoś musi robić. :P

 

 

Jak byśmy się zgadzali to byśmy nie pogadali tylko...

 

13Hv.gif

 

i tyle by było z tej rozmowy. ;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

Ciekawi mnie zwyczajnie dlaczego miał taki wynik i się pytam czy widziałeś jak jeździł, czyli czy możesz napisać coś więcej ;) 

 

Byłem, widziałem ale co tu pisać. Wynik mówi sam za siebie, coś nie pykło. Ja bym zwalał winę na opony, pogodę, ból głowy, pusty żołądek albo coś w tym stylu. Na co zwali Hubert to już jego trzeba pytać.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam. Auto nie ma znaczenia, bo dobry kierowca nadrobi ... Zawodowcy jak przegrywają, to tylko, żeby się bawić ... I mi się przypomniało, że na ostatnim Zlocie Imprez, chyba ponad 20 osób objechało niejakiego Wojtka Chuchałę, a wszyscy widzieli, że nie jechał dla zabawy, bokami, a na czas :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matros1 napisał:

Trasę wam przecierał, pozycję startową miał słabą ... albo coś 

Ja nie wiem. Ja się nie znam. Ja nawet amatorem nie jestem. Ja tylko widziałem, że jechał takim samym autem jak wszyscy inni, czyli Subaru Imprezą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pegi napisał:

Tak czytam i czytam. Auto nie ma znaczenia, bo dobry kierowca nadrobi ...

 

Co Ty czytasz? Przecież wystarczy kupić HH z salonu i rozwalasz w przerwie między pracą a odwożeniem dzieci do przedszkola zawodowców w rajdówkach. ;)

 

Takie teraz auta robią. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, baki napisał:

Plejady, gdzie zerówkę na "szosowej" jedzie zawodnik z SPRT. Nie wierzę, że ktoś z czuba generalki nie zrobił lepszego czasu od 0 ??? A to przecież profi rajdowcy

 

Raz na mecie usłyszałem... "O k... szybciej od Chuchały!" :blink:

 

Była radość. ;)

 

Tyle że sobie potem pogadałem z Wojtkiem i już było mniej tej radości ale fakt jest faktem, czyli jak z wynikami @matros1;) 

 

 

2 minuty temu, pegi napisał:

Aaaa widzisz. Wojtek tego nie wiedział i wsiadł do Subaru Imprezy z salonu :P

 

Pewnie do sedana... błąd. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matros1 napisał:

 

Na pusty żołądek jechał czy aviomarinu nie wziął?

 

Popełnił błąd.... ale że ma dystans i duże poczucie humoru to zwyczajnie powiedział, jechałem wszystko byłeś szybszy. :twisted:

 

Z tego co wiem, takich co się cieszyli było więcej, tylko niewielu było ciekawych co się wydarzyło :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chojny w wątkach dotyczących rajdów, zazwyczaj podkreśla się, że liczy się rezultat na mecie. Skoro Wojtek, jak sam piszesz, popełnił błąd, a ktoś inny go nie popełnił i dzięki temu miał lepszy czas (był szybszy), to znaczy, że na tym odcinku był lepszy od Wojtka. Tak by wynikało z logiki...

Wracając natomiast do tematu wątku, to całkiem fajnie wygląda nowe A1: https://www.audi.pl/pl/web/pl/modele/a1/nowe-a1-sportback.html

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

 

Jakieś wyniki, imprezy do podrzucenia i poparcia tej tezy czy tylko tak sobie piszesz? ;)

 

 

 

Oczywiście że tak, łatwiej wpaść na Bednary potestować sprzęt i ustawienia niż zamykać i zabezpieczać drogę do testów, czy na hardzie latać w otwartym ruchu.  Testów na drodze lotnisko nie zastąpi ale wiele rzeczy można sprawdzić. 

 

Pojedynczy rajd to koszt kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu tysięcy plnów za start, a wypad na taką zabawę to parę stówek więc zanim się wyda lepiej gdzieś posprawdzać sprzęt i rozprostować siebie ;) 

 

 

@matros1 ci podesłał.Jest sporo takich przykładów.

Ja wiem ze uważasz iż Polska liga czy to w RSPM czy innye dziedziny motorsportu to czołówka Europy i naskakujesz na kazdego kto śmie twierdzić inaczej ale rzeczywistość jest na prawde troche bardziej przyziemna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tamer9 napisał:

@chojny w wątkach dotyczących rajdów, zazwyczaj podkreśla się, że liczy się rezultat na mecie. Skoro Wojtek, jak sam piszesz, popełnił błąd, a ktoś inny go nie popełnił i dzięki temu miał lepszy czas (był szybszy), to znaczy, że na tym odcinku był lepszy od Wojtka. Tak by wynikało z logiki...

 

Oczywiście, dlatego podałem swój przykład bo naprawdę zabawne jest odnoszenie się do pojedynczych, wyjątkowych sytuacji i robienie z tego podstaw do ocen ogólnych, najczęściej dodatkowo bez analizy dlaczego się tak a nie inaczej wydarzyło ;) 

 

Motorsport jest wyjątkowo skomplikowanym sportem i tyle. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tamer9 napisał:

Wracając natomiast do tematu wątku, to całkiem fajnie wygląda nowe A1: https://www.audi.pl/pl/web/pl/modele/a1/nowe-a1-sportback.html

 Nie wiem, kto wpadł na pomysł nowych oznaczeń silnikowych w Audi, ale to jakiś absurd :blink:

30 TFSI - 116KM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomekmix napisał:

jest też wersja 35 tfsi

O oszałamiającej mocy 150KM :biglol: i na szybko skonfigurowałem i 180k ......

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, matros1 napisał:

Gdzieś czytałem że Audi nie planuje wersji S ani RS dla tego modelu. Szkoda. 

Jeśli miałoby tak być, to faktycznie szkoda, bo nowe A1 z wyglądu robi robotę. Natomiast jak ktoś szuka wozidełka do miasta, to A1 35TFSI też da radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, turdziGT napisał:

Ja wiem ze uważasz iż Polska liga czy to w RSPM czy innye dziedziny motorsportu to czołówka Europy i naskakujesz na kazdego kto śmie twierdzić inaczej ale rzeczywistość jest na prawde troche bardziej przyziemna. 

 

Nie generalizuj proszę bo takie gadanie nie wnosi nic do dyskusji. Pewnie wracasz do sprawy deprecjonowania przez Ciebie wyników osiąganych przez Kajto w ERC.

 

Cóż, nie zgadzałem się z Twoją oceną i mam do tego prawo a Kajto jest trzykrotym zdobywcą tytułu Mistrza Euroy, po raz pierwszy w historii cyklu trzy razy z rzędu i to jest fakt. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, chojny napisał:

Kajto jest trzykrotym zdobywcą tytułu Mistrza Euroy, po raz pierwszy w historii cyklu trzy razy z rzędu i to jest fakt. 

 

A Ty objechałeś Wojtka Chuchałę i to też jest fakt. 

 

35 minut temu, chojny napisał:

Motorsport jest wyjątkowo skomplikowanym sportem i tyle. 

 

Jak sam zauważyłeś każdy ma prawo do swojej oceny i przedstawiania swoich "faktów". Możemy tutaj tak sobie pitu pitu w nieskończoność i dojdziemy do wniosku że "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" 

 

Jest takie powiedzenie: Beczka która 30 lat w morzu pływała statkiem nie zostanie. Licencja i starty w imprezach organizowanych przez PZM nie czynią z automatu nikogo żadnym rajdowym autorytetem.

Są zawodnicy lepsi i gorsi. Podobnie jak amatorzy. Ci najlepsi amatorzy (którzy mają trochę szczęścia i zaplecze) awansują do elity świata motorsportu. Choćby taki Miko, który jeszcze "wczoraj" się z nami ścigał a "jutro" ma szansę zostania mistrzem Europy. Inni z takich czy innych powodów (zazwyczaj brak kasy) zostają amatorami do końca życia, pomimo że talentu mają więcej niż nie jeden zawodnik z licencją. 

Mówienie że 4 minutowa jazda na lotnisku to nie sport a zabawa, lub gadanie że profi kierowca przyjechał tylko sobie pojeździć jest moim zdaniem zwyczajnie nie na miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ktoś wie czy w następnym RS3 też będzie ta 5 cylindrówka?

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...